dappertje dik@ klus ze. goede krachttraining moet je maar denken lovely@ bijna weekend meid marnat@ komt vast goed over 3 maanden hier nog altijd niks eraf. sta nu al 2 weken stil. plateautje denk. maar die laatste kilos moeten en zullen eraf gaan. gaat alleen iets langer duren ben ik bang. iig weer iets anders gedaan op de sportschool, andere oefeningen, zwaarder getraind. straks kom er nog een vriendje van de oudste spelen, daarna zwemles en dan heb ik weekend. thank God. hoop dat ze lief gaan spelen en niet allemaal heel druk zijn. geen zin in vandaag. menu vandaag: o 2 speltboterhammen met ham en philadelphia t biogarde met schijf ananas l 3 volk. boterhammen en rauwkost t volkoren beschuit met appelstroop d: restje ( witte helaas) macaroni uit de vriezer, maar ja moet ook op en een gekookt ei en rauwkost erbij t paar olijven en blokje kaas
Goedemorgen! Soeza: Hihi hoop ook dat het zo blijft, wie weet voelen ze wel aan dat mama alles alleen moet doen. Dappertje Dik: succes met klussen! Tina: Het gaat je wel lukken met de laatste kilo's! Anders misschien wat meer cardio doen? Ik was vandaag een kilo lichter dan gisteren, denk dankzij het sporten. Ben alweer heerlijk thuis van het werk, nu even genieten van de rust is al lang geleden dat ik op de bank heb gezeten met volkomen stilte in huis. Vanmiddag moet dochter zwemmen en heb ik voor zoon zijn begeleiding nog een afspraak, daarna echt weekend! Menu: O: shake T: 2x kipfilet met augurk en wat komkommer L: roerei met paprika,champignons,en kaas met wat salade T: shake A: shoarma met salade en wat geraspte kaas en knoflooksaus T: handje noten
ja lovely@ denk je dat effe meer cardioeen helpt? tis allemaal zo tegenstrijdig. daar lees je: je kan beter cardio doen want dan verbrand je vet en ergens anders lees je weer: je kan beter krachttrainig doen want als je spieren kweekt verbrand je weer meer in rust. haha als er na het weekend nog niets af is is het iig de moeite waard om even te proberen vanaf volgende week
Inderdaad gewoon even proberen wat voor jou het beste werkt. Elk lichaam is daar natuurlijk ook weer anders in.
Tina: Gewoon wat uit proberen doe ik ook nu en verder komt het idd van zelf weer goed. Zo wel bij jouw en mij , want op geven doen we zeker niet . Hier lekker gesport oefeningen voor benen en buikoefeningen , voelde erg goed . Kijk even of dit er vaker bij moet doen + cardio . Meiden ik moet jullie nog even wat zeggen had het al in een ander topic gezet . Maar nu we het allemaal weten kan het ook hier . Mijn vader heeft longkanker en woensdag word er gekeken of het kwaad aardig of goed aardig is. En nee ik pak niet die sigaret maar wel de chips . Verder kijk ik wel uit ik weet wat het is ook s moeder heeft kanker De zweep kunnen we al . De film is weer op nieuw aan het draaien.
ow marnat@ wat vreselijk is dat aan het licht gekomen na dat hij niet lekker is geworden vorige week? jeetje meid. heel heftig. weet ook hier wat het is helaas. mijn opa had het. Kl*teziekte is het. veel sterkte en een dikke knuffel. en je mag hier altijd je hart luchten he
Jeetje Marnat, dat is schrikken! Mijn vader heeft het ook (gehad) en is alweer 2 jaar op de goede weg. Dus houdt moed! Pff...hier woensdag ook wat zwaarder getraind, net dat ene kilootje er bij en man o man, wat een spierpijn Weegschaal twijfelde even over de 75 maar sprong toch naar de 76 Einde van de maand hoop ik toch in de 75 te zitten. Dan is er in 6mnd 19 kilo af. Nog 3 mnd voor 3. Dan blijf ik wat op schema, hahaha!
