Haha, missgwen, er gaat hier iets fout! De bovenstaande quote waren de laatste 'eisen' waaraan iemand moet voldoen om de bal te kunnen vangen .
Hier een laptop en een "vaste pc"... De bal is voor: Iemand die meer dan 4 huisdieren heeft Iemand die meer dan 4 kinderen heeft Iemand die meer dan 4 partners heeft
Kenne we nog wel ff wachten he! 8) Elmo, owkeej! Maar ik mag deze bal (gelukkig) niet vangen . Moet er niet aan denken, 4 partners,kinderen of huisdieren!
Jep ik vang hem, ik heb een kip, hond, 2 katten en twee goudvissen. En de bal is voor: Iemand die een clit piercing heeft Iemand die als haar man werkt "het" doet met de postbode Iemand die flirt met de meester van haar zoon of dochter
Ik heb meer dan 4 huisdieren... 1 kitten 1 konijn 2 gerbils 4 vissen de bal ik voor: -iemand die nu al naar bed wil, -iemand die net een vakantie heeft geboekt, -iemand die een waterbed heeft.
jaaa ik wil wel naar bed nu! oke, wat meer spice vragen was het verzoek... stand en de bal is voor iemand die van sm houdt iemand die wel eens een triotje heeft gehad iemand die zwanger is/was van "een ander" beter zo meiden?
Ik heb hem gevangennnnnn! Ik heb een trio'tje gedaan De bal is nu voor iemand die: * gesandwicht heeft * naar trance energy gaat zaterdag * vandaag sex heeft gehad Tja....moest van pittiger toch? hihi
Jaaa, hebbes.....wij hebben vandaag sex gehad na 24.00 vannacht is toch vandaag? stand in de mand en de bal is voor - Iemand die een kast vol sexspeeltjes heeft. - Iemand die 'het' met de (over)buurman heeft gedaan. - Iemand die vandaag gewinkeld heeft .
haha heb niet gewinkelt niet een hele kast vol met sexspeeltjes en de overbuurman bah haha dus ik wacht weer af