Verleden jaar oktober had ik voor het eerst in mijn leven een koortslip. Althans dat denk ik.. het was echt een fikse bult op mijn onderlip. Sindsdien is het wel een plekje gebleven en zie ik geen verbetering. Wie weet wat ik hieraan kan doen? Het lijkt nu ook meer op een puistje, echt zo een vervelend gezicht. Wat helpt hier nou voor?
Dat is lief! Dank je Ik irriteer me rot aan het plekje.. had ook nooit eerder een koortslip gehad en snap ook niet hoe lang zo een plek er kan zitten. anders bel ik morgen toch even naar de huisarts. Want het is nu geen blaar of iets met vocht erin ofzo.
Lijkt op een talgkliertje, kan weleens ontstaan in een littekentje, verdwijnt dan wel weer maar kan ook terugkomen. Dochter heeft een litteken,onder haar kin en heeft daar soms ook zo’n bultje, kan best flink worden en dan ineens is het weer weg. Als het er vanaf oktober zit even laten beoordelen.
Koortslip hoort met een week of 2 wel over te zijn normaal gesproken. Ik zou dus ook even naar de huisarts gaan.
Ja hier dacht ik ook aan. Ik heb ooit een keer een pukkeltje gehad. Uitgeknepen en daarna bleef er bijna 2 jaar een bultje achter. Zag er uit als een plekje. Laten zien aan de huisarts en die zei dat de huid soms zo beschadigd kan zijn dat het heel lang duurt voordat het herstelt. Wel even laten zien inderdaad.