Hoi, Ik ben opzoek naar zwangere vrouwen die graag op de foto willen om hun mooie buikje te laten vastleggen. Graag in de buurt van Amsterdam of je moet geen bezwaar hebben om verder te reizen. Waarom? Omdat ik een hobby heb die een beetje uit de hand begint te lopen en daar misschien mijn werk van wil maken, fotografie dus! Om daar werk in te kunnen krijgen is het wel noodzakelijk dat ik een porfolio kan laten zien met een diversiteit van verschillende modellen. En ik heb tot nu toe nog maar 1 zwangere voor de camera gehad en als ik op mezelf moet wachten schiet het ook niet erg op. Het kost je niks alleen maar tijd en je krijgt de 8 mooiste foto's nabewerkt op een cdtje thuis gestuurd. Dus wie vind het leuk om voor mijn camera te staan? Bij veel aanmeldingen ga ik loten. http://www.sterstijl.nl
ooow lijkt me geweldig, alleen tja op die buik moet je bij mij ook nog even op wachten Vrees dus dat je mij nu niet nodig hebt, jammer. maar heeeeeeel veel plezier.
wow zooo heee heb je site gezien wat een mooie foto zeg van die vrouw met der kindje op der rug echt super Allemaal trouwens erg mooi
Wat een mooie foto's heb je op je site staan meid! Ik wil best een keer naar a'dam komen, maar ik ben ook net zwanger, heb al wel een klein buikje (zie album), maar ik denk dat ie pas over een week of 6 weer verder gaat groeien............tja of er moeten er meer in zitten gr patje.
Haihai, Lijkt mij ook heel gaaf... Wanneer heb je mensen nodig of maakt dat niet echt uit? Anders kunnen we misschien wel een afspraak maken voor over een tijdje? groetjes, Marit PS zie dat mn banner niet meekomt, ben nu 9 weken 5 dagen, nog 'buikloos'!
Ja lijkt me leuk! Heb alleen nog niet echt een hele dikke buik. Nog een paar weekjes wachten denk ik. Maar ik wil het wel doen, al moet ik er wel even voor reizen. Groetjes
Wat ik vergeten ben is dat de foto's het beste gemaakt kunnen worden rond de 35 weken. Dat houd natuurlijk niet in dat kleine buikjes niet mogen reageren want bij kleine buikjes wachten we gewoon totdat ze groot zijn.
Lijkt mij helemaal geweldig maar dan moet je nog wel 15 weken wachten, ben nu namelijk 19 weken zwanger. Maar als je daarop wilt wachten GRAAG!
WOW wat een prachtige fotos! Ik hou het zeker in gedachten voor als ik zelf zo ver ben... Liefs Manuela PS. succes met je studio en je carriere!
hier nog wel een die wil... dan wil ik alleen weten waarje woont.... ik heb nu al een aardig buikje maar zou nog even willen wachten... maar goped wij zijn altijd in voor een dagje schoppen dus combineren we dat gewoon.... misschien zelf wel met partner? of om een kaar van te maken? Ik hoo rgraag van je!
hoi ik ben op dit moment 33 weken en 1 dag zwanger. ik zou het heel erg leuk vinden om te doen zou je ook in het weekend kunnen? wil namelijk graag mijn vriend mee omdat ik iets leuks in gedachten heb voor op de foto (niet origineel maar wel leuk) laat maar weten als je mij wilt fotograveren. ik neem aan dat je eerst een foto wil zien van me buik? als dat zo is moet je maar even mailen naar: biancatjuhh@hotmail.com thanks groetjes Bianca
Jaaaa dat wil ik ook wel! Lijkt me ook wel leuk samen met zus! (zij is 4 weken minder ver) Enne Amsterdam is gelukkig dicht bij!
Wat een gave foto's zeg ! Als je nog een "slachtoffer" zoekt dan houd ik me aanbevolen. Je moet alleen nog wel een poosje wachten voor ik weer een mooie zwangere buik heb ! Ik kan zelf niet wachten ! (je kunt even spieken in mijn album )
Het lijkt mij wel leuk, heb al wel een echt buikje met 26 weken (zie album), maar helaas is Amsterdam een beetje ver weg voor mij.....
wilde vragen of je misschien oog borstvoedingsfoto's zou willen maken. Elyesa is nu al 8 maanden en heb weinig foto's van deze mooi periode. wil dat eind er wel voor rijden. groetjes Talia
de foto's zijn idd heel mooi ja en zou ook wel graag mee willen doen maar helaas vind ik het net te ver weg... groetjes Mandy