vang: ik moet dringend iets aan t huishouden doen,maar zijn boven aan t verbouwen, dus heb de puf er niet voor.. de bal is voor: - iemand die 7 dagen geleden jarig was.. - iemand die vandaag grote boodschappen gedaan heeft - iemand die morgen naar de tandarts moet goooooooooooooi
helaas...ik ben pas in mei jarig,ga zaterdag grote boodschappen doen en ga morgen niet naar de tandarts
Vang: ik ga vandaag de boodschappen doen! Deze is voor iemand - die haarkleur blond heeft (van zichzelf) - die ook zin heeft in de lente / zomer! - eigenlijk iets 'nuttigs' moet doen maar hier op zp zit
Eh....Ik heb heel veel zin in de lente/zomer! Kan niet wachten tot het wat warmer wordt, alhoewel een hittegolf achterwege mag blijven. Enne...ik moet wel iets nuttigs doen, want officieel ben ik aan het werk nu.... De bal is nu voor iemand die: - momenteel ziek is - langer dan 1 jaar bezig is voor een eerste kindje - geen spruitjes lust GOOI!
VANG! Ik lust ABSOLUUT geen spruitjes, en ben momenteel ook nog eens ziek De bal is voor: - Degene die vandaag een vrij heeft genomen - Degene die afgelopen week zijn ramen heeft gezeemd - Degene die afgelopen week op internet nog een aankoop heeft gedaan.
VANG! Heb zaterdag m'n ramen gezeemd en nespresso cupjes besteld via internet! Stand in de mand en de bol is voor iemand die: - een zomervakantie aan het uitzoeken is - carnaval gaat vieren - vanavond hollandse pot gaat eten GOOI!
Wij eten vanavond Poffertjes. Valt dat ook onder Hollandse Pot? Zo ja, dan gaat de bal de lucht weer in. De bal is nu voor iemand die: - zoute haring erg lekker vindt - dit jaar vakantie viert in Nederland - meer dan 2 katten heeft GOOI!
Vind poffertjes echte hollandse kost hoor! Zal ik hem dan maar vangen? Gaan dit jaar op vakantie naar Overijssel in de zomer, en we hebben 3 katten in huis! Ok, dan is de bal nu voor iemand die; - deze week een sollicitatiegesprek heeft, - net van het snoepgoed van de kids heeft gesnoept ->), - vanavond lekker het rijk alleen heeft GOOI!
vang. Ik heb samen met de kinderen koekjes gebakken en al een aantal koekjes opgegeten De bal is voor: - iemand die 2 zoontjes heeft - ook chicken tonight gaat eten - gestopt is met roken dit jaar En gooi
Vang! Ik ben in januari gestopt met roken, nu al 46 dagen! Stand in de mand en de bal is voor iemand die... * in huis aan het klussen/verbouwen is * deze week zijn haar heeft gekleurd * dit weekend het voorjaar in huis gaat halen! Goooooiiiii!
Vang! Wij zijn bezig met het verbouwen van de zolder en dit weekend ga ik lekker de lente in huis halen Stand in de mand en de bal is voor iemand die... * dit jaar gaat trouwen * deze week de badkamer heeft schoongemaakt * meer dan 3 huisdieren heeft GOOOOI!!!!
Vang! Wij gaan van de zomer trouwen! Deze is voor iemand die: - Allergisch is voor noten en pinda's - Een dochter en een zoon heeft - Op dit moment nog in pyama zit Gooi!
vang!ik zit in mn pyama! *iemand die dit weekend naar een pretpark gaat *iemand die vandaag naar een kringloopwinkel gaat *iemand die nog moet ontbijten en gooi!
Ik doe wel een nieuwe; *iemand die deze week naar het ziekenhuis moet *iemand die nog belastingaangifte moet doen *iemand die vanavond vlees eet gooi!
*Vang* Wij eten vanavond kipfilet en we moeten nog belastingaangifte doen, score 2 op 3 dus Stand in de mand en de bal is voor iemand die... -In 2009 getrouwd is -Op dit moment aan het werk is, maar stiekem ZP checkt -Vanavond iets met rijst eet *Gooi*
Vang: ben op mijn werk maar stiekem hier aan het spieken. Nu voor iemand die: * Kleiner dan 1.60 m is * Sinds december 2010 bezig is voor 1ste kindje * Op dit moment muziek (radio, cd) op heeft staan Gooi!