jeetje ......dat is schrikken voor zo'n meiske ....en voor jullie natuurlijk ook ...wat een vuile viezerik zeg ,.....ik weet ook nog wel een paar creatieve oplossingen voor dit soort types
Jeetje zeg wat een naar bericht! Kan me voorstellen dat jullie geschrokken zijn. Heeel veel sterkte meid! Knufff, Mili
OWH MIJN GOD WAT EEN VIEZE VIEZE GORE nou ja hier zijn geen woorden voor echt wat een zieke man is dat zeg ! en hoe durft hij die vragen te stellen terwijl jij er bij staat ! je heb er goed aan gedaan om de politie te bellen meis echt goed gedaan ! hoop dat die vent opgepakt word ! niet normaal gewoon zo ik.. jeetje hier word ik boos over ! GRRRRRRR sterkte meid, laat je dochter hier goed over praten met jou erover. anders kan ze het misschien niet goed verwerken.
Jemig Nathalie, Wat zullen jullie geschrokken zijn zeg! Wat een misselijke vent zeg! Hoop dat het alleen bij het telefoongesprek blijft en dat je dochter snel weer naar buiten durft! Succes!
Ik lees pas net je verhaal Wat vreselijk zeg, ik vind dat je ontzettend goed heb gehandeld ! Hoe gaat het nu met jullie ? Veel sterkte voor jullie Dikke knuf Gobje
Wat een gore viezerik,ik zou ook echt heel erg boos worden als iemand mn kind zoiets zou flikken.Uitkijken dus...
Goed! Lief dat je het vraagt Die griezel heeft gelukkig niet meer gebeld en mijn dochter is helemaal niet bang meer,ze heeft het er ook niet meer over
Ik heb dat vroeger ook gehad toen ik een jaar of 10 was toen waren me ouders even weg en belde iemand en die deed percies hetzelfde alleen die belde vaker het enigste wat ik eraan heb overgehouden is dat ik een soort van belfobie heb mensen die mij bellen geen problemen mee maar als ik anderen moet bellen gaat me dat heel moeilijk af. Meestal sms ik gewoon want bellen vind ik eng. Gelukkig doet de politie er wat aan en ik hoop dat ie niet meer belt.
Gelukkig dat het goed met jullie gaat, wat een perverseling zeg! Gadverdamme... Maareh, als je de precieze tijd nog weet, kan je wel zorgen dat de telefoonmaatschappij een waarschuwing stuurt naar diegene. Ze mogen t nr niet geven, maar een waarschuwing sturen kunnen ze wel.
Ja had met de politie ook de afspraak dat als hij nog een keer zou bellen dat ze stappen zouden ondernemen. Maar gelukkig heeft die creep niet meer gebeld. Ben wel alert geworden na dat incident. Van de week pakte mijn oudste de telefoon en zei :Ja moment en zei hier Jamie het is voor jou. Ikke er gelijk er bovenop Was een meisje uit haar klas die belde