@hier gisteren de punctie gehad er zij 6 follikels weggehaald. 4 van een mooie groote, 1 kleintje en 1 groote van 3 cm. De groote was wel het pijnlijkst om weg te halen. Mijn mannetje moest zelfs helpen om de follikel richting de wand van de eileider te duwen om deze in 1 keer aan te kunnen prikken. Ik heb hier zeker, ondanks extra pijnstilling achteraf, nog bijna een uur kramp van gehad. Er zijn 2 eitjes gevonden en nu is het afwachten of er een bevruchting plaatst vind.
kniffel: oh je hebt hem gehad. kan me alleen maar indenken dat je kramp krijgt na die tijd. ook niet leuk voor je mannetje om op je buik te moeten drukken, terwijl hij weet dat het zeer doet. Heb je nog veel last gehad het weekend? Nu hopen dat er van de twee eitjes, 2 mooie embryo's komen. Was het zaad van je man goed? wanneer krijg je uitslag van de bevruchting etc? Ga voor je duimen dat je morgen een goede terugplaatsing hebt en over 14 dagen een prachtige test. hier: zo weer een echo. dus schrijf later op de dag daar wel even over.
Dag dames, hier weer ff een berichtje van mij. Lees wel mee, maar heb t ongelofelijk druk. 40 urige werkweek, rapporten gaan deze week mee, oudergesprekken...en dat met 29 kinderen! Maar goed, ff snel een reactie. Ik heb inmiddels alweer rood bij het afvegen, dus ongi zal binnenkort wel doorzetten. Morgenmiddag intakegesprek voor IVF. Eigenlijk hoop ik dan ook direct dat we met een nieuwe (en laatste) ronde IUI kunnen starten, dat scheelt weer 1 ritje naar het ziekenhuis. Goh kniffel, balen zeg...knuffel voor jou...weer een ronde verder en weer niks.... @Moeke: hoe was de echo? @Kitty: succes bij de punctie morgen! @Benji: ik ben dus ook nog bezig met IUI. Maar de komende ronde is wel de laatste...
Kniffel, wat erg zeg! Hoorde je dit vandaag op dag 3 na de punctie? Ik heb het met je te doen. Had je dit verwacht ivm je eerdere poging? Ik moet hier ook rekening mee houden. Mooie eitjes uit je lichaam is een, maar een bevruchting is de volgende stap. Moeke, hoe was je echo? Kenia, ik ben benieuwd hoe je gesprek gaat. Ga je toch voor nog een ronde IUI? Ik heb gelukkig ook een drukke baan, dus heb niet veel tijd om erbij stil te staan dat ik morgen de punctie heb. De zenuwen zijn er al. Zal morgen wel erger worden.....
kniffel: he bah, wat een nachtmerrie maken jullie nu in het echt mee. weet ff niet wat te zeggen. behalve veel sterkte en als je even wil schreeuwen, schelden of wat dan ook kun je hier altijd terecht. Kenia: wat rot dat je al rood afveegt. wanneer is je testdag? hopelijk is het bloed van innesteling! blijf nog voor je duimen. Kitty: je hebt vandaag de punctie. heel veel su6 en hoor graag hoe het gegaan is. hier: gisteren echo gehad. waren gestart met 13 gelijke eitjes. nu 2 links en 2 rechts die goed groeien de rest blijft achter. Dit was wel een teleurstelling. Morgen weer een echo en dan verder kijken. kunnen niet te lang wachten ivm die 4 grotere. gesprek met m'n man gehad. dat we toch rekening moeten houden met een teleurstelling 4 blaasjes hoeft geen 4 eitjes te bevatten. en dan idd de bevruchting nog. Toen we thuis kwamen las ik het verhaal van Kniffel en dat zorgt er meer voor dat je echt weer met beide benen op de grond komt te staan. we wachten af. zelf denk ik vrijdag punctie.
