Dan kan het zijn dat jij geen koude baarmoeder hebt. Het is niet zo zwart wit. Het heeft met de doorbloeding te maken .
Heb ik vorige keer ook voor het eerst gedaan en doe het nu ook terug. Heb toch de indruk dat het wat uithaalde. Krijg er alleen erge stinkvoeten van.
Wachten duurd idd lang. Heb me zo een volwassen kleurboek aangekocht. Met hele kleine vakjes. Voor mij een goede bezigheid, vind het leuk om te doen en moet me toch net hard genoeg concentreren op die kleine vakjes... dus + en + Vraag me ook af of ik woensdagochtend gewoon wat baantjes zou kunnen gaan zwemmen? Dat kan toch geen kwaad na tp hé?
Lekker gaan zwemmen hoor! Je bent dan al een paar daagjes op de wachtbankje en dan kan je prima lekker gaan sporten.
Spannend hoor! Heel veel plezier morgen en ook sterkte voor de zenuwen. Hopelijk morgen een mooie hartslag! Duim voor je.
@Noot91 veel plezier met je 1e echo zo! Zo'n bijzondere moment, hoop dat je er helemaal van kan genieten en alles oke is
Hier lijkt het steeds meer dat ik een ballon ingeslikt heb alleen ik voel echt vrijwel niks aan de eierstokken lang leven sport leggings
Succes en veel plezier @Noot91!! @Fruity90 en? Rommelt het al?? Dit heb ik ook hahaha! Heel fijn die ballon! Vooral met bukken enzo! Ach dan kun je vast wennen voor als het raak is Ik voel ook vrijwel niks aan mijn eierstokken.. het is wel voller van binnen maar of dit lucht of de eitjes zijn vraag ik me af
Nee volgens mij niet! Ik ga woensdagmiddag baantjes zwemmen. Eigenlijk doe ik dat standaard 2x per week. Nooit over nagedacht of het kwaad kan. Denk het niet!