Ons mannetje van 7 maanden heeft haartjes op zijn balzak.... Het viel me een paar dagen terug opeens op. Wilde een haar weghalen, maar die zat dus vast en toen zag ik er meer. Herkent iemand dit?
Ik heb het wel eens gezien bij de baby van een vriendin, Geef je nog borstvoeding? Ik heb eens gelezen dat dit door de hormonen van de moeder kan komen. Niet erg dus.
Finn heeft het ook, al is het minder aan het worden. Door de bv zal het niet komen want dat kreeg ie alleen toen hij heeeeeeeeeel klein was. Hij is sowieso wel behaard eigenlijk. Ook op zn onderrug heeft ie haartjes. Bij het cb heb ik het toen eens gevraagd en daar zeiden ze dat het geen kwaad kan.
hij heeft meerdere haartjes, meer haren, want ze zijn best groot. Gek hoor....Ga vandaag naar het CB, zal het eens navragen
Nee het hoeft niet perse met met BV te maken hebben maar wel met hormonen. Ik heb dit nog gevonden± Forums van ikkeben.nl
MIJN ZOONTJE OOK ! viel ineens op, ehct raar en volgens mij niet heel nromaal ik heb wat gegoolged en idd met hormonen te maken, ik wil de ha wel even bellen!
op het CB had de verpleegkundige het nog nooit gezien. De kinderarts zei dat we ons geen zorgen hoefden te maken, maar ging het wel navragen. Had het idd ook over hormonen...
De zoon van mijn vriendin is gewoon kerngezond hoor. Hij is nu 1,5 geweest. Hier vond de huisarts het niet raar en zei dat het van de BV kwam waarschijnlijk.
mijn zoon heeft ook haartjes, blond, net als zijn hoofd. heb er eigenlijk nooit aan gedacht dat het kwaad kon of niet normaal was. Ik bedoel, het zijn donshaartjes hier. Niet lange dikke haren,gewoon zoals wij dat soms bijvoorbeeld op onze rug ofzo hebben. hmmm, ben benieuwd of er iets uit komt bij jullie.
Hier ook een paar haartjes, wel blond maar langer dan dons. Inmiddels 3 en nog steeds. Hij heeft ook vrij veel dons op zijn bovenrug. En het dons tussen de haargrens en zijn voorhoofd is ook lang blijven plakken. Ik heb maar een paar weken bv gegeven. Ik dacht dat hij eerder wat van mijn eigen "zware" beharing had geerfd