Heel veel sterkte, kracht en moed voor jullie. Ik kan me niet eens een klein beetje indenken hoe het voor jullie moet zijn en toch huil ik nu al mee.
Hoi Ilona, Mijn medeleven gaat uit naar jullie en Romy. Je zult mij niet kennen maar Romy en mijn zoontje hebben tegelijkertijd in het Elisabeth ziekenhuis gelegen. Dit nadat Romy van een giftige paddestoel had gegeten en ook benauwd was. Ik heb toen nog een tijdje met je moeder zitten praten in de familiekamer. Vandaar dat ik hoorde wat er met je dochtertje was en ik je verhaal hier op ZP herkende. Ik wil jullie heel veel kracht wensen. Ook ik brand een kaarsje en hoop dat jullie meisje snel weer de goede kant op gaat!
meid wat vreselijk om te lezen dat je meisje zo ligt te knokken. Hopelijk knapt ze gauw weer op. heel veel sterkte meid en een dikke knuffel
Poeh, wat een pech voor het kleine meisje! Ik dacht dat de paddestoel uiteindelijk geen symptomen gaf, maar blijkbaar heeft het uiteindelijk toch nog benauwdheid veroorzaakt. Zou het te maken kunnen hebben met dat wat het meisje nu moet doormaken?
Geen idee, ik weet naar wat haar moeder vertelde dat ze aan het onderzoeken waren of het ziektebeeld wat Romy had overeen kwam met een paddestoel vergiftiging of dat het ergens anders aan lag.
Heel veel sterkte voor jullie toegewenst! Zo verschrikkelijk dit, je allerliefste lieffie zo te zien vechten voor haar leven.
Wat een narigheid allemaal. Hopelijk weten ze snel waar het aan ligt. Niks waard als je je kindje zo ziek moet zien.
hey lieverd , ik heb met tranen jullie verhaal gelezen hopelijk komt alles goed met jullie meisje , ze is in goede handen in het radboud (teminste onze ervaring) k zal de kaarsjes branden en hopen dat jullie meisje snel opknapt dikke knuffel
Jeetje meid wat een ellende moeten jullie en Romy allemaal doormaken! Heel veel stertke en vooral kracht voor jullie en jullie kleine meid toegewenst! Ik hoop dat ze nu in goede handen is en er oplossingen gaan komen!
En de artsen je maar niet serieus nemen en zeggen dat je overbezorgd bent Nou, niet dus je gevoel heeft altijd gevoeld dat het niet helemaal goed was met Romy Denk voortdurend aan jullie!
Vechten Romy, vechten!! Je mama is er voor je!! Lieve Ilona, heel veel sterkte meis, ik hoop echt dat ze er weer bovenop komt... Ik denk continu aan jullie... Dikke knuffel
Hopelijk zijn jullie de nacht goed doorgekomen. Ik heb er niet van geslapen heb zo met jullie te doen. Hopelijk kom je snel met goed nieuws! Liefs droppi
Ik hoop dat jullie de nacht goed zijn doorgekomen.. En dat de artsen in het radboud jullie Romy kunnen helpen. En jullie goed kunnen steunen! Heel veel sterkte nogmaals
pff heb kippevel over mijn hele lijf!!! Romy meisje vecht ervoor!!! ook ik denk aan jullie..... veel liefs rensje
Arm meiske Ik hoop dat ze goed wordt geholpen in het ziekenhuis en dat ze omringd door liefde van papa, mama en Demi er snel weer bovenop komt. Romy, je kunt het!