Hoi allemaal, paar dagen niet online geweest, want druk druk druk. Menstruatie is voorbij en HSG staat gepland voor komende maandag. Hopelijk daarna snel meer duidelijkheid over ons traject.
Hier 14 dagen na de start van de bloeding van mijn vroege miskraam weer een positieve ovutest dus onze kansen maar benutten nu. Ik denk niet dat het nu plots raak gaat zijn, maar ik wil ook niet deze kans laten schieten. Ik kijk er wel naar uit dat we binnen iets meer dan 2 weken dan weer met IUI kunnen starten.
Fijn dat je lichaam weer op orde lijkt te zijn na de vroege miskraam en je een positieve ovu test hebt! Voelt vast enigszins wel weer fijn dat je straks weer van start kan! En wie weet wat er ondertussen gebeurd…
Nou dames, de wonderen zijn de wereld nog niet uit, maar ik ben ZWANGER! Kan het me nog niet helemaal bevatten, nu maar hopen dat het blijft zitten..!
Hoi allemaal, ik schrijf graag mee. Ik begon in december mee te lezen en zie zojuist dat @Fryskfamke21 zwanger is! Dat geeft mij ook moed Wij hebben, na twee jaar zelf proberen, onze eerste iui (menopur+ovitrelle) onsuccesvol afgesloten. Morgen een fm en dan ergens deze week een tweede inseminatie. En dan weer op dat ellendige wachtbankje
Thanks! Nee, geen verklaring gevonden. Soms denk ik dat ik liever wel een verklaring had… Dan zou ik me misschien wat minder hulpeloos voelen ofzo, omdat je dan weet in welke richting je de oplossing moet zoeken. Ik vind het heel moeilijk dat er geen verklaring is en het toch al die tijd niet gelukt is, terwijl om me heen iedereen die het maar wil heel rap zwanger wordt. Het blijft een bijzonder gebeuren… Is bij jullie bekend waarom het nog niet wil?
Welkom! Hopelijk mogen jullie dmv IUI snel zwanger raken! Ik vind het wachtbankje ook echt zoooo vreselijk. Gaat echt zo traag vooruit
@Fryskfamke21 gefeliciteerd!! Ik duim voor je! @willow1988 welkom! Ik snap heel goed wat je bedoelt, hier ook onverklaard.. Weten wat er mis is geeft wel meer focus denk ik, want dan is er iets om op te lossen. Maar ook daarbij zie je natuurlijk vaak genoeg dat het ook ellendig lang kan duren. Beide is niet makkelijk.. Hopelijk werkt de iui voor jullie!
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 22 maart Jolo - ronde zonder IUI 23 maart ... ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ Afspraken Zwanger HEEL BELANGRIJK: Je kunt dit kopiëren door op 'reageer' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, en de woorden [QUOTE ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet vergeten om je eigen wijziging door te voeren)
Het leek mij wel handig om ook een lijstje aan te maken nu we met meerdere zijn. Anders kan ik het niet meer bijhouden allemaal Feel free om het lijstje nog aan te passen natuurlijk als jullie iets missen.
Ja herkenbaar hoor! Vooral dat het dan bij iedereen maar lukt om je heen en je dan van sommige ook nog “goedbedoelde adviezen” krijgt die dan weten dat het niet lukt. Terwijl ze zelf wel binnen no time zwanger waren.. (sorry frustratie puntje). Bij ons is er ook geen verklaring voor..