Ik las onlangs een artikel op vrouwen.nl over wat het drinken van 3 liter water per met je doet: Dit doet consequent 3 liter water drinken per dag met je gezicht - Vrouwen.nl Weet van mezelf dat ik meer water moet drinken en dit geeft me eigenlijk een stimulans om het toch echt eens te gaan doen. Maar 3 liter per dag, woww! Iemand een idee hoe je dit voor elkaar krijgt? tips? En is er iemand die zin heeft om mee te doen? Kunnen we elkaar wellicht motiveren.
Ik ben al blij dat 1 tot 1,5 liter per dag me lukt. Dan wel met een flesje (0,5l) zodat ik goed kan bijhouden hoeveel ik op heb. Zonder flesje drink ik veel minder.
Ja ik wil graag mee doen want ik drink echt veeeel te weinig! Glas water drink ik nooit, hernia altijd ranja of thee dus dit is wel een goed idee 😁
Het is ook mijn streven, maar 3L is wel echt véél Wat ik doe: groot glas bij de kraan en elke keer als ik door de keuken loop zo'n glas leeg. En de grotere spa blauw flesjes van 750ml: 1tje tussen ontbijt-lunch, eentje tussen lunch-diner en eentje tussen diner-slapen leeg. Als ik dat doe, dan kom ik een heel end...
Ja weet je die foto's zijn in een ander licht genomen en wat denk je van de hoeveelheid vocht die ze vast houdt waardoor de rimpels een stuk minder lijken. Ik hou het bij 2 liter water, met 3 zit in de hele dag op de toilet ben ik bang.
Ik moest wel een beetje lachen om dit: Er is geen overtuigend bewijs dat acht glazen water per dag oprecht helpt om de textuur van je huid te verbeteren. Komt haar make-over dan echt neer op een goede verlichting en make-up? "De 'before' lijkt van boven te worden verlicht, wat rimpels accentueert, terwijl de na-foto vanaf de voorkant lijkt te worden belicht, waardoor je huid er beter uitziet", legt hij uit. Als tip: - Je kunt een bidon met water naast je neer zetten. - Wat ik vaak doe is een glas helemaal vullen met water, ook al heb je geen ontzettende dorst, toch het hele glas leegdrinken.
Ik zou ook meer moeten drinken, maar vind 3 liter water echt wel heel veel. Pas geleden was ik begonnen met het goede voornemen om meer water (en thee) te drinken, maar dronk zoveel dat ik gewoon blaaskramp kreeg ofzo haha. Maar goed, misschien dat anderen het wel redden
Ik vind het een beetje onzinnig. Dit kun je toch niet realiseren? Dan zit je elk kwartier op de wc. Het viel me trouwens meteen op dat die foto's met een andere belichting zijn genomen. Ik drink een liter tot 1,5 liter per dag water. Dan nog thee. En dan heb ik al een abonnement op de wc.
Ik doe mee! Heb een erg slechte huid (roodheden en veel puistjes) dus vind dit het proberen wel waard. Deze week bedacht ik mij savonds na het avondeten dat ik die hele dag nog niet had gedronken Klinkt heel stom maar ik vergeet het vaak. Pas als ik barstende hoofdpijn krijg valt mij in dat ik nog niet gedronken heb. 1 tip: als je hoofdpijn krijgt of opmerkt dat je nog niet veel hebt gedronken, ga dan niet proberen om in een keer een liter (of i.i.g. een grote hoeveelheid) op te drinken. Dit heeft geen zin. Je lichaam kan maar een beperkte hoeveel vocht per keer opnemen en de rest plas je direct weer uit.
Let dan wel op dat je niet teveel andere dranken erbij drinkt, want er is ook zoiets als teveel vocht drinken wat weer niet goed voor je is.
3 liter naast je andere dranken zoals koffie, thee en melk? Echt overdreven. Volgens mij belast je je nieren er alleen maar extra door.
Ik drink mijn hele leven bij wijze van al 3liter water per dag, met sporten zelfs aanzienlijk meer. En in ons klimaat kan het wel meer zijn tegenwoordig maar ik hou het niet meer bij. Ik vind water heerlijk en heb ook absoluut geen moeite om het weg te krijgen, al drink ik het zeker op een nuchtere maag niet ijskoud. Ik heb zo'n 0.5l drinkbeker van Starbucks die ik elke keer vul en vaak in één of twee keer leegdrink. En ja....ik schijn er erg jong uit te zien.....
