Start fertiliteitstraject juli/aug/sept 2019

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Gliss, 5 aug 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    Succes met de gesprekken vandaag dames, laten jullie weten hoe het verder gaat?
     
  2. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.674
    5.710
    113
    Ik begrijp wat je bedoeld maar zo werkt het niet dat ik nog tijd heb. Want als ik nu besluit af te wachten zou ik het nooit van mij af kunnen zetten en dat zouden dan hele nare jaren worden met steeds maar hoop en verloren tijd. Daarnaast heeft mijn man aangegeven niet meer in de luiers te willen zitten als dochter bijvoorbeeld 10 is. Wat zijn goed recht is om te vinden, hij hoefde ook niet persee een 2de kindje. Hij staat er vol achter hoor maar voor hem is 1 ook goed. Daarnaast stel dat ik nog 3 x lui heb en dan ivf is het echt helemaal afgesloten en gaan we het daarna niet nogmaals hopen omdat het wel al 2 x is gelukt zonder mmm. Nee dan gaan we het echt afsluiten. Want hoe graag ik ook een 2de kindje wil, 1 kind zijn we al gezegend mee dus enorm gelukkig mee.
     
    Gliss en Spectre vinden dit leuk.
  3. Tabbey

    Tabbey Fanatiek lid

    2 mei 2013
    1.497
    849
    113
    NULL
    NULL
    Allemaal heel veel succes met de gesprekken vandaag!

    Ik vind het ergens ook beangstigend om te zien dat het zeker geen uitzondering is dat het lang duurt voordat je zwanger bent van de tweede, terwijl de eerste zonder mmm is gelukt. En in een ander groepje waar ik in zit met allemaal dames die voor 2e/3e/4e zijn gegaan sinds vorig jaar, zijn we nog maar met 2 dames over die nog niet zwanger zijn. Het overgrote deel van de groep bevalt in de komende 5 maanden...

    Ik blijf toch hopen dat we allemaal snel zwanger zijn en blijven!
     
  4. Goudvisje555

    Goudvisje555 Actief lid

    2 mrt 2019
    201
    139
    43
    Vrouw
    Vanmorgen bij de gynocoloog geweest om mijn cyste te checken. Minimaal gegroeid dus over 6 maanden terug. Ondertussen keek ze of ze al wat zag want mijn NOD is over 2 dagen. Ze kon niets zien natuurlijk, veel te vroeg en dat zei ze zelf al. Wel zei ze dat er wel een heel mooi bedje klaar lag mocht het wel zo zijn.

    Na 3x IUI zou er een evaluatiegesprek komen en dat hebben we nu een soort van gecombineerd. Ze zegt in principe doorgaan met de natuurlijke cyclus maar als we willen kunnen we ook aan de Chlomid al noemt ze dat niet echt een toegevoegde waarde omdat mijn eigen cyclus mooi is. Dus nu even aan het twijfelen..

    Hoop dan maar op een positieve test deze dagen. Al was deze gisteren nog omo wit.
     
    Spectre vindt dit leuk.
  5. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.674
    5.710
    113
    Dan zou ik niet aan de clomid gaan. Mijn cyclus is ook perfect maar bij ons is het protocol dat je aan de clomid gaat. Ik had het liever niet gehad.
     
  6. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    Wat fijn dat het beter gaat wat betreft de cyste.

    Wat betreft de hormonen. In mijn ziekenhuis doen ze geen ongestimuleerde IUI bij onbegrepen verminderde vruchtbaarheid (tenzij daar speciale redenen voor zijn). Ik heb daar speciaal naar gevraagd omdat ik ook een hele normale natuurlijke cyclus had.
    Er is uit onderzoek gebleken dat ongestimuleerde IUI bij onbegrepen vruchtbaarheid een stuk lagere kansen heeft dan gestimuleerd (Grote randomized clinical trial, gepubliceerd in The Lancet, auteur: Goverde).
    Vandaar dat als je eenmaal aan IUI toe bent, ze bij ons beginnen met hormonen. De kans is groter omdat je beter kunt timen, omdat ze streven naar 2 rijpe eicellen ipv 1 en omdat de luteale fase wat langer wordt.

    Dus persoonlijk heb ik wel voor hormonen gekozen. Ik vond het een duidelijke uitleg en logische verklaring. Dan ga ik toch voor meer kans.
     
  7. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    Toevoeging: met gonal f (of vergelijkbare injecties) is de kans ook weer hoger dan met clomid. Wel iets meer kans op meerling.
     
  8. 7Missme1987

    7Missme1987 Bekend lid

    13 jan 2020
    776
    607
    93
    Vrouw
    Ik heb vanmorgen gebeld met het ziekenhuis en doorgegeven dat we even een ronde pauze willen, nadat deze ronde voor me gevoel best heftig was. Ze begrepen het en was ook geen probleem.

    Hoop voor mezelf even lekker uit te rusten en het even een maandje te kunnen laten rusten om met goede moed naar ronde 3 IUI te gaan.
     
