zoals de titel zegt als je een constante cyclus hebt moet je dan eigenlijk nog temperaturen? vaak doen ze dat toch om een beetje inzicht te krijgen op je cyclus?
Hoi! Ja klopt. Maar zo kun je ook zien of je daadwerkelijk een eisprong hebt en hoe lang je lf is. Ook gaat je temp vaak weer omlaag een dag voor je ongesteld wordt. Kan je ook n test besparen.
+1, ik tempte zelfs toen we niet met een baby bezig waren om niet verrast te worden met een ongi wist na opstaan al of ik die dag ongi zou gaan worden of niet
Je hoeft sowieso niet te temperaturen, maar als je denkt dat je je ei wel eens zou kunnen missen is het handig om precies te weten wanneer hij is geweest, dan kun je de toekomst ook beter inschatten. Het zou bijvoorbeeld kunnen dat je ondanks een cyclus van 28 dagen op dag 17 je eisprong pas hebt zou jammer zijn als je dan net even 'uitgeklust' bent. Of als het zwanger worden niet lukt of je überhaupt wel een eisprong hebt.
Ik heb heel lang netjes elke dag getempt. Maar in had zo'n stabiele temp en liep in de mmm, waardoor ik ook nog echo's kreeg. Dus op een gegeven moment ben ik een paar dagen voor mn ei pas begonnen met tempen. Dan weer even niet en dan weer voor nod. Maar toen wist ik dus al precies hoe mijn cyclus en temp in elkaar zat.
ok dank jullie voor jullie reacties toch maar tempen. heb cyclus van 34 dagen maar ben toch bang mijn ei te missen