Ik ben niet zo heel actief op Twitter. Maar moet zeggen dat ik het wel een leuk medium vind. Ik kom er vaak dingen tegen die je op andere plekken (Facebook, Pinterest, instagram) niet tegenkomt. Ik heb ondertussen wel een leuk afwisslend lijstje van mensen en organisaties die ik volg. Maar tips zijn altijd welkom. Ik zal zelf ff beginnen. In het kader van, zeg wie je volgt en ik zeg je wie je bent. Ik volg; NASA NRC beste van t web National geographic Phys.org (natuurkunde nieuws) CERN LHC live (deeltjesversneller) Ilana alazzeh (activiste) Nourdeen wildeman Joop (joop.nl) Hassnae bouazza Femke halsema Boris van der Ham Bram bakker Claudia de brije Dolf jansen Jort kelder Doutzen kroes Joris luyendijk Alexander pechtold Geert wilders (niet omdat ik fan ben!!) Jolande sap Nu.nl De wereld draait door He he, hele lijst. Nu jullie!
Ik heb 2 accounts en volg veel mensen uit de muziekwereld. Verder Architecture&Design, die gebruik ik veel voor inspiratie voor mijn boek. The friendly assh*le is briljant, maar ook Kermit the Snitch. Te veel om op te noemen eigenlijk. Het leuke van twitter vind ik ook dat je soms van BNers antwoord krijgt. Althans ik heb dat nu een aantal keer meegemaakt is best leuk
hahaha ja wij volgen elkaar idd Ik vind twitter echt een heerlijk medium. Op mijn andere acc volg ik heel veel mensen, echt van over de hele wereld en heb vaak echt hele leuke gesprekken.
Hahah nou de enige die soms op me reageren zijn Nielson, Gers Pardoel en the Opposites hahah. Een zanger uit Amerika (Zak Waters) heb ik ook wel es mee gepraat (maar zijn acc is er niet meer) en J. August (Gunn uit Angel) sprak ik ook wel es mee, maar die heb ik nu op mn FB dus is dat makkelijker om soms te praten. Maar op mn andere account zijn dat 'gewone' mensen die ik heb leren kennen door gewoon te twitteren. Ik twitter nu al een jaar met iemand uit Singapore, echt super leuk! Elke dag hebben we hele gesprekken. Maar ook mensen uit Engeland, Australië, USA, België, Duitsland etc. Maar mijn twitter profielen zijn wel open, dus geen slotje op. Dat scheelt denk ik wel.