  9. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.674
    5.710
    113
    is je goed recht toch! jouw lichaam.
     
  10. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.674
    5.710
    113
    Wij gaan nog voor 3 x lui. Zaad van man was goed, eerste keer maar 1 miljoen maar daarna 5 en 6 miljoen.

    Daarnaast ga ik over naar gonal F injecties, dat doen ze meestal na 3 keer lui, om de kansen te vergroten kijken of het lichaam daar beter op reageert. Voordeel is ook dat het minder bijwerkingen geeft. Wel meer werk aangezien ik moet spuiten en bloedprikken en echo's dus dat is wel even minder. Nu had ik uitgangsecho en vaak 2 dagen later de iui.
    Baal wel want deze cyclus geen IUI, kon daar niet meer mee starten. Dus maandje op eigen houtje.
     
    Spectre vindt dit leuk.
  11. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    He meis, slimme keuze denk ik.
    Ik had ongewenst pauze deze ronde, maar het heeft wel rust in lijf en hoofd opgeleverd (had wel hormonen gespoten tot eisprong, maar de wachtwekem zijn echt prima zonder kans). Veel minder stress.
     
    7Missme1987 vindt dit leuk.
  12. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    Fijn dat jullie tot een vervolg stap zijn gekomen.
    Ik vind t wel meevallen met gonal f. Elke avond even prikken. Was na 2x gewend.
    Bijwerking voor mij een verademing.
    Bloed prikken heb ik nooit hoeven doen?
    Ik heb CD3 uitgangsecho, dan 1e echo op CD10 en op CD 11 of 12 goede eitjes dus dag erna IUI . Dus in totaal 3 of soms 4 echo's per cyclus.
    Hoop dat het voor je werkt! Jammer even pauze maar zoals ik hierboven schreef is het ook best even lekker.
     
  13. 7Missme1987

    7Missme1987 Bekend lid

    13 jan 2020
    776
    607
    93
    Vrouw

    Ja hier is het niet helemaal zonder kans, maar hoop er gewoon even niet zoveel mee bezig te zijn.

    Heb ook nog wel gevraagd of het normaal was dat me krampen zo hevig waren..maar dat kon door de hormonen komen.
     
  14. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    Ja mijn kans is ook niet 0% (3/4 dagen voor ovulatie gezellig gemaakt) maar ik denk niet dat het een reële kans is gezien alle rondes hiervoor.
    Maar stuk minder mee bezig idd.
    Hoop wel dat menstruatie snel komt, want dat komt qua timing straks beter uit met mn werk ;)

    Stom hè van die krampen. Helaas ervaren meerdere dames hier dat :(
     
  15. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    Of je het over de duivel hebt, ik mag in het rood.
    Zkh gebeld, morgen echo op CD2 want CD3 was vol.
    Prima. Op naar de volgende ronde.
     
    Spectre en Visje79 vinden dit leuk.
  16. 7Missme1987

    7Missme1987 Bekend lid

    13 jan 2020
    776
    607
    93
    Vrouw
    Succes morgen dan. Hopen dat ronde 2.2 van start kan gaan.
     
    Gliss vindt dit leuk.
  17. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    **Lijstje Start fertiliteitstraject jul/aug/sept 2019 **

    NOD FEBRUARI
    * Deedee91- 28 jaar- 2de kindje- ronde 34 totaal, ronde 15 na bzz- 3de IUI- Nod 13 februari
    * Gliss - 31 jaar - 1e kindje - ronde 19 - ronde 2.1 IUI = pauzeronde geworden - NOD 17 februari
    * 7Missme1987 - 32 jaar - 1e kindje - ronde 27 - ronde 2 IUI - NOD 19/20 februari
    * Goudvisje555 - 35 jaar - 1e kindje - ronde 18 - ronde 3 IUI - NOD 19 februari

    * Suusje86- 33 jaar- 1e kindje- ronde 20 - ronde 2 IUI- NOD 24 februari
    * Zonnetje91- 28 jaar- 1e Kindje- ronde 21- NOD 25 februari

    NOD MAART
    * Visje79 - 40 jaar - 2e kindje - ronde 18 na MA - nod 6 maart
    * Spectre - 29 jaar - 2e kindje - ronde 19 - NOD 9 maart
    * Gliss - 31 jaar - 1e kindje - ronde 20 - ronde 2.2 IUI - NOD 15 maart (?)
    * Tabbey - 36 jaar - 2e kindje - ronde 12 - nod 16 maart


    AFSPRAKEN
    * 5 februari - Goudvisje555 - IUI 3
    * 18 februari - Gliss - uitgangsecho CD2 IUI 2.2
    * eind februari/begin maart- Zonnetje91- start iui indien niet zwanger
    * 16 maart vervolgafspraak zkh
    * 16 maart visje intake ivf

