Ondanks (of dankzij?) die 1,8 miljoen zaadcellen is mijn man er volgens mij ook van overtuigd dat hij 'raak heeft geschoten'. Moet hem toch van die roze wolk halen, want dat is toch echt de verpleegkundige die dat dan heeft gedaan Nee, mannen met emoties zijn zeldzaam. Dus die van ons zullen daar geen uitzondering op zijn. Maar ik vind het wel frappant om te zien dat hij elke maand wat meer meeleeft en nu zelfs deze droom met mij deelt. Aangezien het minimale aantal zaadcellen aan een griepje te wijten valt, ben ik mijn man nu ook enorm aan het verwennen met sapjes, lekker (gezond) eten en vooral ervoor zorgen dat hij zich ook een beetje ontspant de komende tijd. Mijn kippenhok mag dan wel in orde zijn, maar ik heb er nooit bij stil gestaan dat het in mindere tijden bij hem ook wel eens tegen kon zitten. Voor (eventuele) ronde 2 verwacht ik dus een minimaal aantal van 10 miljoen!
ff een vraag dames.... na de positieve ovulatie test, hoe laat is het beste tijd om te insemineren? Ik hoor alles van 24-36 uur na... of 6-12 uuren na ovulatie. Just curious Morgen om 16:00 word ik geinsemineerd! haha Never thought I would say that! haha Bree
yay! een positieve test en inseminatie! ik had savonds om 8 uur een positieve test en werd de volgende dag om 3 uur smiddags geinsemineerd. een ovu-test geeft aan dat je ei daarna tussen de 24 en 48 uur gaat springen, dus je ben dan goed op tijd!! spannend hoor!
Hoi meiden, Ik lees nog wel af en toe mee, maar reageer niet heel veel. Weinig tijd, en enige gene omdat bij mij de eerste IUI al gelukt is.. Gezien mijn voorgeschiedenis ben ik er nog niet, maar goed..stap 1 is gemaakt en gelukt. Ik hoop zo dat er vele zullen volgen! Succes!
He Liesbeth! Leuk dat je nog steeds meeleest. Hoe gaat het met je? Voel je je een beetje lekker of heb je klachten? Geen gene hebben meid, ik vind het superleuk voor je. En ook jij hebt genoeg meegemaakt en er moest ook iui aan te pas komen. Wat je zelf ook zegt, het moet nu allemaal nog goed zitten en blijven zitten vooral. Ik hoop het echt voor je. En ondertussen duimen we verder voor ons allemaal...hopelijk zijn wij ook lucky bastards deze maand!
Bree ik weet het ook niet, ik heb hier geen ervaring mee. Ik wens je wel heel veel succes morgenmiddag. Laat wel even weten hoe het ging he?! Good luck girl!
Wat heerlijk dat je altijd zo mooi op tijd ongi wordt! Net als bij Zus01 is het bij mij dus ook altijd een beetje verschillend. Dus ik ga maar van een lange cyclus uit nu, dan test ik ook niet te vroeg. Maar of ik het volhoud...dat is de vraag. Je hebt natuurlijk ook wel testen die al eerder aangeven dat je wel of niet zwanger bent. Hmmm...wel verleidelijk he. Maar in ieder geval wacht ik 14 dagen, dus dat is vandaag nog exact een week... Mijn man en ik praten er heel veel over en zijn ook naar anderen toe heel open. Hoewel we nu het er eenmaal 'in zit' bij mij, wel iets stiller geworden richting buitenwereld. Tja, ze zitten ook niet naast je bed als je op een normale manier sex hebt om een kindje te maken toch? Maar samen praten we er wel veel over en hij leeft heel erg mee. Ook omdat het probleem natuurlijk bij hem ligt. Hij voelde zich daar in het begin heel schuldig over richting mij. Gelukkig gaat dat nu iets beter en doen we alles samen (van prikken tot echo tot gesprekjes bij de gyn). Ik hoop voor jou dat je je gevoelens wel een beetje kwijt kwam bij je man of bij anderen in je nabije omgeving?
Ik voel me prima..heb nauwelijks kwalen. Tis dat ik de knaltesten heb gezien bij mezelf.. Ja, ik ben moe. Maar verder? Ik voel zelfs mijn borsten nauwelijks, terwijl ik de vorige zwangerschappen al vanaf NOD het gevoel had dat ze eraf scheurden..Hopelijk is dat een goed voorteken?
