Hi dames, Mijn dochter heeft gisteren 7 poepbroeken gemaakt, allemaal diarree-achtig. Aangezien ze ook een beetje een rood wangetje had, dacht ik dat het met tandjes te maken had. Maar nu hoor ik van een vriendin dat zij gisteren de hele dag diarree heeft gehad en dat ze denkt dat ze buikgriep heeft. Wij zijn dinsdag bij haar op bezoek geweest dus het kan zijn dat mijn dochter aangestoken is. Als het buikgriep is, wat moet ik doen? Ik heb geen idee namelijk. Ze heeft geen verhoging, en is verder vrolijk en in behoorlijk goede doen. Wel eet ze sinds een week veel slechter dan normaal, vooral vaste voeding. Flessen gaan goed. Alvast bedankt voor de adviezen!
Ik zou zelf ook denken dat het tandjes zijn als ik het zo hoor. Maar mocht het wel buikgriep zijn: zorgen dat ze genoeg blijft drinken en de temperatuur in de gaten houden. Zolang ze gewoon vrolijk blijft zou ik me geen zorgen maken. En mocht je je wel zorgen maken, gewoon even naar de ha gaan Beter een keer te veel, dan een keer te weinig, toch?
Niemand verder? Overigens vanmiddag weer 2 poepbroeken maar geen diarree, ook zeker geen keutel maar niet zo waterig meer.
Samen met het mindere eten zou ik toch ook denken aan tanden... Verder kun je met een buikgriep weinig anders doen dan zorgen dat ze voldoende drinkt! Eten mag dan best even wat minder zijn.