Nee niet naast de andere dranken. Ik drink bijvoorbeeld alleen maar water dus dan is het 3 liter water ja. Maar dagen dat ik ook wel eens een glas melk of chocomel of wat dan ook pak dan drink ik (automatisch) minder water.
Drie liter per dag is echt veel, te veel. Zo'n 2 liter per dag is eigenlijk beter (onder normale omstandigheden). Te veel water drinken is niet goed en kan zelfs schadelijk zijn voor het lichaam. Hier kun je er iets meer over lezen: Teveel water drinken is gevaarlijk - Dokterdokter.nl 8 glazen water per dag drinken gezond, blijkt mythe - Dokterdokter.nl Tips om wat meer water te drinken: zorg dat je altijd water binnen handbereik hebt (bijv een flesje mee als je weg gaat) en drink water op de manier die jij lekker vind. Als je niet van puur water houdt of als je wat wilt afwisselen, kun je het water een smaakje geven, bijvoorbeeld door wat citroen of sinaasappel erboven uit te knijpen ofwel door stukjes fruit of een blaadje munt in het glas te doen. En natuurlijk kun je ook (kruiden)thee drinken. Succes!
ik kom er makkelijk aan eke dag. Gebruik een halve liter om mijn smoothies (groente en fruit) aan te maken. Drink daarnaast ook graag thee en water. Maar om nou te zeggen dat ik een fantastische huid ervan krijg...nou ahum. Misschien als al die pukkels weer vertrekken :O
Wanneer je die drie liter water per dag wilt drinken, dan drink je verder niets anders erbij. Wanneer je twee liter water per dag drinkt, dan kan er verder nog ander "vocht" bij Ik merk dat ik op mn werkdagen sowieso meer drink als mijn niet-werkdagen. OP kantoor drink ik vaak al 4-6 kopjes koffie en nog 2-3 kopjes thee. Plus minimaal liter water (2 Doppertjes per dag) In de zomerperiode gaat het koffieverbruik naar beneden en drink ik minimaal 4 Doppertjes leeg. Thuis blijft het vaak bij 3-4 bekers koffie en wat karnemelk. En dan 's avonds misschien nog eens 1-2 mokken thee.... maar gewoon te weinig. Ik neem me wel altijd voor in het weekend meer water te drinken... maar na twee dagen blijft het er dan ook weer bij
Dit artikel slaat een beetje de plank mis. Het gaat over een vrouw die bijna niks eet en daarna in twee uur vier!! liter water drinkt. Lijkt me idd niet gezond... Ik heb het over totaal van 3 liter verspreid over de dag, dit mag ook water met een smaakje of kruidenthee zijn. 2 liter is wat ze inderdaad als gemiddeld aangeven. Heb echter al meer gegoogle'd en gelezen over de effecten van 3 liter. Je moet hierbij uiteraard wel normaal blijven eten. Het is geen dieet ofzo. Ik heb net bedacht dat ik 3 liter flessen spa ga halen om het bij te houden. 1 fles voor 's ochtends, 1 voor 's middags en 1 voor 's avonds. Ik ga elke week een foto maken van m'n gezicht zonder make-up om het verschil voor mezelf te kunnen zien. Ben erg benieuwd!
Persoonlijk zou ik blij zijn als ik aan twee liter per dag zou komen. Dat gebeurt helaas niet elke dag. 3 liter zou ik ook veel te veel vinden en ook te lezen niet zo gezond als het lijkt.
Ik heb liever een paar rimpeltjes meer, dan dat ik de heeeeeeeeeeeeeele dag op het toilet moet zitten (en niemand dus ziet dat ik geen rimpeltjes meer heb ) Niks voor mij dit.
Staar je niet blind op die foto's, ik werk dagelijks met photoshop in zie in één oogopslag dat inderdaad de belichting anders is, de huid geretoucheerd (ze mist ineens een aantal sproeten en moedervlekken die echt niet zomaar verdwijnen met water drinken) en ze zelfs de vorm van haar hoofd ietwat ronder hebben gemaakt om het geheel wat zachter te laten lijken. Desalniettemin is water drinken natuurlijk altijd een goed idee, al denk ik dat 3 liter wat overdreven is... Ik had in de periode dat ik wilde bijhouden hoeveel water ik dronk, standaard een 1,5 liter fles water naast mijn computer staan. Dat werkte wel, ik zat toen op gemiddeld 2 liter water per dag naast de thee en andere drankjes waar ik toch wel behoefte aan had naast het water, ik vond het op den duur erg saai worden alleen maar zoveel water te drinken en begon steeds meer te snakken naar andere drankjes