Sinds corona bestel ik alles online en dat bevalt goed. Ik krikg er echt de kriebels van als het druk is. Als we wel eens een x iets zijn vergeten ga ik meestal naar de jan linders. Daar kun je altijd een kanon afschieten. Maar ik zou het wel fijn vinden als supermarkten ook op fb zetten wanneer het niet druk is. Dan zou ik daar zeker rekening mee houden.
Mijn man gaat ook na zijn werk, dus rond 17.30 boodschappen doen. Ik zit overdag met 4 kinderen thuis en na het avondeten moeten die ook weer allemaal naar bed, moet er opgeruimd en schoongemaakt worden etc. Overigens gebeurd dat maar 1, max 2x per week aangezien ik de meeste boodschappen 1x in de week haal.
Ik snap je en ik hoor je. Maar gezien dit over je werk gaat vraag ik me af, hebben jullie een aantal wagentjes wat naar binnen mag/kan want dan zou het namelijk niet te druk kunnen worden. zelf bestel ik alles en kom 2x per week brood halen en vaak is dat gelijk om 8.30 maar ik stoor me niet aan de drukte, iedereen moet inkopen doen en als ze afstandhouden vind ik het prima
Bij Ah kan je bijv ook al je boodschappen online bestellen en zelf ophalen in de winkel. Als je daar dan brood bij besteld dan zit dat er bij. Of je laat het thuis bezorgen.
Ja dat doe ik ook weleens voor feestjes en grote hoeveelheden en zo. Maar om nou 3x in de week te bellen of ze een brood apart voor me leggen... als iedereen dat gaat doen is toch ook een hoop gedoe voor jullie denk ik?
Het is niet zo dat er een grote appgroep is voor jouw supermarkt he. Waarin mensen afspreken NU boodschappen te gaan doen. Zoiets ontstaat gewoon. Mensen doen gewoon boodschappen op de momenten die voor hen het beste uitkomen. Logisch
In plaats van het alleen op het forum te zetten, zou ik dit ik ook groot bij de ingang van je winkel aangeven. Bijvoorbeeld een poster waar je met kleuren aangeeft welke tijdvakken rustig / gemiddeld / druk zijn. Dan zullen er vast mensen zijn die daar hun voordeel mee doen en de volgende keer op een rustiger moment komen.
Haha dat is nog een andere discussie. Wij hebben wagentjes om te controleren hoeveel mensen er max binnen mogen zijn, maar ik persoonlijk vind dat veel te veel. Wij zijn middelgroot en 6 paden en het versplein. En er mogen 100 mensen binnen
Ik bestel 1x in de week de weekboodschappen online, maar ik wil dan later in de week graag nog meer vers brood en wat andere verse dingetjes.
Ik vind t persoonlijk nooit druk in de supermarkt hier. En voor 10 of na 7, tsja als ik plannen heb misschien, maar veelal komt het me niet uit of heb ik gewoon geen zin om s ochtends vroeg op te staan op mn vrije dag of om s avonds nog naar huis te gaan.
En hoe druk is druk? Er mogen toch max 100 man in? Als je dat goed bijhoudt is er toch niks aan de hand?
Maar het is coronatijd, dus ik vind dat mensen wel wat meer mogen nadenken over wat er verstandig is. Ik snap ook niet dat mensen vandaag in de file stonden om naar sneeuw te kijken in limburg. Denk gewoon ff na
Ah zo. Wij doen het in de vriezer. Tussendoor halen we het ook nog wel eens bij een bakker. Veel fijner dan de supermarkt ivm drukte vind ik zelf.
Er zit wel verschil in ‘nadenken’ en doen wat binnen de mogelijkheden kan. Nogmaals: de meeste mensen hebben niet de luxe om op de rustige momenten te gaan.
Toch is dat de vraag of dat echt zo is. Op zondagochtend is het bijv echt rustig. Dan werken ook veel mensen niet dus waarom dan niet kunnen gaan? En zo zijn er echt nog wel meer momenten in de week.
Maar als alleen de mensen die niet anders kunnen dan boodschappen doen, dan zou het echt veel rustiger zijn.
Rond die tijden is het toch altijd wat drukker? Ik werk zelf ook in een supermarkt en zie dat het inderdaad drukker is eind van de middag, mensen komen uit hun werk of hun partner is thuis dus kan het even of ze denken dat het rustig is... Zelf is mijn ervaring dat het bij ons op dinsdag heel rustig is. En mensen kunnen ook niet weten van elkaar hoe laat iedereen boodschappen gaat doen. Dat kun je niet verspreiden. Iedereen denkt bijv. dat het om 10 uur druk is en komen daarom om 9 uur. En dan raar opkijken dat het dan druk is.