Hey dames Kniffel wat klote dat je 2e poging mislukt is veel sterkte.. Rest succes met iui en puncties.. @hier alles goed 14 februari beginnen met decapectyl. 2 maart Echo dus duurt allemaal nog ff. succes allemaal kuzz
Fenyalara, het begin is er gelukkig. Moeke, de punctie is me erg meegevallen. Ik ging er heel ontspannen heen. Ik kreeg een prik in mn bil en ik moest nog een pil innemen. Na een klein kwartiertje de punctie. Eerst een verdovingsprik en daarna de punctie. Ik kon het mooi volgen op het scherm. Zo gek gezicht dat je eiblaasjes worden leeggezogen. Na 5 tot 10 minuten was het klaar en mocht ik even bijkomen onder het genot van een kopje thee. 15 minuten later hoorden we dat er 6 eitjes zijn gevonden. Zaad van manlief was goed voor IVF. Morgenmiddag hoor ik of er een bevruchting is. Ik hoop het zo, maar houd ook in mn achterhoofd dat het kan tegenvallen. Hoe was jou echo vandaag?
kitty: fijn dat de punctie mee is gevallen. heb je al uitslag van bevruchting? kenia: is de ongi al doorgezet? Kniffel: hoe is het? hier: vandaag weer echo gehad. mijn eitjes groeien maar nog steeds gestaag. zijn nu 5 rond de 17mm. heb vrijdag weer een echo. niet eerder dan zondag punctie. en als ik goed tussen de regels heb doorgelezen wil ze het liever doortrekken naar maandag. dus wordt vervolgd.
@ Kitty: goed om te lezen dat de punctie meegevallen is. je hoort toch vaak alleen maar de mindere verhalen! En, heeft er een bevruchting plaatsgevonden? Wanneer heb je de terugplaatsing dan? @Moeke: Nog even geduld dus....Hopen dat ze alle 5 mooi doorgroeien en dan hopen dat er eitjes in zitten...Hoe vaak ben je nu al naar her ZH geweest voor een echo? @Hier: hier is het rood, rood, rood, maar dat had ik ook wel verwacht. Gisteren intakegesprek voor IVF gehad. Het meeste wist ik al, maar het blijft veel. Mijn man vroeg zich af of we hier al wel aan toe zijn. Maar goed, ik wil dit zeker nu doorzetten. Hoe langer je wacht, hoe moeilijker het wordt! Gisteren ook direct bloed laten prikken om te laten testen. En binnenkort ff een afspraak maken voor inschrijving bij een ander ZH. Het ZH waar we nu zitten is wat kleiner. We kunnen hier wel de controles doen, maar voor de punctie en terugplaatsing moeten we naar een ander ZH. Gister ook gevraagd of we nog met de zesde IUI kunnen starten. Helaas zat er nog een cyste. Maar goed het was pas dag 1, dus vrijdag ga ik weer terug. Dan hoop ik zo dat ie weg is! Afwachten dus.
Moeke, ik ben ook over het weekend getild. Als het niet hoeft, dan doen ze liever op zondag geen puncties en echo's. Spannend voor je. Soms kan het je niet snel genoeg gaan, maar je lichaam wil helaas wat anders. Kenia, je hebt wat met cystes, grrrr. Ik zou het nog wel proberen, maar wel alvast hard maken voor IVF. Anders moet je lang wachten. En idd, als je kan, gelijk door! Hier wat minder nieuws. Van de 6 eitjes, is er maar 1 bevrucht. Heel gek, ze weten ook niet waarom. Met t zaad en de beweeglijkheid zat het goed. Vrijdag de terugplaatsing. Hopelijk groeit dit eitje mooi door en wordt dit hem gewoon!
