Inderdaad. Gelukkig maar. We wisten het al dus waren al een beetje aan het idee gewend. En met succes? Welk ziekenhuis Da's maar heel kort. Kan me voorstellen dat rust niet fijn is maar voor je lichaam mss wel beter. Wij nu ook wachten op het vervolg. Heel gek eigenlijk. We hoeven nu niet op mijn cyclus te letten deze maand. Volgende week ook vakantie dus dat komt ergens wel goed uit Hoop dat de pauze niet te lang duurt.
Helaas geeft progestoron dezelfde kwalen als hcg... mijn lijf is ook echt een meester in het voor de gek houden Sterkte meid, wees lief voor jezelf❤️
Mijn vriendin ging naar dr. V.alkenburg, praktijk aan huis en verbonden met Life Leuven. In NL had ze al 3 icsi pogingen gehad. In Belgie was het meteen raak en heeft inmiddels 2 mooie kindjes. Maar er zijn genoeg goede artsen in Belgie (in NL trouwens ook, alleen zijn de protocollen hier net wat anders).
Oh meiden ben zo klaar met wachten! Ik wil zo graag testen maar ben echt bang ik wacht wel af... nog even! Gisteren bestwel ongikrampen gehad. Vandaag is dat over... wel een beetje bruinig slijm bij afvegen gehad een aantal keer.
Dank je wel. Zal het in gedachten houden. Heb maandag al de eerste afspraak in Genk. Zo benieuwd. Vreselijk he.... Nog 1,5 dag. Ga je woensdag testen?
IUI was weer slecht gisteren.. opbrengst was 0.6 miljoen Volgende week gesprek voor verdere behandeling evt ICSI zei ze. Iemand ervaring hier mee? Pff ik baal er zo erg van maar heeft nu niks met zijn koorts te maken... zeggen dat van 3 maanden geleden is... En vorig jaar bij zaadonderzoek voor OFO was de VSM 13.1 miljoen... Vind het zoooooooooooooooo raar
gisteren echo 3 gehad mag weer terugkomen 14 mm op CD 16 maar het zijn er wel 2 van 14 Morgen dus om 09:10 echo 4 hopelijk de IUI op donderdag of vrijdag. ben het beetje zat om de dag telkens in dat ziekenhuis
Bij ons is hetzelfde gebeurt he. Wij hadden bij de OFO ook beter resultaat. Heb maandag de afspraak voor ivf/icsi op te starten. Maar wie weet is het deze poging gelukt he. Er is nog een kans he.
Hier is het ook klaar. IUI2 is mislukt. Verloor vandaag steeds kleine beetjes oud bloed en was het vanmiddag zo zat dat ik een testje heb gedaan. Wit. Het zal morgen wel doorbreken denk ik