O dat klinkt heel goed moet ik zeggen. Ik weet dat mijn zusje bij haar eerste zwangerschap ook pijnlijke borsten en veel buikpijn had vanaf het begin, dat ging dus ook mis. En nu is ze over een weekje uitgerekend en had ze en heeft ze nog steeds geen last van d'r borsten. Dus ik hoop echt voor jou dat dat een goed voorteken is! Wat had jij veder ook alweer allemaal voor mini-symptonen 2/3 weekjes geleden? Tussen inseminatie en test in? Daar zijn wij dan wel weer benieuwd naar natuurlijk (dames die op wachtbankje zitten). Ik voel namelijk, zeker vandaag, van alles onderin mijn buik gebeuren. Het heeft bijna iets weg van menstruatie-achtige buik-trek-krampen ofzo. Niet heel pijnlijk, maar licht aanwezig. Maar ik voel verder niets, geen moeheid, geen misselijkheid, geen pijnlijke borsten. Nu zou dat natuurlijk ook wel heel vroeg zijn bij mij (7 dagen na iui), maar je weet als geen ander...je gaat werkelijk overal op letten! Ook al probeer je van niet. Dus misschien heb je tips?
Ik had vlgs mij een week na de IUI wat menstruatiepijn, en kreeg in de loop van de de week daarop hoofdpijn. Verder had ik gewoon een gevoel, kan het slecht uitleggen....
@bree: veel succes morgen en van de reacties die ik hier lees, ga je inderdaad netjes op tijd zijn met de inseminatie! @liesben: gêne? helemaal niet nodig toch? je mag hier gerust nog wat berichtjes zetten, hoor, een positieve noot kan nooit kwaad, zeg ik. Zo te horen heeft het kleintje zich daar prima, en bezorgt hij/zij je niet teveel last. Houden zo! @zus: ik praat er wel elke dag over met mijn man. In feite is het ik ben die altijd praat en hij die luistert. Ik ben ook iemand die eruit flapt wat ik voel/denk.. dus al die keren dat ik negatief ben door de clomid, zaag ik wat af, denk ik Wat dat testen betreft, misschien moet ik ook maar eens steeds 2 dagen voor nod testen, misschien speur ik zo een vroege (maar uiteindelijk mislukte) innesteling op? Zou mijn geestesrust ten goede komen.
Hmmm, nou ja, ik weet het ook niet. Het is bij iedereen ook vast weer anders. Wel grappig om te lezen dat jij ook precies een week na iui menstruatiekramp had. Dat geeft hoop. We duimen dus lekker door en zoeken veel afleiding. Vanavond bioscoopje pakken met manlief. Even qualitytime samen. Thanks voor je antwoorden en klets lekker mee als je zin hebt af en toe!
@framboos: ik weet precies wat je bedoelt. ik lul ook vaak de oren van mijn man zijn hoofd. en hij maar begrijpend knikken. maar ondertussen denk ik wel eens dat het zijn ene oor in gaat en het andere oor uit. ik houd me dan maar vast aan die positieve uitspraken als 'broeden' en 'gedroomd over een baby'. gisteravond had hij ook weer zo'n opmerking, waar ik dan om moet glimlachen: of ik het al voelde groeien.... lief van 'm, maar ik hoop toch dat hij zich ook een beetje weet te beperken met die uitspraken. hoe tegenstrijdig dat ook klinkt. maar ik denk dat de teleurstelling alleen maar groter is als we allebei zoveel hoop hebben en het blijkt dat we niet in verwachting zijn. de kans is immers enorm verkleind door die tegenslag met dat zaad-probleem. wil je echt het risico nemen om vroeg te testen? je weet wat ze zeggen heh? het komt vaker voor dat je vals negatief test dan vals positief. dat HCG heeft echt even tijd nodig om aangemaakt te worden en straks ben je teleurgesteld om niets... tja, ik hoor het mezelf zeggen, maar ik moet ook maar zien of ik het waarmaak om die 14 dagen wachten volmaak hoor!
