Ik heb vroeger stage via met opleiding stage gelopen bij een gezin. Nu lijkt het mij super om ook een paar dagen een stagiare te hebben in huis. weet iemand hier wat vanaf? of je je moet aanmelden bij een school ofzo?
Om wat te doen in je huis dan? Wel leuk dat je dat wilt. En knap ook. Ik zou het zelf niet kunnen denk ik, een vreemde puber in huis. Ik denk dat je maar gewoon een school moet bellen en je verhaal uitleggen.
Ik heb het via mijn opleiding helpende welzijn gedaan, volgens mij kan het ook met spw, dat ze leren met de doelgroep om te gaan zeg maar. Ben zelf ook spwer dus de ervaring heb ik al
hier hebben ze het ook, op t ROC. idd voor niv.1 en 2. Hing info toen bij de vlos. Ik zou even t roc bij jullie in de buurt bellen. Mijn schoonzusje is gastouder en die heeft ook een stagiaire gehad van niv.2 MMZ
Nee het is niet persee als oppas. Het gaat om allerlei huishoudelijke werkzaamheden, dus ook de was doen en strijken. Ik zou gewoon eens contact op nemen met roc's waar ze de opleiding helpende hebben.