Ik zet alleen dingen op mp die 25€ of meer opbrengen. Alles lager dan dat gaat naar de kringloop, of ik kijk of ik er iemand blij mee kan maken in mn omgeving. Als ik dingen eerst moet poetsen , mooi fotograferen, tig keer over moet appen met geinteresseerden en nog thuisblijven op onhandige tijdstippen... sorry maar dat uurtarief is me te laag, dan kan ik beter gewoon gaan werken
dat is inderdaad wel een slimme als grens wat wel en wat niet. thuisblijven voor afspraken doe ik nooit. Iedereen kan komen na 19.00 uur dan ben ik er en slaapt dochter. Ik ga niet mijn dagplanning aanpassen voor mensen die misschien niet eens echt langs komen.
Haha ik heb het nu in mijn hoofd dus wil nu ruimte creëren Ineens heb ik het met dit soort dingen op mijn heupen en dan heb ik geen stop meer.
Dat ligt eraan. Ik heb voorgaande jaren wel héél veel meisjes merkkleding weer goed kunnen verkopen. Alleen afgelopen 2 jaar is het de moeite niet meer waard en geef ik veel maar gewoon weg. Heb in het verleden wel eens voor 400 per seizoen verkocht en dan alleen kleding van mijn dochter.
Hahaha je vergeet nog het afdingen op paar centen, de no shows en 'ik heb geen geld, ben zo zielig, mag ik het gratis hebben'
Dat is de moeite dan wel waard! Ik heb het vroeger weleens met zoon zijn kleding gehad. Goedkopere merken, zoals vingino, liepen toen op marktplaats veel beter dan dure merken zoals burberry, D&G en armani. En heb net zelf een beetje rond gesnuffelt op marktplaats om te zien wat mensen vragen voor 2e hands kleding maar zie dat op bijv. merken als Z8 best veel geboden word en andere dure merken dan weer niet.
Ik ben daar erg gevoelig voor. Ik heb me nu voorgenomen om pakketten te maken per maat en seizoen. En als het niet binnen 1 of 2 weken verkocht is als pakket op de weggeefhoek te zetten. Of toch meteen weggeven? Ik twijfel, in beide gevallen moet ik foto's maken.
Wow ik ben helemaal jaloers. Mijn man koopt de hele tijd spullen, huis staat vol. Ik mag er niks van aanraken
Klinkt goed. Denk dat het nu ook ideaal is om te verkopen, nu de herfst bijna begint. Als je niet een te gekke prijs vraagt, ben je het waarschijnlijk zo kwijt.
Ik hoop het wel, het gaat me ook niet echt om het geld ervoor krijgen maar om de ruimte die ik ervoor terug krijg. Dus ben zeker van plan kleine prijsjes te doen zodat ik niet te lang er mee zit.
Mooie instelling. Weet zeker dat je dan jezelf en ook een ander vast heel blij maakt! Er zijn ook mensen met een kleine portemonnee die niet alleen alles gratis willen, maar juist ook willen betalen. Geeft een gevoel van zelfredzaamheid. Dus je hoeft echt niet alles alleen maar weg te geven om goed te doen!
Leuk topic om te lezen! Ik ben weer gestopt met de verkoop van kleding op MP. Bij mij dragen ze veel name-it, en dat is niet zo gewild. Misschien een idee om een Facebook zwangerschapspagina verkoop site te maken , iedereen toont interesse in elkaars kleding!
Ik zou denk ik ook een eigen kleding verkoop Facebook site aanmaken en daarop verkopen link delen op je eigen pagina en/of op avdk (mag hier niet dacht ik). Succes met opruimen en verkopen.