de bal is voor: iemand die morgen uit eten gaat? iemand die 7 jaar verkering heeft iemand die een zwarte 6 jarige hond heeft
@tweeling, mag het ook iemand zijn die langer dan 7 jaar verkering heeft of moet het echt 7 jaar zijn?
Ja ik heb zeven jaar met mijn vriendje bijna 8 - iemand die gek is op hagelslag -iemand die teletekst leest voor voetbal uitslagen -iemand die nu met zijn kindje op schoot zit
Hebbes, ik heb een lief klein meisje hier op schoot zitten. Stand in de mand en de bal is voor: - Iemand die bang is voor vissen. - Iemand die vandaag heel vrolijk/blij is. - iemand die volgende week weer moet beginnen met werken.
ik vang ieell ben heeeel bang voor vissen haha ga zelfs bijna nooit de zee in de bal is voor -iemand die een blindoek heeft en gebruikt wel eens -iemand die in holland staat een huis kijkt -iemand die 2 verschillende sokken aanheeeft
uhm, dit komt toch niet meer? Ik keek het wel altijd! Vond het altijd wel leuk. Is toch met die buren die elkaars huis verbouwen met martijn krabbe? Of ben ik nu echt dement aan het worden.
haha ja dat is dat zijn alleen herhalingen volgens mij is nu bezig op rtl 8 haha viind ook alitj dleuk hoop snel op nieuwe afleveringen
Aha, gelukkig nog geen dementie . Maaruh, ik kijk het nu niet, dus dat is niet voldoende voor jou eis! ik mag niet vangen En ik ga nu (al) stoppen hier, ik word hier nodig geacht ! Owja, enne nieuwe afleveringen van dat programma mogen van mij ook komen!
Ik vang de bal: Ik heb twee verschillende sokken aan Ik kon vanmorgen zo snel geen twee dezelfde vinden en niemand die het ziet he als je schoenen aan hebt hahaha De bal is voor iemand die: -vandaag ziek thuis is gebleven van haar werk - als lievelingskleur paars heeft - vanavond nasi heeft gegeten Groetjes Hanna
Goh, ik kan op 2 van de 3 punten vangen, ben alleen ni bi _iemand die nu in d'r pyjama zit _iemand die nu in d'rondergoed zit _iemand die nu in d'r nakie zit
Ik was te laat, maar zit ook in mn pyama, dus voldoe alweer aan de volgende eis! stand in de mand en de bal is voor: - Iemand die niet zwanger is. - Iemand bij wie de beschuiten met muizen zijn/haar neus uitkomen - Iemand die nog/weer op school zit. (ja, ik ben er nog, ze is weer gaan slapen )
en ik ben niet zwanger - iemand die al 5 kinderen heeft - iemand die nu die film op net5 kijkt (of op heeft staan) - iemand die een witte poes heeft (eigen interpretatie )
(zelfs de 'ik ga wel bovenop' truuc heeft geen zin ) maarreh.. niemand die voldoet aan 1 van de 3 eisen? de bal heb ik wel heel hoog gegooid dan 8)