hier was er warempel ook paar ons af vanmorgen. 81.2. hopelijk gaan we nu weer wat naar beneden menu vandaag: o brinta t niets l 3 volk boterhammen en 2 eitjes t biogarde met ananas erdoor d bulgur, vis en broccoli t olijven en stukje kaas gisteravond geen kaas op maar speculaas een stukje. mmmm
Tina: Ja idd aan het licht gekomen door die boezem vibratie die die had. Achteraf zijn we erg blij dat het gebeurt is, anders wist je dit nog niet. En nu hopelijk op tijd er bij . Mijn s moeder heeft ook kanker die is nu drie jaar schoon . We zitten eerst weer in de film en zien wel waar het eindigt . Dankje meiden . Menu: Kiwi , brood dag met kippen soep .
beautevil: Dankje meis , hoe is het met jouw en afvallen? Hier gister lekker de gele M gehad gewoon zin in. En koekjes kon ons even niks schelen . Vandaag weer gezonder en aankomende week sporten en geen patat of extra koekjes. Of we nu streng streng zijn of niet , gaat langzaam op moment er af . We hoeven ieder nog 4 kilo [manlief mag meer maar hoeft niet.] Als ik 65 / 66 kilo weeg hoor je mei niet klagen + buik wat strakker . Menu: Croissantje twee , cornflakes , Aard met haricot verts en varkenslappen [ meestal ieder een stukje ] en fruit.
@ Marnat, Gister een zakje chips gekocht en twentse droge worst, na een paar stukjes worst voelde ik mn maag protesteren en heb ik de worst maar weggegooid Elke keer koop ik die worst maar dit was toch de laatste keer! De chippies wel opgegeten! Vanmorgen gesport.. Mijn menu voor vandaag tot nu toe: O: Brinta T: water plus handvol druiven L: Na het sporten een boterham met suikervrije jam! T: Rooibosthee en een biscuitje L: nog geen idee hehe heb nog speklappen liggen maar die mag manlief opeten
Kom even zwaaien! Erg druk weekend, gelukkig wel allemaal leuke dingen. Vanochtend weer wezen sporten, ben wel 2 uur zoet geweest, heerlijk! Menu: O: shake T: smartbar L: salade T: shake A: kha pasta met bolognese saus T: 2 rookkaas crackers ( ga naar de bios hoop dat ik me kan inhouden)
Marnat sterkte! Goed bezig iedereen! Hier hou ik het nog steeds vol.. een week nu En gaat nog steeds goed af. Nog niet weer op de weegschaal gestaan, doe ik over paar dagen wel.
Marnat, wat een vreselijk nieuws... Heel veel sterkte!!! Na al het slechte gegeet van de afgelopen week heb ik maagpijn, verstopping en een opgeblazen gevoel... Ik loop maar te winden, maar jaar de wc kan ik niet. Ik eet alweer 2 dagen veel groente, fruit, volkorenproducten en drink veel kruidenthee, maar het lijkt vooralsnog niet te werken! Ik heb sowieso al gevoelige darmen, maar heb dit lang niet gehad! Ik heb een trage schildklier en ben de laatste tijd ook sloom en kouwelijk, het is ook tijd om mijn bloed weer eens te laten controleren, dat 'plofferige' kan dus ook komen omdat de schildklier weer eens te traag werkt.
Lovely: Veel plezier en ja je kunt het !! Wij gaan ook een keer naar de bios [ als kerst pakket] Dankje nono en dappertje . Dappertje: Geduld meis er gaat heus wel wat af net begonnen je lijf moet wennen aan je eet patroon denk ik . Wat eet je zo al ? Morgen weer sporten heerlijk .
Moggu! De weegschaal was niet lief voor me 66 kg.... Bijna een kilo erbij na vorige week, maar ik heb toch echt netjes gegeten en niet gesnoept. Nou schommel ik sowieso wel, snel en veel qua gewicht, daarom kan ik me ook beter maar 1x in de week wegen... Maar goed, ik weet dat net niet aan mezelf ligt, dus koppie op en we gaan met frisse tegenzin verder! Dappertje dik Even bloed prikken ter controle kan nooit kwaad nee, misschien zijn je klachten wel makkelijk te verhelpen als ze weten wat het is! Marnat Wat ben je toch een positief mens! Wilde ik gewoon even zeggen... Lovely Leuke film gezien in de bios? Tina En hoe was de weegschaal deze ochtend? Hopelijk na je stilstand die paar dagen nu weer beloond voor je inzet? Want daar ligt het niet aan, je bent super goed bezig! Zwaai voor alle andere dames! Menu voor vandaag: O: yoghurt met muesli T: ananas en meloen L: kipsalade en crackers T: ? D: kip/prei taartjes en een groene salade