    ZWANGER
    - Geneeke 27 jaar, 2e kindje, 2e ronde mmm
    - Oilell - 29 jaar - 1e kindje - ronde 17 zwanger na hsg en scratch in mmm ronde 2
    - Yellowbirdie - 31 jaar - 1e kindje, spontaan zwanger na 3 jaar en bijna start IUI.
    - Annie82 - 37 jaar - 2e kindje - zwanger na IUI1 - uitgerekend ca 17 juli
    - Smienaatje - 26 jaar - 1e kindje - zwanger na ICSI 1
    - DeniseH - 36 jaar - 1e kindje - zwanger na iui 3
    - Ro1990- 29 jaar- 1e kindje- spontaan zwanger ronde 18 net voor 1e ronde iui


    LEGENDA
    Wachtbankje (na ovulatie)
    Ongesteld
    Zwanger

    WIL JE OP DE LIJST? Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd, hoeveelste kindje, hoeveelste ronde en NOD (niet ongesteld dag) op volgorde van datum. Onderaan kun je de fertiliteitafspraken invullen. Uiteindelijk allemaal in het roze vakje 'zwanger' natuurlijk!

    Je kunt de lijst kopiëren door op 'reageer' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, en de woorden QUOTE boven en onderaan weg te halen. Pas de lijst op volgorde van datum aan.
     
  18. 7Missme1987

    7Missme1987 Bekend lid

    13 jan 2020
    776
    607
    93
    Vrouw
    **Lijstje Start fertiliteitstraject jul/aug/sept 2019 **

    NOD FEBRUARI
    * Deedee91- 28 jaar- 2de kindje- ronde 34 totaal, ronde 15 na bzz- 3de IUI- Nod 13 februari
    * Gliss - 31 jaar - 1e kindje - ronde 19 - ronde 2.1 IUI = pauzeronde geworden - NOD 17 februari
    * 7Missme1987 - 32 jaar - 1e kindje - ronde 27 - ronde 2 IUI - NOD 19/20 februari

    * Goudvisje555 - 35 jaar - 1e kindje - ronde 18 - ronde 3 IUI - NOD 19 februari
    * Suusje86- 33 jaar- 1e kindje- ronde 20 - ronde 2 IUI- NOD 24 februari
    * Zonnetje91- 28 jaar- 1e Kindje- ronde 21- NOD 25 februari

    NOD MAART
    * Visje79 - 40 jaar - 2e kindje - ronde 18 na MA - nod 6 maart
    * Spectre - 29 jaar - 2e kindje - ronde 19 - NOD 9 maart
    * Gliss - 31 jaar - 1e kindje - ronde 20 - ronde 2.2 IUI - NOD 15 maart (?)
    * 7Missme1987 - 32 jaar - 1e kindje - ronde 28 - NOD 15 maart
    * Tabbey - 36 jaar - 2e kindje - ronde 12 - nod 16 maart



    AFSPRAKEN
    * 5 februari - Goudvisje555 - IUI 3
    * 18 februari - Gliss - uitgangsecho CD2 IUI 2.2
    * eind februari/begin maart- Zonnetje91- start iui indien niet zwanger
    * 16 maart vervolgafspraak zkh
    * 16 maart visje intake ivf

    ZWANGER
    - Geneeke 27 jaar, 2e kindje, 2e ronde mmm
    - Oilell - 29 jaar - 1e kindje - ronde 17 zwanger na hsg en scratch in mmm ronde 2
    - Yellowbirdie - 31 jaar - 1e kindje, spontaan zwanger na 3 jaar en bijna start IUI.
    - Annie82 - 37 jaar - 2e kindje - zwanger na IUI1 - uitgerekend ca 17 juli
    - Smienaatje - 26 jaar - 1e kindje - zwanger na ICSI 1
    - DeniseH - 36 jaar - 1e kindje - zwanger na iui 3
    - Ro1990- 29 jaar- 1e kindje- spontaan zwanger ronde 18 net voor 1e ronde iui


    LEGENDA
    Wachtbankje (na ovulatie)
    Ongesteld
    Zwanger

    WIL JE OP DE LIJST? Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd, hoeveelste kindje, hoeveelste ronde en NOD (niet ongesteld dag) op volgorde van datum. Onderaan kun je de fertiliteitafspraken invullen. Uiteindelijk allemaal in het roze vakje 'zwanger' natuurlijk!

    Je kunt de lijst kopiëren door op 'reageer' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, en de woorden QUOTE boven en onderaan weg te halen. Pas de lijst op volgorde van datum aan.
     
  19. Deedee91

    Deedee91 VIP lid

    10 jun 2015
    13.674
    5.710
    113
    Het bloedprikken is om te kijken of het aan slaat, daarna pa echo's. Geen echo op cd 3 maar dus bloedprikken. En wij hebben in dec al een verplichte rustpauze gehad ivm ze in dec niks deden rondom de feestdagen dus ik wilde wel graag door nu.
     
  20. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    ah op die manier.
    Oja dat was ook zo in december. Jammer dat je niet door kunt dan ☹️
     

Deel Deze Pagina