@zus: ik zie wel.. ik acht mijn kans ook niet hoog in met die inseminatie 12 uur na mijn eisprong.. deze maand ga ik alleszins niet teleurgesteld zijn als het negatief blijkt. Maar anderzijds wél teleurgesteld omdat we door zoiets stoms weer een maand verloren zijn. Ik heb nog iets interessants gelezen onlangs, en dat vind ik wel hoopgevend, het zou misschien verklaren waarom ik de ene maand wel grotere en pijnlijke borsten heb en krampjes enz en de andere maand niet: Er is per maand 70% kans dat het ei bevrucht raakt, van deze groep is er 70% dat innestelt en hiervan is er slechts 33% waarbij de innesteling ook standhoudt (na nod).
HoiHoi, Ook wij hopen deze maand te mogen beginnen met IUI. Sinds juli 2007 gestopt met de pil, maar helaas nog steeds geen zwangerschap. Vorig jaar hebben wij al een half jaar in het ziekenhuis gelopen, en ik kreeg toen Clomid, en Pregnyl als me eitje bijna ging springen, heeft helaas ook niets geholpen. Ik heb toen zelf besloten even een pauze in te lassen,zoals mensen om je heen zeggen je moet er niet teveel mee bezig zijn dus het allemaal even rust gegeven, en gewoon maar een jaar aangekeken nu een jaar verder, maar ben het wachten op een kindje nu echt zat, iedereen om me heen raakt zwanger waarom ik niet??? Maandag heb ik een afspraak en dan maar hopen dat we met IUI mogen beginnen.
Hey jolin, welkom! Wat zijn jullie al lang bezig.. en nog steeds niet gelukt, ik versta het dat je het nu wel zat bent, het mag nu gaan komen! Je hebt dus al een half jaar clomid genomen, maar dan zonder IUI? En ga je voor de IUI's weer clomid of andere hormonen krijgen? Ik heb er ook al aan gedacht om alles te laten zoals het is en gewoon af te wachten wanneer ik zwanger word.. maar inderdaad, als het dan na een jaar nog niet lukt, dan sta je daar Ik neem dan aan dat bij jullie ook alles prima in orde is? Zaad OK, eileiders doorgankelijk enz? 'DE' vraag die iedereen zich hier stelt: waarom anderen wel en ik niet?? :x Hopelijk staat de wetenschap ooit stukken verder en kunnen ze er dan wél een antwoord op geven. Mag ik vragen hoe oud je bent? (ik ben 30)
@ Framboos Klopt ik kreeg alleen Clomid en dan mochten we zelf thuis klussen uiteraard wel met de fm's. Ik heb geen idee of ik weer Clomid krijg of iets anders, Maandag is echt weer mijn eerste afspraak dus dan zal ik het wel horen. Zaad en alles is in orde, is 2x getest eerste keer was het iets minder maar 2e keer was het prima. Ik zelf ben aan mijn eileiders geopereerd ik had verklevingen dus de trilhaartjes kunnen best beschadigd zijn, dit zal ik ook nog eens tegen mijn arts zeggen. Maar ik heb toen wel zo'n behandeling gehad dat ze vloeistof door je eileiders laten gaan, en dan met een echo kijken ik ben de naam daar van even kwijt maar dat zag er prima uit. Ik zelf ben 25 vele zullen misschien wel denken meid je heb nog tijd genoeg maar mijn vriend is 40, dus daarom word het echt wel tijd nu!!!
Hoi allemaal sorry dat ik ff binnen val maar heb een vraagje waar jullie mischien wel een antwoord op weten. Ik heb een dinsdag een echo gehad en er zaten 2eitjes klaar nu moet ik morgenavond weer voor een echo en als ze dan nog niet weg zijn mag ik zaterdag komen voor iui, nou was mijn ovulatie test vanmorgen nog negatief. Ik doe er vanavond nog 1 en denk dat hij positief ga zijn is zaterdag dan te laat voor iui, dit is de eerste keer en waarschijnlijk ook gelijk de laatste keer hierna mogen we voor ivf gaan
hoi minimuis. als je vanavond een positieve ovulatietest heb, dan zou ik zeker ervoor zorgen of de IUI niet al vrijdag kan. het is beter te insemineren voor of tijdens de eisprong en bij een positieve test is dit na 24-48 uur. eventueel zou zaterdagochtend vroeg dan ook nog wel kunnen. (ik heb hetzelfde meegemaakt nl en de kliniek had mijn afspraak een dag vervroegd toen ik een positieve test bleek te hebben). succes ermee!