Wij hebben een half lot gekregen met kerst. Mijn man wil nog een straatje halen van de week maar ik vind het eigenlijk een beetje zonde van het geld. We doen het eigenlijk elk jaar wel maar hebben nog nooit echt wat gewonnen of de kosten eruit gehaald
Wij hebben twee hele loten. Wij kochten altijd met vrienden een paar straten, toen we nog samen Oud en Nieuw konden vieren , en daar wel een aantal keer een leuke prijs op gehad. Met eigen loten nooit echt geluk maar het dromen blijft leuk
Hier een heel straatje gekocht. Normaal gaat het geld op aan vuurwerk... dus nu maar aan dit besteed haha
Ik doe normaal nooit mee met loterijen. Maar nu zat er een half lot (geloof ik...) in mijn kerstpakket. Voor het eerst doe ik dus mee, en nu reken ik mezelf helemaal rijk haha.
We hebben 4 halve loten en met kerst 2 hele loten gekregen. In het verleden ooit een keer een paar honderd euro gewonnen maar voor de rest vaak tientjes werk. Spelen ook weer mee met de postcodeloterij via mijn man, die heeft daar ooit wel een leuke prijs mee gewonnen, daar heeft hij indertijd gelijk zijn studieschuld mee afbetaald (hij was toen net afgestudeerd).
Wij doen nooit mee met loterijen, ook niet aan de postcodeloterij maar met oudjaar koop ik meestal wel een lot, alleen al om de voorpret. Spelen nu mee met 2 halve loten.
Krijg jij nog loten thuisgestuurd? Bij ons wordt er gewoon afgeschreven en zie ik vanzelf wel of er wat wordt gestort Mijn man deed al mee voor hij mij kende en elk jaar vindt ik die 2 loten (60 euro) eigenlijk zonde van het geld. Dit jaar valt het mee: 100 euro gewonnen en 60 euro afgeschreven dus toch nog “winst”
Hmmmm... volgens mijn man staat het op ons huidige adres,maar zal me ook niks verbazen dat het nog op 3 adressen geleden staat Nou,ja meer kans om te verongelukken in een vliegtuig dan de loterij winnen. En we hebben de afgelopen 6 jaar niet gevlogen dus.....
Hahaha, zolang het automatisch gaat maakt het niks uit hoor. Ook als het op een oud adres terecht komt. Zolang het maar wel op jouw rekeningnummer wordt bijgeschreven als je wint
Hier 2 hele loten. Vorig jaar 100 euro met 1 lot. Verwacht er niet veel van. Verder wat loten voor de euro jackpot die vrijdag op 56 miljoen staat. Is ook genoeg toch?
Ik koop dat nooit. Zo zonde van mijn geld. Eerlijk gezegd zou ik ook niet zo'n bedrag willen winnen. Geen flauw idee wat ik ermee zou moeten doen.
Wij doen elke maand mee. En als we winnen, komt dat in onze wallet op de site van de loterij. Dit bedrag kopen we dan ook 'op' met de staatsloterij-oudejaarstrekking
Wij kopen elk jaar een half lot. Nu is de hoop dat we er een nieuwe keuken van kunnen kopen. 2 jaar geleden hebben we mijn ouders super luxe mee uit eten genomen onder het mom "wij hebben geld gewonnen op ons lot". Mijn moeder wou altijd al eens in een 3 sterren restaurant eten. Ze heeft zich slap gelachen toen ze er achter kwam dat we 5 euro gewonnen hadden. Vervolgens betaalden mijn ouders omdat zij ruim het dubbele hadden gewonnen (12.50)
Mijn schoonouders had een straat gekocht ieder gezin heeft 2 kaarten gehad. Wie een prijs wint dan proberen verdelen als het om een groot bedrag gaat.