marnat@ nee er hoeft meer niet af. maar geloof me, na vanavond en morgen geen gezond voedsel staat ie maandag weer op 71! haha
Tina: nou niet te negatief 2 kilo in een weekend is veel hoor , dan ga je wel heeeel fout eten . 70 [als je aan komt meer word het niet] Wel fijn als je niet meer hoeft he , heerlijk voelt het kan ik je zeggen. Op naar een mooie zomer met strak lijf. En dat we erg zeker gaan voelen op moment we in bikini gaan lopen . Daar gingen we voor toch? + ik moest die bloeddruk om laag dat nu gelukt is . Nu de cholesterol nog om laag dan is alles niet voor niks geweest.
1 kilo marnat ik woog vanmorgen 69,9 dus is eigenlijk 70 kilo. en helaas is dat bij mij echt zo. kan zo 1,5 kilo verschillen na een dag ongezond. is verder niet erg als ik de rest van de week er weer rekening mee hou maar dat moet ik helaas echt doen. bikini is een goeie ja... moet er nog steeds 1 gaan uitzoeken
Oke had ik niet goed gelezen hihi. Maar als ik ongezond gegeten heb moet ik daarna ook weer opletten net als jij het doet. Zo vandaag mogen we nog shorma maar morgen weer gezonde maaltijd en de rest van de week ook . Die bikini gaat je super staan dat weet ik zeker . Je moet denk ik nu wel zoeken anders zijn de mooiste weg denk ik. Ik had vorig jaar met mijn verjaardag al 1 gekocht . Ok dan gaan we daar voor samen de kilo s zijn ook gelukt nu op naar strak wat ook lukken gaat .
Die bikini gaat bij jullie helemaal goed komen dames !! Menu vandaag : O. 2 crackers , glas optimel en een bakje aardbeien T. Rijstenwafel L. 3 crackers met mager beleg , kopje thee , gekookt eitje T. Appel A. Zelf gemaakte frietjes , doperwten en wortels , biefstuk & perzik yoghurt. Een klein beetje mayo bij de frietjes T. Handje noten Ik ben toch zo trots op mezelf al vanaf vorige week woensdag (de dag dat ik begonnen was) geen redbull gedronken. Ik dronk elke ochtend een redbull en op vrijdag middag er nog een. Dit trouwens alleen op werkdagen dus in weekend zelde. Ook dronk ik savonds een glas of 3 ijsthee met prik. Ook niet gedronken meer. Ik weet dat ik heus afentoe mag zondige maar ik heb er gewoon geen behoeft aan. Heus als ik op een terras zit zal ik ijsthee bestellen , maar dat mag natuurlijk ook. Gaat er meer om ik at normaal vrij weinig alleen een boterham en avond eten , savonds paar glazen ijsthee soms chippies of wat dan ook maar ik heb er nu geen behoefte aan. De eerste paar dagen had ik ook wel beetje hoofdpijn , ik denk echt afkick verschijnselen haha. Had ik ook toen ik zwanger was en stopte met redbull.
Pluisjee wat goed! Super knap! Ik dronk vrijwel altijd (doordeweeks water/thee) en meestal vrijdag tm zondag sap/prik. Dat is nu terug geschroefd naar 1 dag per week 1 a 2 glazen. Marnat, super! Heerlijk toch dat je die bikini nu aankan Tina, fijn hoor onder de 70 zitten.. al is het maar voor even, fijn gevoel toch! En bh's kopen vind ik hier ook vreselijk. Heb een dure smaak en er 1 vinden die ook nogeens mooi en goed zit... Lovely83, muesli wil ik ook gaan bestellen, hoorde inderdaad dat die erg lekker was! Bedankt voor de tip.
Goedemorgen Vanochtend 89 precies gaat goed zo !! Menu vandaag : O. 3 crackers met vruchtenhagel , 30 plus kaas & kipfilet glas optimel T. Stuk fruit L. Weet ik nog niet broertje heeft lunch geregeld bij moeder T. Weet ik ook nog niet A. Zelfgemaakte kip shoarma T. Snack a Jack Morgen weer lekker sporten , heel misschien ga ik zo ipv morgen. Ligt er aan of man de auto zo nodig heeft.
Goed bezig allemaal! Puisjee, jij gaat ook lekker!! Bikini shoppen, hoop dat ik over een tijdje ook met een wat beter figuur een mooie bikini kan kopen. Hier gisteren een dagje dierentuin met vrienden en S. Was heel gezellig maar niet al te gezond.. Geen tussendoortjes op maar wel een lekker broodje als lunch en 's avonds friet.. Daarna heel vroeg naar bed, was gesloopt.. Vanochtend: optimel yoghurt met verse aardbeien Ik denk vanmiddag een salade en vanavond weet ik nog niet..
