Goedemorgen Ik heb net FM gehad. 20 boven de 10mm en 6 nog onder de 10mm. Ze zag alleen wat vocht bij mijn baarmoeder 🤤 hoop niet dat dat doorzet. DD gelijk maar een mail gestuurd met de uitslag en kreeg kwartier later al mail terug en dat met pasen😉 Hoe is het bij de rest van jullie? Gezegend jij al voor FM geweest?
Zoveel follikels, heb je dat eerder gehad? hopelijk straks ook allemaal goeie kwaliteit eitjes. Wat denk je dat dat vocht bij de baarmoeder zou kunnen zijn? Morgen heb ik gesprek met dr S voor plan van aanpak, ik heb er gewoon zin in, gek hè
Hi dames Tijdje geleden weer.. hier lekker bezig met stimuleren..ik ga morgen weer richting dd voor de 2e echo waarschijnlijk vrijdag de punctie! Oh reageren ze helemaal niet met Pasen? Wat hebben ze gezegd over dat vocht?
Goedemorgen Oooh spannend nellie... vind het helemaal niet gek dat je er zin in hebt. Heerlijk toch dat je dan bijna kan gaan beginnen. Oooh je hebt al 1 FM gehad gezegend? Heb je die ook in DD gedaan? Hoeveel follikels zaten er? Ik heb vorige keer in DD ook iets van 20 follikels met maar 8 eicellen waarvan maar 3 rijp en uiteindelijk geen tp. In nederland had ik ongeveer 10 follikels en 8 eicellen en wel meerdere terugplaatsingen. Heb nu andere medicatie en een lang schema dus hopen op betere kwaliteit eicellen. Ze komen in ca aktivator en embryoscoop maar ja dan moet er wel eerst wat bevrucht zijn. Dat vocht kan meer worden en dat kan dan overstimulatie worden zeiden ze in UMCG. Heb DD net gemaild of ze hier nog wat mee doen. Ze reageren wel met pasen maar beperkt. De mail kan later gelezen worden en heb meerdere malen geprobeerd te bellen maar krijg antwoordapparaat. Wat wel even stressen. En ze waren maar tot 12.30 uur open. Ik had goede vrijdag om 12.00 uur echo in UMCG dus dat was wel even spannend of ik nog reactie kreeg uit DD haha Ik heb donderdag puntie gezegend. 👍mag vanavond de pregnyl zetten.
Spannend weer dames! @ Nellie: succes en veel plezier morgen! Ik kan me voorstellen dat je ernaar uitkijkt. Ik was destijds ook erg nieuwsgierig. Ook nu kijk ik uit naar de komende gesprekken, wil zo graag wat antwoorden op onze vragen... @ Carmen: donderdag alweer punctie. Ik hoop dat er nu zeker meer goede eicellen uit die hoeveelheid follikels komen. Hebben ze nog wat gezegd over eventuele overstimulatie? @ Gezegend: jij alweer vrijdag punctie, dat schiet dan ook weer op. Ik ben ook wel benieuwd naar hoeveel follikels?
Ze laat ons wel in spanning zitten he jolandadijk ivm de hoeveelheid follikels.😉 Wanneer hebben jullie dan weer gesprek jolandadijk? Ze hebben gezegt dat ik veel moet drinken. Heb DD gemaild en mocht wel een echo hebben voor de punctie aan voor mijn geruststelling. Ze zien het wel vaker dat er wat vocht zit. Straks om 22.30 de pregnyl zetten en dan dondedag om 8.45 al aanwezig zijn 🤤
Om 8:45 aanwezig??? hoe laat moet je dan wel niet vertrekken of gaan jullie daar overnachten? Ik moet er morgen om 9:45 zijn en moet 7:15 vertrekken vanwege de files enzo, pfff vond dat al vroeg haha. Succes alvast en ook met de Pregnyl prik zometeen, vind dat echt een rotprik
27 april is ook al bijna, schiet lekker op. Ja dat word vroeg vertrekken, half 6 denk ik. Ik vind het ook geen fijne injectie maar het is er maar 1 dat scheeld.
Zo vandaag bijna de hele dag op pad geweest 07:15 vertrokken en 15:00 thuis. De uitgangsecho was volgens dr Scholtes bovenverwachting (voor mijn waardes) baarmoederwand zag er goed uit en er hij zag 7 follikels (cd 23) Daarna door gereden naar Nij Geertgen om alles op te halen. Alle medicijnen zijn nieuw voor mij, Synarel, Menopur 300ie en Puregon 150ie. Zegt jullie dit wat? Ik zag heel veel poedertjes en mengwatertjes, dus wordt weer lekker apothekertje spelen de komende tijd. Nu is het wachten op de menstruatie....... Hoe is het bij jullie?
Hi dames vandaag fm gehad in dd.. in totaal 24 follikels Zaterdag de punctie! Carmen heel veel succes morgen! Nellie was jij er vandaag ook? Waarschijnlijk hebben wemekaar dan gezien waren er tussen 10 en 11.
Ja dat zou heel goed kunnen. Ik heb van 9:30 tot 10:00 in de wachtkamer gezeten, maar toen zaten we redelijk alleen en daarna nog tussen 10:45 en 11:00 en toen was het wel druk in de wachtkamer, zat jij daar tussen?
Dan hebben we elkaar toch niet gezien denk ik, want toen ik in de wachtkamer zat, zat er een stelletje met een dochtertje bij de vissen
Jaa kan inderdaad Carmenn die heeft inmiddels de punctie gehad denk ik hoop dat alles goed is gegaan!
Hallo... Kan eindelijk weer reageren. Wanneer verwacht je je menstruatie dan nellie? Oooh gezegend jij vandaag punctie.. spannend... 24 follikels ook zoveel. Heb je dat vaker gehad? Is helaas niet gezegt dat overal wat inzit. Ik heb de punctie weer overleeft. De mannelijke dr cuypers heeft de punctie gedaan. 7 eicellen gevonden, 6 rijpe en 3 in de embryoscoop. Als ze het overleven dinsdag TP.