Borstvoeding en naar de sauna

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Lientje, 20 feb 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lientje

    Lientje Fanatiek lid

    24 nov 2005
    4.063
    0
    0
    Financieel advies
    Zeeland
    Ik ga morgen een middagje naar de sauna. Nu heb ik aan een ding nog niet eerder gedacht: ik geef borstvoeding. Ik lees wel op internet dat het geen kwaad kan om dan naar de sauna te gaan. Maar ik wil toch eens weten: wie is er al eens naar de sauna geweest terwijl ze borstvoeding gaf? Heb je problemen gehad met lekkende borsten of iets dergelijks?
     
  2. Niet meer actief

    Ik spreek niet uit ervaring, maar dat was ook het eerste wat ik dacht... lekkende borsten! Vooral door de warmte. Ik had het met douchen vooral last van.
     
  3. MissQ

    MissQ Fanatiek lid

    3 jun 2006
    4.824
    1
    0
    Ik ben erg benieuwd naar de reacties, ik ga volgende maand weer een dagje naar de sauna en heb me in ieder geval al voorgenomen om voor ik ga goed af te kolven. Silvester krijgt nu om de 4 uur voeding, dus ik neem aan dat ik in ieder geval wel een uurtje of 4 in de sauna kan zijn zonder "problemen"? Iemand ervaring!?
     
  4. slingding

    slingding VIP lid

    9 apr 2006
    5.425
    1
    0
    verzorgende IG
    Middelburg
    ben ook benieuwd naar de antwoorden.
     

Deel Deze Pagina