hoi hoi ik zoek meisjes kleren vanaf maatje 74 ik zoek voornamelijk broekjes wie o wie heeft er wat in de aanbieding zelf vind ik het makkelijk dat er 1 persoon een soort pakket te koop heeft met wat kleding ik hoor wel van u mvg klaske
Hoi Klaske, ik heb hier nog wel wat meisjeskleding liggen in maat 74 (en ook wat in maat 80 en 86). Ik zal je zo een pb sturen met de beschrijvingen en wat foto's, dan kun je zien of er wat voor je bij zit.
Hoi Klaske Ik heb ook het een en ander op mp staan, in mt 74 oa. Marktplaats.nl > spijkerbroekje - Kinderen en Baby's - Babykleding | Maat 74 Groetjes Mama25
Kijk ook maar even bij mij Fotoalbum, Gratis Online! Uw Digitale Foto's in een Online Fotoalbum bij Mijn Album! Ik verkoop niet alles als 1 pakket, maar geef ff door welke nummers en dan worden we het echt wel eens. Nummer + maat staan aan de linkerkant.
Kijk eens bij mijn advertenties: www.budgies.marktplaza.nl Tweedehands, netjes en niet duur... maar daar zul je zelf even over moeten oordelen Groetjes.
heb je ook interesse in zomerslaapzakken? in maat 80 heb ik nog niet heel veel maar mijn dochter gaat richting maat 86. dus als je een van dezelfde soort kleertje houdt als ik dan wil ik die wel weer toevoegen als ze eruit is.
hoi, ik weet niet of je nog interesse hebt maar ik heb ok nog heel veel, gaat als pakket weg en ziet er zgan uit! Marktplaats.nl > Meisjeskleding mt 80/86 - Kinderen en Baby's - Babykleding | Maat 80
Volgens mij is Klaske vergeten dat ze hier een topic heeft gestart. Sinds haar oproepje heeft ze helemaal niet meer in dit topic gereageerd. Ik heb haar ook nog een pb gestuurd, maar ook daarop reageert ze niet.
hoi nee klaske is het niet vergeten maar ik kan dit onderwerp niet stopzetten ik ben inmiddels voor zien. maar je hebt gelijk, ik had wel even kunnen reageren. gr