Ook die menstruatie krampjes zeggen niks... Zwangerschapssymptomen lijken in het begin heel erg op menstruatiepijn... Nog even hoop houden!! Ja zondag beginnen! Spannend wel...
Dankjewel voor je opbeurende woorden, kan nu echt wel janken. Zo bang dat t niet gelukt is. Spannend voor je! Kijk je er naaruit?
Wat Nonma zegt Suze! Kwaaltjes komen en gaan, dat wil echt niet zeggen. Sommigen zeggen dat krampjes juist een goed teken zijn! Blijf positief hoor! Het is echt de spanning die je op gaat breken nu
En MM; wat een domper! Jeetje daar niemand rekening mee gehouden volgens mij.. Hopelijk hoef je nu in ieder geval niet in het zkh te blijven, maar mag je lekker naar huis. Hele dikke knuffel meid, zal een flinke klap zijn.. Maar je weet nu in ieder geval wel dat je tot hier komt, en met ICSI komt er ook heus bevruchting hoor!!
Ja wel, al is het eerst de decapeptyl en duurt het nog even tot er daadwerkelijk iets gaat gebeuren.. Ik heb bij alle 4 de zwangerschappen eigenlijk geen kwaaltjes gehad vóór de test... Altijd pas met 6/7 weken... Dus het zegt echt niks!
Jeetje, wat een rot nieuws zeg.. 🙁😭 zeker met zo'n mooi aantal follikels en zaadcellen zie jer dit niet aankomen... hele dikke knuffel! Hopelijk mag je gewoon naar huis om dit samen te kunnen verwerken en hopelijk snel weer de energie en hoop om te gaan voor icsi.. 😘
Mm wat een rot nieuws! Dat verwacht je toch helemaal niet. Hoop dat je snel naar huis mag. Even heel hard verdrietig zijn en dan koppie op en weer door. Hoop zo voor jullie dat icsi wel succesvol gaat zijn. Suze wat naar dat je je zo voelt. Die ww zijn echt slopend volgens mij. Probeer lekker veel afleiding te zoeken. Zet m op meid
Mm wat erg! Dan is de eerste poging voor niets geweest, kan je daar erg verdrietig om bent. Ik moet ook gewoon positief blijven, maar is wel lastig hoor. Bedankt voor jullie opbeurende woorden
goh, wat vervelend dit weer.. Hetzelfde als Clarajilla dus.. Jullie moeten idd voor ICSI vragen. Sterkte meid xx
Zijn er van jullie die al zelf de pogingen moeten betalen? Ik heb nog een gonal-f pen met 300/325 eenheden.. Nog te gebruiken t/m 29-03-2017! Of is daar een ander forum/site voor?
Goed om te horen dat je wel naar huis mocht en nu lekker in je eigen ligt. Maakt het niet minder klote, maar thuis is altijd wat fijner.. Wees inderdaad maar heel lief voor jezelf, je lijf heeft keihard gewerkt. Hoop dat je snel opknapt! Ik heb ook nog wat spuiten die nog eventjes geldig zijn, dus ben daar ook wel benieuwd naar?
@mm88 Jezus meen je niet. Dan heb je alles gehad en maak je dit weer mee. Heel veel sterkte ermee en dat je maar snel weer verder kunt en dat dan wel alles goed gaat 😘 Fijn dat je ook weer thuis bent ! Vanmorgen een echo gehad en er waren er gelukkig weer wat gegroeid een kant zaten er 10 andere kant 4. Dinsdag weer een echo en waarschijnlijk vrijdag een punctie. Kan niet wachten om eindelijk een punctie te krijgen :
@MM88 Fijn dat je toch nog naar huis mocht! Is er al iets besproken over het traject met icsi of eerst dit een plekje geven? Want is tweede maal in korte tijd dat je zo teleurstellend nieuws hebt met de ivf, alhoewel dit nog wel harder binnen zal komen denk ik.. @Kimm17 dat is nog steeds een erg mooi aantal zeg, fijn!!! Mijn echo vandaag was ook goed. Vandaag heb ik de tel niet kunnen bijhouden, maar nu lagen ze wel wat meer uit elkaar in grootte. Variërend van 1 cm tot 1,60 cm. Ik mag maandag weer terug. Ze zat te twijfelen om mij zondag terug te laten komen, voor een punctie op dinsdag. Maar na overleg was maandag tijdig genoeg. Punctie op zijn vroegst dus nog steeds de woensdag.
@xBambi oooh spannend zeg heb je bijna een punctie!! Dat de week maar snel voorbij is haha kan niet meer wachten.
Als alles goed blijft gaan wel.. gaat dan ineens erg snel als je het pas 2 dagen van tevoren weet. Hopelijk is het bij jou dinsdag ook al duidelijk, geeft toch soort van rust dat je weet dat de punctie er echt aan zit te komen.. Jij hebt goed geduld moeten hebben trouwens, je bent al even bezig met prikken. Maar liever dat het zo gaat dan nu nog een keer teveel.