5.1 weken zwanger en gisteren wat bruine bloedverlies?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Zizoe, 13 feb 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Zizoe

    Zizoe Lid

    23 okt 2014
    47
    14
    8
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Hai dames,

    Ik ben nu 5 weken zwanger, gisteren avond bij het naar de wc gaan zag k 2 streepjes bruine vegen in mijn ondergoed. Schrok er erg van vooral omdat me afscheiding de laatste dagen spierwit was. Bij het schoonmaken van binnen kwamen er nog wat bruinig uit. En nu is mij. Afscheiding weer spierwit.

    Weet niet zo goed wat ik hier mee moet.. Het kan van alles zijn.
    Zijn er meer dames die dit hebben mij gemaakt?

    Liefs Zizoe
     
  2. mrsd

    mrsd Actief lid

    10 nov 2015
    302
    288
    63
    NULL
    NULL
    Ik heb van dinsdag tm donderdag ook bloedverlies gehad, gewoon helderrood. Dat maakte mij ook onzeker maar het is nu gestopt en de testen lopen gewoon op, de cb test zei vanochtend 2-3 en maandag nog 1-2 dus dat stelde me wel wat gerust. Op deze termijn kan het alle kanten op maar we moeten zelf maar positief blijven. ;)
     
  3. Zizoe

    Zizoe Lid

    23 okt 2014
    47
    14
    8
    Vrouw
    NULL
    NULL
    Ik heb vanochtend ook cb gebruikt en vorige week 1-2 weken en vandaag 3+ stelde mij innigsinds gerust.. Gelukkig ws niet helder rood dan zou ik helemaal in paniek raken😅

    Jaa idd positief blijven kan alle kanten op.. Weet je al wanneer je echo hebt?
     

Deel Deze Pagina