Ik had het niet beter kunnen verwoorden!!! Heb ook de update gelezen. Hier brandt nog steeds een kaarsje voor Romy en haar ouders
Fijn dat ze stabiel de nacht is doorgekomen! Ook vind ik het prettig om te horen dat andere opties bekeken worden en lijkt me voor Ilona en Boy ook fijn dat je (of dit nu wel of niet de diagnose is/wordt) weet dat je gehoort bent en dat die mogelijkheid bekeken en besproken word. Ik hoop dat romy snel nog 1 keer de kracht kan vinden om wakker te worden en te laten zien dat ze er nog helemaal is! Ilona en Boy enorm veel kracht gewenst. Ik hoop dat jullie heel snel jullie meisje weer vast mogen houden en haar stemmetje horen en haar armpjes om jullie heen mogen voelen. Ik heb enorm veel respect voor de manier waarop jullie hier mee omgaan! jullie dochter heeft de kracht die ze ondertussen al vele malen heeft getoont niet van een vreemde.
Lieve Ilona en Boy, Fijn om te lezen dat jullie Romy stabiel is gebleven vannacht. Hopelijk hebben jullie een goed gesprek met haar artsen gehad en is er nu meer duidelijkheid voor jullie. Die onzekerheid lijkt mij echt verschrikkelijk. Uiteraard denken wij nog steeds aan jullie en wensen we jullie alle kracht en sterkte toe. Ik heb het al eens eerder geschreven maar jullie zijn fantastische ouders. Lieve Romy, wat ben je toch een kanjer en een vechtertje! Iedereen is zo ontzettend trots op je.
Gevonden. Lieve familie van Romy, hopelijk weten jullie snel wat er aan de hand is met Romy en kunnen de artsen een behandelplan opstellen en wordt jullie prinsesje snel beter! Ik duim in ieder geval heel hard voor jullie. Mijn gedachten zijn bij jullie.
op pagina 271 staat de laatste update. Romy meisje, wat ben je toch een MEGA-vechtertje. Hou vol meis, papa en mama en zusje en de rest van de familie wachten op je om je te kunnen knuffelen en vasthouden. Nog steeds brand er een kaarsje voor je.
Oh meisje, ik hoop dat je snel wakker wordt! Blijf vechten, je kunt het!! Ilona, Boy, hou vol en veel sterkte gewenst! Ik heb heel veel bewondering voor jullie!
Lieve Ilona, Boy, Romy en familie, Wat fijn dat jullie meisje de nacht goed is doorgekomen en dat de artsen, toch ook gelukkig de moed nog niet opgeven en verder gaan kijken. Niet alleen Romy vecht voor haar leven, maar jullie doen dit ook! Blijf volhouden en hoop houden en hopelijk komt het dan ( naar omstandigheden ) zo ver mogelijk goed! Dikke knuf!
Wat een ontzettend heftig gevecht leveren jullie op dit moment! Alle kracht gaat naar jullie uit op dit moment.
Ik lees nou al een tijdje mee, maar weet steeds eigenlijk niet goed wat ik nou moet zeggen. Wat kun je zeggen in deze situatie? Mijn hart is bij het kleine vechtertje en haar papa en mama. Hulde voor de Ilona en Boy, die zich van dag naar dag slepen. En hulde voor Romy, het kleine dappere vechtertje dat de gemoederen zo bezig houdt. Ik brand elke dag een kaarsje en steeds als ik mijn dochter naar bed breng denk ik aan Romy. En dan dank ik God dat ik mijn dochter naar bed kan brengen en met een rauwe keel van de verkoudheid een verhaaltje kan voorlezen. Onze gebeden gaan uit naar jullie, en ik wens jullie alle kracht, licht en sterkte toe!
Het bericht leest in elk geval positief op het laatste zinnetje na. Ilona wordt in elk geval gehoord door de artsen door de optie ARDS t bespeken. Ben benieuwd wat de artsen vanmidag te vertelln hadden.
Jeetje wat een gevecht moet jullie meisje leveren. Hopelijk hebben jullie een goed gesprek gehad met de artsen hebben jullie meer duidelijkheid voor wat er met Romy aan de hand is en ze haar daar naar kunnen behandelen. Ik heb de update ook gelezen en op zich positief, maar ook dat laatste zinnetje dat ze niet reageert op prikkels en niet meer wakker is geweest baart mij toch wel wat zorgen. Kom op Romy kom alsjeblieft terug en maak er nog een mooi leven van met alle mensen die om je geven. Je bent zo'n dapper meisje en je kunt het. Hier branden de kaarsjes ook weer.
Lieve Romy, je hebt al bewezen hoe hard je kan vechten.. Laat de artsen voor de zoveelste keer versteld staan.. Kom terug bij papa, mama, je zusje, opa, oma.... Kom op meisje.. We blijven positief
Ben blij te lezen dat jullie meisje vannacht stabiel is gebleven. Fijn dat de artsen het toch serieus nemen waar jullie aan denken. Wat is jullie meisje sterk dat ze maar door knokt en wat een diep respect heb ik voor jullie. Ik kan me niet eens indenken hoe afschuwelijk dit is en hoe bang jullie zijn. Ook hier brandt weer een kaarsje natuurlijk.
Ik lees al een poosje mee weet niet wat te zeggen!! Maar wil Ilona en boy heel veel sterkte wensen en denk elke dag aan jullie!!! Lieve romy blijf vechten en kom terug bij je papa, mama zusje en verdere familie