vang!ik heb mn haar net geverfd en ik kon uitslapen vandaag de bal gooi ik nu naar iemand die *ook een hekel heeft aan winter/kou *dit weekend uit eten gaat *dit weekend een verjaardag heeft en gooi!!!
Mag ik hem weer vangen? Ik heb een schurfthekel aan die kou buiten, mij te glad en te glibberig. Nu is de bal voor: - Iemand die vanavond een goede film gaat kijken - Net begonnen is met het lezen van een boek - Zijn vakantie aan het bespreken is. GOOOOI
Ja gevangen! Deze week druk met de zomervakantie! Oke, ik gooi. Komt 'ie: - iemand die een franse bulldog heeft - iemand die wacht tot de droger klaar is - iemand die dit weekend gaat koken voor vrienden
Vang! Heb de droger net aangezet... De bal is nu voor iemand die: - vandaag iets leuks voor zichzelf heeft gekocht - alleen thuis is vanavond - morgen gaat schaatsen En gooi!
Ja, vanavond is manlief de hort op! Euhhh iemand die - vrij is vandaag - gisteren gesport heeft - een schop onder d'r kont nodig heeft en iets moet gaan doen ipv de hele tijd op ZP
Ik ga natuurlijk niet toegeven dat ik iets zou moeten doen ipv op zp rondhangen De bal is nu voor iemand: -die vanavond niet iets speciaals gaat doen voor zijn/haar partner. -die net een carnavalskostuum in elkaar heeft geflanst. -die vandaag jarig is. GOOI!
Ik ga NIET iets speciaals doen vanavond voor mijn vriend. Wij doen niet aan Valentijnsdag. Wij geven elkaar liever onverwachts op een ander moment iets leuks. De bal is nu voor iemand die: - vandaag wel uitgebreid aan Valentijnsdag doet - de laatste paar nachten erg slecht heeft geslapen - ook niet kan wachten totdat het eindelijk lente wordt GOOI!
Nee, wij doen ook niks aan Valentijn vandaag (alhoewel, wel een kaart gekocht), maar gaan dit weekend samen een nachtje weg. Daarnasst heb ik al een paar nachten niet goed geslapen door een verkoudheid EN kan ik dus niet wachten tot het lente wordt!! De bal is voor: - iemand die een weekendje weg gaat - bijna vakantie heeft - vandaag voor Valentijn iets van de kids heeft gekregen GOOI!!!!!!!!!!
ik kan m wel vangen denk ik,tis volgende week vakantie maar ik ga niet weg of zo...de bal smijt ik nu naar iemand die *bezig is met een cursus/opleiding *binnenkort een dagje uit gaat *op zoek is naar werk gooi!!!
Zowel eht eerste als het derde, ben bezig met de laatste loodjes van mijn studie en dus ook op zoek naar werk. De volgende is voor iemand die: *vanavond stamppot eet *minstens een keer per week met het openbaar vervoer gaat *nooit uitslaapt
vang m weer!reis zeker 1x per week met ov de bal is nu voor iemand die: *pas de stad in is geweest of binnenkort gaat *iemand die binnenkort een dagje uit gaat *iemand die in de zorg werkt of gaat werken komt ie!!
VANG!!! Ben gisteren nog de stad in geweest De bal is nu voor degene die: - Vanavond stamppot eet - Aankomend weekend een verjaardag of ander feestje heeft - Net ziek is of is geweest. GOOOII!!
Mijn vader is dit weekend jarig! De bal is voor: Iemand met een neuspiericing Iemand met een partner van hetzelfde geslacht Iemand die in een supermarkt werkt HOPPP
VANG: Heb wel een neuspiercing gehad, maar kan hem nog wel in.. doe het alleen niet meer. De bal is voor degene die vandaag: - aan het werk is; - deze week nog gehuild heeft; - vanavond stamppot eet; Gooi!!
Deze week gehuild heeft, dus *vangt* De bal is voor: Iemand met rood haar Iemand die in een flat woont Iemand met 5 kinderen *gooi*
Vang! Ik heb rood/rossig haar. En de bal is voor: * iemand die met smart zit te wachten op de laatste aflevering van Wie Is De Mol van volgende week. * iemand wiens huis zo groot is dat je er in kunt verdwalen * iemand die niet van chocola houd. Ennnnn Gooooi!
Vang ! Ik lust wel chocolade maar krijg er uitslag van *Vandaag is wezen shoppen *Een complimentje vandaag heeft ontvangen ( volgens mij is het complimentjes dag ) *Bezig is met afvallen Gooi !