@hier het gaat slecht. Mijn eitjes zijn al te oud waardoor ze niet meer goed groeien en dus niet meer bevrucht willen worden. Voor ons is het ICSI traject voorbij
Kenia: he bah, wat rot dat je ongesteld bent geworden. en dan weer zo'n vervelende cyste het zit je ook niet mee. wel knap je dat het gesprek voor de ivf door laat gaan. Hopelijk niet nodig en doet iui 6 het werk en brengt jullie wonder. kitty: hopelijk is het de ene embreyo genoeg voor het wonder wat je gegund is. wanneer heb je tp. Kniffel: oh lieve schat.wat moet dit een ongelofelijk klap in het gezicht zijn. nu eerst de tijd nemen om stappen te bepalen, of niet? is het mogelijk in nederland een embreyo donatie? Heel veel sterkte voor jouw en je man. als we iets kunnen doen of je wit even frustratie kwijt laat het dan weten. Hele dikke knuffel. hier: morgen weer echo we zullen zien. gisteren fanatie gesport, maar dat vernam ik wel. hopelijk een goed teken.
Kniffel, ik weet niet zo goed wat ik moet zeggen. Ik word er gewoon stil van. Echt verschrikkelijk. Heel veel sterkte met het verwerken en ik hoop van harte dat je mbv eiceldonatie alsnog een kindje kunt krijgen. Moeke, morgen is de TP. Spannend, ik ben echt zenuwachtig! Kenia, succes morgen!
kitty: heel veel suc6 morgen. hoe laat heb je hem? zal voor je duimen. Je kon op een scherm mee kijken voor de eitjes, toch? dat kan ik als het goed is nu ook. ben benieuwd. welk ziekenhuis ga je heen?
hey @Kitty veel succes morgen duimen dat dit eitje super is en een geweldig mooie baby gaat worden.. @ kniffel wat verschrikkelijk klote voor jullie.. sterkte met het nemen van de voor jullie goede beslissing en veel succes met dit verwerken.. kuzz
Moeke, helaas niet kunnen meekijken. Dus op goed geluk erin geplaatst. Na drie dagen was de bevruchte eicel mooi 8 cellig. Echt een toppertje dus. Deze is vanochtend teruggeplaatst en nu moet ik 12 dagen in spanning zitten of mn emmy blijft plakken of niet. En ik ga naar een academisch zkh.
@kniffel ik wil jullie heel veel sterkte wensen met dit ongelooflijke oneerlijke nieuws ik hoop dat jullie er samen uit komen wat voor jullie het beste en beste beslissing is in iedergeval weet dat je hier alles kwijt kan en ik wens je voor nu succes met jullie beslissingen liefs benji @kitty wat fijn dat je een top emmy hebt teruggeplaatst gekregen nu de duimen op volle toeren draaien en dat je de 22 een mooie bloedtest mag verwachten en ga je zelf een testje wagen daarvoor of laat je het van de bloedtest afhangen in iedergeval toi toi toi toi
@Kniffel: Brr, krijg kippenvel van jullie nieuws. Wat een moeilijke beslissing...Sterkte meid. @Kitty: oe, spannend nu! Mooi dat de emmy er goed uit ziet en nu hopen dat ie blijft plakken! Ik duim ontzettend hard voor je! Ik hoop dat de wachtweken voor jullie voorbij vliegen! @Hier: geen start van de zesde IUI, de cyste zit er nog. Zei nog tegen m;n arts dat ik niet zeker weet of we de zesde IUI wel gaan doen, aangezien ik niet het gevoel heb dat het nu heeft en ze toch geen oorzaak kunnen vinden dat het niet lukt. Ik heb het gevoel dat we dan weer een maand 'nutteloos'bezig zijn. Ze snapte mijn keuze wel, maar ze zei dat IUI toch een kans is en minder heftig is als IVF. Wat denken jullie, nog een zesde IUI of toch direct starten met IVF?
Kenia, Ligt eraan wanneer je met IVF zou mogen beginnen. Zelf had ik ook weinig vertrouwen in IUI nr 6. Als je lang moet wachten op IVF, dan zou ik nog een IUI poging wagen. Anders zou ik toch vragen om met IVF te starten. Het is veel ingrijpender, maar de kans op slagen is wel groter!