"spook"stad/dorp Nederland/België/Duitsland

Discussie in 'De lounge' gestart door stressbal, 10 aug 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jordan

    Jordan Fanatiek lid

    17 apr 2012
    3.395
    1
    36
    Full Time baan, workaholic figuur
    Den Haag
    Hahaha, dan gaan we samen een keer naar binnen sneaken. Dat is zo'n gaaf pand van binnen. Ben ook gek op die oude vervallen panden, plaatsen enz. :D
     
  2. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    #22 Ellen291982, 10 aug 2015
    Laatst bewerkt door een moderator: 10 aug 2015
    Volgens mij ook. benieuwd of ts er mooie tips van de meiden hier tussen vind en ze erheen gaat. Dan wil ik graag horen hoe het was :)haha merk nu pas dat jij ts bent. Doink!
     
  3. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    Oke toch wel, daar hadden ze het al over idd dat het een koffietent zou worden. Die valt dus af haha! :)

    Raar is dat he!
    Zo lang ook als het meeste er ook verlaten bij blijft staan.
     
  4. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.228
    7.276
    113
    Vrouw
    Brabant
    Zo grappig, Tropicana nu:
     
  5. stressbal

    stressbal Niet meer actief

    Haha Deal!!

    En ik ga zeer zeker binnenkort eens een dagje naar een van de genoemde plaatsen/parken :D
     
  6. Jordan

    Jordan Fanatiek lid

    17 apr 2012
    3.395
    1
    36
    Full Time baan, workaholic figuur
    Den Haag
    Ik heb begrepen dat een deel van Tropicana niet toegankelijk is en dan vooral het zwembad gedeelte. Dat schijnt nog steeds helemaal vervallen te zijn geweest. Je komt er niet zomaar. Als je googled vindt je er echt hele gave reportages van! :)
     
  7. Mitsy1983

    Mitsy1983 VIP lid

    25 jun 2014
    5.359
    3
    36
    Zuid Limburg
  8. Mitsy1983

    Mitsy1983 VIP lid

    25 jun 2014
    5.359
    3
    36
    Zuid Limburg
  9. mamaK79

    mamaK79 Actief lid

    15 feb 2012
    394
    8
    18
    Belgisch Nederland
  10. Vrolijkheid

    Vrolijkheid Niet meer actief

    Oh gaaf dit! Hier heb ik ook een fascinatie voor haha. Dat ziekenhuis!!!
     
  11. 1982

    1982 Actief lid

    23 feb 2011
    100
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dadi park leek mij ook altijd erg gaaf om naartoe te gaan. Helaas is dat inmiddels gesloopt.
     
  12. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.068
    3.862
    113
    Jeetje joh, wat is dat Tropicana verpauperd. Ik ging daar als kind nog wel eens een dagje zwemmen, vond ik altijd heel leuk.
     
  13. StrayCat

    StrayCat Fanatiek lid

    2 jul 2014
    1.298
    4
    38
    Doel inderdaad. Maar kijk er wel uit want er word veel gecontroleerd door de politie. En de huizen zijn gammel. Je kan er door heen zakken.

    In Nederland word altijd alles al snel afgebroken. Het land van ooit is nu verlaten (staat ook op mijn lijst). En het zwembad Tropicana in Rotterdam is ook een spookzwembad. Alleen weet niet of je daar maar zo in komt.
    Ik ben gek op spooksteden en pretparken. Ik ben ook lid van de Urbex Nederland groep op Facebook. Mijn man vind het maar raar haha. Maar heb veel vrienden die het ook leuk vinden.

    Hier een lijst met verlaten spook pretparken. Waaronder ook een paar in Duitsland en Belgie.

    16 Eerie Abandoned Theme Parks | Hammer

    Zie dat er al 1 gedeeld is. Maar misschien zitten er hier weer andere bij. Had even niet door dat het topic al 4 pagina's telde haha.

    Staan op mijn lijstje om te bezoeken.
     
  14. StrayCat

    StrayCat Fanatiek lid

    2 jul 2014
    1.298
    4
    38
  15. username

    username Fanatiek lid

    7 aug 2014
    2.917
    192
    63
    NULL
    NULL
    Het oude psychiatrisch ziekenhuis in Bloemendaal/Santpoort. Ook zo'n prachtige plek! Heb er hele mooie foto's gemaakt.
    Helaas is het nu dermate goed beveiligd dat je er niet meer in kan komen, ze zullen het ook gaan verbouwen tot appartementen.

    Edit: op het terrein van het oude Duin en Bosch in Castricum (nu GGZ Dijk en Duin) staan ook hele mooie oude panden leeg. Ook daar uitgebreid rond kunnen kijken en foto's kunnen maken. I ❤️ it!

    Edit 2: het oude psychiatrisch ziekenhuis in Franeker heeft ook z'n mooie verlaten plekjes.

    Ik werk in de psychiatrie en heb een fascinatie voor de oude ziekenhuizen. Prachtige panden vol geschiedenis. Oude mortuaria zoek ik ook graag op. Helaas komt het er de laatste jaren niet veel meer van ivm gezin. Maar komend voorjaar ga ik met m'n broer (en wellicht gaat onze moeder ook mee) op pad naar een aantal plekken in Duitsland en België.
     
  16. Lumiere

    Lumiere Fanatiek lid

    11 dec 2012
    3.622
    593
    113
    doktersassistente
    Brabant
    Vlak naast ons dorp staat een oude kerktoren. In de middeleeuwen was hij in gebruik, nu al een paar eeuwen niet meer. Het dorp is qua bouw een halve km opgeschoven bij de kerk vandaan, nwe kerk gebouwd, waardoor de oude kerk nu totaal verlaten is. Hij staat midden tussen de akkers, met een groepje bomen eromheen. Er zijn ook nog wat oude grafzerken van pastoors uit de 19e eeuw eromheen.
    Men zegt dat het er echt spookt ;)

    Het ligt halverwege tussen Oostelbeers en Middelbeers in Noord Brabant. Via tomtom Andreasstraat intypen.
     
  17. Mams136

    Mams136 VIP lid

    26 jun 2007
    22.837
    0
    0
    achterhoek
    ik vind de verlaten zwembaden altijd onwijs interessant :)
     
  18. Lotje84

    Lotje84 Fanatiek lid

    1 feb 2013
    2.189
    0
    36
    Ik weet er nog wel een paar in West-Amerika. ;)
     
  19. Whysteria

    Whysteria Niet meer actief

Deel Deze Pagina