ik had net twee broodjes haring op in de stad, kom ik thuis had mn man ook haring gekocht voor mn verjaardag nu heb ik er nog 2 op maar na 4 haringen zit ik echt wel vol kan ik die andere twee invriezen???
Lang zal ze leven in de gloriaaaaaaa!!!! Sorry, offtopic maar kon het niet laten. En wat die haring betreft... geen idee, eet ze straks op of morgen? (edit: zie net je onderschrift, spannend!)
ja hij heeft ze ter plekke schoongemaakt dus ze zijn echt vers. ja morgen opeten kan ook maar dan heb ik in 2 dagen 6 haringen op? is dat weer niet teveel voor beeb? sisa@ ja idd retespannend
hij heeft ook nog taart gekocht ( keiveel terwijl ik helemaal geen visite krijg behalve mn pa en ma) en dat had ik ook net gekocht... dus wie zin heeft in taart en vis kom maar langs hihihi