Iemand enig idee hoe je dat aan moet pakken? Ik heb een vriendin een verkeerd rekeningnummer door gegeven, dus zij heeft het daarheen gestort, maar dat is niet het goede nummer. Kunnen we het op een of andere manier terug krijgen?
Als naam en rekeningnummer niet kloppen, krijgt ze t binnen een paar dagen terug gestort...meer weet ik ook niet?
Dit gebeurt niet altijd. Omdat niet bij elke bank dat nodig is. Even de bank bellen en dan weet je het zeker.
Is niet altijd zo hoor dat het dan automatisch terug komt. Ik heb ook een keer zo'n foutje gemaakt en heb mn geld nooit terug gezien.
veel banken controleren nogineens of de naam en rekeningnummer overeenkomen en moet je er zelf achteraan de bank schrijft dan een brief aan degene bij wie het geld verongeluk is terechtgekomen en dan maar hopen dat die man/vrouw aardig genoeg is om het terug te storten, anders is het gewoon weg
Je moet denk ik gewoon contact opnemen met je bank en die kunnen dan weer contact opnemen met de bank van die mensen die het geld hebben gekregen. Ik ken ook mensen die dit gehad hebben en die hebben op die manier hun geld teruggekregen, het is te hopen dat die mensen een beetje wel willend zijn. veel succes
Als je het hebt overgemaakt naar een ING (oud postbank) nummer vind er een naam nummer controle plaats. Alle overige banken kennen geen naam/nummer controle, die houden een elfproef. Het beste wat je kan doen is contact opnemen met de bank, want als het is overgemaakt naar een andere bank dan ING en het is een bestaand rekeningnummer komt het gewoon daar aan. Jouw bank moet dan gaan bemiddelen en de ontvanger verzoeken het terug te betalen. Hoor je niks van dit bemiddelingsverzoek dan kun je via je bank de naw gegevens van de ontvanger verkrijgen en het rechtstreeks proberen terug te halen.