heel irritant en gebeurt me wel eens ja geen saldo gebeurt me dan weer niet want dat check ik wel van te voren 1x had ik mn mndje vol zoonlie moe/lamlendig en had hem plop-eieren gegeven...kom ik bij de kassa: geen pinpas aaarghhh.....kind helemaal overstuur..gelukkig zag ik toen mn buurvrouw en heeft het voorgeschoten...das wel heel lief van dr
verkeerd pasje kan wel toch? Ik heb ook 2 pasjes (2 rekeningen) en soms staat op 1 van de 2 niet zo veel geld. Dan pin in gedachteloos met dat pasje maar dan is het saldo natuurlijk te laag... dan is het idd een verkeerd pasje... Wat een vader van een vriend van mij ooit is overkomen is wel een beetje grappig. Staat bij de kassa, saldo te laag. Die vent helemaal uit zijn stekker, kan niet, staan duizenden euro's op die rekening... sja daar kan de caissiere wat aan doen... Kijkt hij thuis op zijn rekening. Hij moest 640,00 euro overmaken naar een vriend van hem. Had hij per ongeluk de komma vergeten en 64.000 euro overgemaakt... Hij en zijn vriend hebben er hartelijk om gelachen.
Dat mocht ik zelf kiezen. Ben t nog wel op komen halen naderhand. Sta je al voor lul omdat je geen geld bij hebt, en dan zou ik t ook allemaal terug laten zetten? Nee dat vond ik zo lullig om te doen.....
Je wilt niet weten hoe vaak het voorkomt dat mensen geen geld op hun pas hebben. Ik werk op een tankstation en het gebeurt zeker wel 10 keer per dienst, en ik werk alleen de nachten kan je nagaan. Dan zeggen ze jaa er staat zeker wel geld op hoor, er klopt iets niet terwijl op mijn beeldscherm staat geen saldo.
Mijn grootste angst zou me echt schamen!!! En ben idd weleens mijn pasje vergeten. Thuis gebruikt voor internetbankieren en dan vergeten terug te stoppen in mijn portemonnee. Ik zou het vergeten pasje minder erg vinden dan dat het saldo te weinig is
Ik doe af en toe mijn haarkleur echt een eer aan (blond dus hihi). Ga ik de wekelijkse boodschappen doen met de kids, dus wagentje vol. Sta ik aan de kassa om af te rekenen, zie ik dat ik ipv mijn beurs mijn fotocamara mee heb genomen . Hoe dom kun je zijn hahaha. En de cassiere wilde de camera niet aannemen .
Misschien stomme vraag, maar wat doe je dan als ze geen geld hebben? De benzine kun je niet teruggeven ( ben undercoverblond.....) is ook een grote angst van mij....
Oh genant he? Ik ging laatst pinnen in de supermarkt en dat lukte niet. Stond er niet genoeg geld meer op de rekening. Je kunt dan wel door de grond zakken. Word dan ook helemaal zenuwachtig en heb het gevoel dat mensen achter je lopen te zuchten dat het weleens lang kan gaan duren. Maar gelukkig hadden we een creditcard mee waarmee mijn man even geld heeft gepint buiten. Maar we moesten er dus wel even op wachten.
Mijn zusje heeft dat een keer gehad. Moest haar rijbewijs inleveren... Ik heb zelf een keer getankt terwijl er een enorme landelijke pinstoring net op dat moment kwam... En dat was niet vlakbij mijn huis. Na legitimatie mocht ik een eenmalige machtiging afgeven.
Haha Maar verkeerd pasje kan toch wel? Ik heb meerdere rekeningen samen met vriend, dus zal vast wel eens niets op 1 van de rekeningen staan, en laat ik dan net dat pasje gebruiken of bij me hebben.. En ik heb ook eens gehad na girofoon gebeld te hebben, stufie gestort, en dat stomme ding ook aangaf dat ik te weinig saldo had (op een bedrag van 5 euro). Die dacht ook dat ik smoesjes bedacht. Weer girofoon gebeld, en 3x later mocht ik dan met aankoop wel naar huis!
ik heb het 1x hier op het dorp gehad, ging even snel om een boodschap...wil ik afrekenen ligt heel mn portomonee nog thuis..... dus ik weer terug... wil ik afrekenen....geen pasje in mn portomone.... was ik hem na het betalen van de rekeningen vergeten terug te stoppen... Dus al met al de 3e poging kon ik eindelijk gaan betalen.... echt iets voor mij!
Mijn rabobank pinpas doet het NOOIT bij 'ons' tankstation in het dorp. Maar goed, daar moet je achter komen. En de 1e keer dat hij het daar niet deed had ik alleen die pas bij mij. Omdat we er meerdere malen per week komen ( slurp auto ) kennen ze ons onderhand wel, en mocht ik gelukkig via een eenmalige machtiging betalen. Fiieeeuuw.
Rijbewijs inleveren mag niet meer na 10 uur savonds. Je moet dan een schuldverklaring invullen met kopie rijbewijs en dan moet je binnen 24u komen betalen. De extra kosten zijn dan 9 euro. Doe je dit niet meld ik ze gelijk aan als doorrijder.
Me schamen doe ik niet.. Kan gebeuren! Kijk alleen al naar hoevelen in dit topic dit is overkomen.. Ik zeg gewoon iets van: Nou dat had ik niet verwacht, ik ga wel even geld thuis halen. Daarnaast wil zoiets ook weinig zeggen. Ik zet meteen zoveel mogelijk geld door naar een spaarrekening, want op mijn betaalrekening van ik geen rente. Dus dat verkeer kan ook eens verkeerd kruisen..
bp doet niet aan eenmalige machtigingen. Wanneer er een pinstoring was en je er dus niks aan kon doen gelden de extra kosten van 9 euro niet.