Wij zijn beetje aan het oriënteren voor een vliegvakantie in mei. Max budget rond de 1200. Liefst all in. Vliegtijd 3/4 uur. Iemand die goede tips heeft qua boeken/hotels/appartementen? En waar we vooral aan moeten denken met boeken en meenemen van spullen? Wordt de eerste keer vliegen met onze dochter. Wij zijn al vaker met vliegtuig geweest.
Inderdaad de bovenstaande vragen en : wanneer in mei, in de schoolvakantie of juist niet? En hoeveel dagen?
https://www.tui.nl/zonvakantie/griekenland/kos/tigaki/marine-aquapark-resort/#prijzen-en-boeken 7 mei 8 dagen all inclusive met waterpark op een 4 persoonskamer dichtbij het strand 756,50 euro totaal voor 2 volwassenen en 1 kind ( ik heb het kind ingevuld op onder de 2 jaar dus geen eigen stoel en dus nog goedkoop reizen 35 euro) turkije weet ik niet of een optie voor je is maar bij dit hotel zijn wij geweest en wij zelf zijn er wel over te spreken, het was niet heeeel luxe maar wel heerlijk genoeg voor een heerlijke rustige vakantie met kinderen van 4 en 2,5 jaar de animatie heb ik overigens niet gezien wij waren in juni en eigenlijk hele dagen lekker zwemmen en de rest van de familie was er ook bij met hun kinderen dus ze hadden ook veel aan elkaar ik weet dus niet of er toen animatie was. maar het zwembad is heel leuk, de mensen zijn er aardig en de kamers zijn ook mooi (vonden wij ) https://www.tui.nl/zonvakantie/turkije/turkse-riviera/alanya/eftalia-resort/#prijzen-en-boeken vertrek 8 mei, 8 dagen, all inclusive glijbanen en kinderbadje 4 persoonskamer voor 513 euro totaal voor 2 volwassenen en 1 kind onder de 2
Griekenland (Kos is heel erg leuk ben ik vorig jaar geweest) Curacao hoeft ook niet zo heel erg duur te zijn. Hotels weet ik niet zo snel heel goedkoop wij zaten in het Avila Beach Hotel in Willemstad heel erg mooi!
Ja totaal 1200 voor 3 personen all in. Zag dat er dan nog genoeg keuze is. Vertrek vanaf 16 mei. Uiterlijk 31 mei weer thuis. Bedankt hippo!! Ga ze bekijken 😊 Mylittleexenia, zal eens kijken! Bedankt.
Dat resort op Kos 😍 Heb hem bij favorieten gezet! We kunnen alleen niet eerder dan 15/16 mei dus we zitten al wel 300 duurder dan dat we begin mei gaan helaas.
Europa Splash spanje, met het hotel geen ervaring met het stadje wel, wij vonden het een heerlijk stadje met een geweldige boulevard en een heerlijk strand. 920 euro 8 dagen 16 mei all in
Thnx! Kreta vrij recent nog geweest dus we gaan nu liever voor andere locatie. Is vakantiediscounter wel een goede site om te boeken? Ben alleen bekend met sunweb/tui/d-reizen enzo. Had bij vakantiediscounter wel aantal leuke vakanties gevonden al Europa splash ziet er ook leuk uit!