Vandaag een niet zo gezond dagje. Morgen keihard knallen in de sportschool! Lindah, valt opzich wel mee dan toch? Lekker genieten mag ook weleens hoor!
vanmorgen gesport, vanmiddag in de tuin gewerkt en zojuist nog een drie kwartier gewandeld dus beweging genoeg gehad vandaag denk ik zo menu was o 2 crackers t snack a jack kokos t tomatensoep en 3 volk.boterhammen t speculaasje en yoghurt met ananas d dalijk vette bek van de shoarma morgen weer gezond!
Vandaag toch wat slechter gegeten... Vanmiddag lunch gehad bij mijn moeder. Broertje en schoonzusje hadden alles geregeld. Ik heb twee mini pistoletjes gegeten 1 met filet en 1 met gestampte muisjes en andere helft appelstroop , ook heb ik een eitje op. Mijn moeder had ook nog salade met carpaccio (schijf je dit zo haha). Dus ook klein beetje van dit op. Poeh ik zat vol !! Ik heb dus mijn tussendoortje geskipt zowel van de ochtend als de middag. Wij zijn daarna even naar mijn schoonzus geweest , en ook mijn andere schoonzus kwam met gezin binnen. Ook schoonvader kwam binnen. En hij heeft ons allemaal op patat getrakteerd. Ik had geen idee wat ik precies moest nemen dus had een kroket en ras patatje zonder genomen. Wel klein schepje appelmoes gepakt. Heb wel 4 flesjes water op dus dat ging goed vandaag. Ben benieuwd wat morgen de weegschaal zegt 😂 Enne morgen weer sporten vandaag ben ik er niet aan toe gekomen.
Lekker shoarma Ras patat, wat is dat precies Pluisjee? Sinds ik gezonder eet merk ik dat ik veel minder moe ben (voornamelijk s'avonds) i.p.v. dat ik om 20.00 uur al moe ben, nu pas tegen 23.00 uur, heel fijn maar ik merk ook dat ik soms (niet altijd) nog zo wakker ben, dat ik niet kan slapen, en dat is wel irritant Herkenbaar?
Heerlijk meiden even een weekend ongezond moet kunnen ook al moet er nog genoeg af. Als je verder er maar bewust van bent dat het niet elke dag feest is wat lekker eten betreft. Deze week weer aan passen en goed sporten een workoutje meer kan ook. Tina en ik is het gelukt ook jullie kunnen het ! De strijd om nu op gewicht te blijven is soms ook wel lastig maar het lukt nog steeds . Dat ik in bikini pas is zeker mooi , maar buikje moet wel even weer plat want anders krijg ik mis weer , ben je zwanger? en daarom wil ik geen buikje houden . Geloof me dat wil je echt niet horen hoor elke keer . Pluisjee: af en toe wat anders drinken moet kunnen doe ik ook cristel claer bv of gister twee blikjes sinas [ wat ik achteraf beter niet had kunnen doen net maagzuur gehad] of ongi komt er aan geen idee . Menu: o: 1 broodje bruinesuiker . l: cornflakes t: fruit na sport mis een cracker . a: aard, prei , gehakt bal twee kleintjes . t: zilveruitjes . Vanmiddag weer sporten en wandelen of stukje fietsen licht aan manlief [ het is mooi weer ]
Zo, hier is het weekend ook weer voorbij, dus nu weer streng! In het weekend gaan de teugels toch wat losser, vooral omdat we vaak ergens zijn. Peoh...behoorlijk wat spierpijn en mijn benen van heftige lunches gister...jeetje zeg! Vanavond weer een blok lopen en misschien morgen ochtend nog naar de sportschool. De 2 oudsten zijn aan het logeren en als mijn man het niet te druk heeft, kan hij ff op de baby letten. Vanavond eens meten hoeveel ik loop...ben ik wel benieuwd naar. Loop 2x in de week een blok om. Niet hard, maar gewoon om een loopje te hebben met een buurvrouw.
hier vandaag drukke rommelige dag. weegschaal 70,1 vanmorgen dus viel mee menu@ o 2 volk. boterhammen t niets geen tijd l witlofsalade met gerookte kip , ananas en 2 crackers t banaan en biogarde yoghurt d groentesoep met 1 volk boterham en een huzarenslaatje. eten pas laat ivm fysio en een info avond op school dus vandaar dit zootje morgen weer lekker normaal alles
Hier 3 maal 8 min buikoefeningen en 1 workout van 31 min gedaan , wou nog 1 workout maar dat valt tegen die woensdag maar . Nu even vlug douchen en straks bbq op balkon , het andere eten gaat naar morgen . De dagen er naar minder of geen vlees . Tina: zie je wel dat viel mee zij ik toch , je hoeft er niet van aan te komen . Fruit word vanavond .