Een tijdje geleden was hier een groot topic over. Ik ben wel benieuwd of iemand weer een leuke heeft?
room-escape een room is een kamer een escape is een ontsnapping een ontsnapping uit een kamer! Sorry, flauw. Je hebt op internet een miljoen spelletjes waarbij je met veel moeite, cryptische cijferspelletjes en voorwerpen een weg moet vinden uit de kamer waar je zit opgesloten. Leuk om te proberen! Heel verslavend en ook heel moeilijk! Maar, met z'n allen altijd erg leuk!
Jaja, nou volgens mij begrijp ik t nog steeds niet (ja dat t een spelletje is, maar niet wat er nou precies de bedoeling van is), maar goed ik houd t in de gaten en dan ga ik t misschien vanzelf wel snappen.
Als er iemand een voorbeeldje heeft, dan wordt het meteen duidelijk. Ik kan het oude topic niet zo snel weervinden, anders had ik je de link gegeven. Verslavend is het wel.
Ja, die link is leuk. Maar hebben we al wel gehad. Maar voor de nieuwelingen onder ons. Proberen maar. Ik ga ook nog even prutsen. Het is alweer een tijdje geleden!
http://123bee.com/play/art-class-escape http://www.moregames24.com/2008/09/sealed-room.html http://www.addictinggames.com/monsterbasement.html http://www.doodoo.ru/flashgame-3110.html http://neutralxe.net/esc/ http://www.arcadebliss.com/game/escape-pink-room.htm http://www.arcadebliss.com/game/escape-green-room.htm http://www.arcadebliss.com/game/escape-magenta-room.htm Zo genoeg
Ja weet ook niet precies welke wel of niet geweest is. Ik denk plaats maar en dan zien we het wel Veel speel plezier
Ik ben al afgehaakt. Ik merk dat ik vandaag een beetje te moe ben om na te denken. Dus morgen dan maar.