Ah, lijkt me pittig ook zo het geduw! Hier is dat ook bekend, echter moet ik op links zelfs een buikpunctie omdat ze daar anders gewoon niet bij kunnen... Dat is ook echt zo ontzettend pijnlijk dat ik tegen de derde punctie opzie. Ik onderga het wel weer als het nodig is, maar echt. Pfff. Ik ga duimen! Volgens mij hoor je de uitslag best snel, tenminste. Dat was bij ons wel zo, kregen binnen kwartier of half uur al te horen hoe en wat en toen konden we ook al bijna gaan.
Vervelend dat het pijnlijk was herkenbaar hoor, bij mij moesten ze ook flink duwen, vooral rechts...Heb daar ook het meeste last nog.... Hopelijk goede resultaten en dan lekker thuis bijkomen
Hier toch ongerust i.v.m. de hcg, Donderdag lijkt echt nog zo ver weg om wat te weten. Ik weet niet hoe ik moet voelen, weet met mezelf geen weg, intussen nog 2 testen gedaan, maar het blijven tuurstreepjes dus dat brengt alleen maar meer twijfel, had echt op een overtuigende dikke streep gehoopt deze ochtend om de spanning er wat vanaf te halen, maarja... Dat heeft dus niet geholpen... Pff... Wat moet ik doen?
Hey @xTamx ik zie ik hou handtekening dat je 2 embryos gaat laten terugplaatsen. Wat spannend! ook alvast heel veel succes morgen. Ik krijg voor deze ronden ook die optie omdat ik in mn 3e behandeling zit. Hopelijk heb ik er dan natuurlijk wel meer dan 1. Ik zit er wel over na te denken maar ik vind dat het niet echt heel duidelijk is wat nou beter is.. wat is voor jou de reden dat je hebt gekozen voor 2 embryos ipv 1? Welke informatie heb je daar verder over gekregen? Liefs melissert
Ik snap dat dat je ongerust maakt ik vind het zo moeilijk om hier advies over te geven. Je wilt en je zou natuurlijk gewoon een dikke streep moeten hebben. Heb je al zo een testje geprobeerd waar de zwangerschapstest zegmaar de tijd aangeeft?
Denk dat je niet veel kan doen momenteel want wat ze zouden gaan doen is nog een keer bloedprikken en die afspraak staat al.
Nee toch niet gedaan. Gisterenavond zag ik 1 drupje oud bloed in mijn inlegkruisje. Vanmiddag weer 2 druppels. Verder geen krampen meer gehad. Morgenochtend doe ik een test
Die durf ik eerlijk gezegd niet te gebruiken uit de vrees dat er niets op komt te staan en dat ik me er dan nog drukker in ga maken, dan ga ik maar voor de ongemakkelijke tuurstreepjes denk ik... Ik weet het zelf ook echt niet meer
Zo is dat, maar donderdag is nog zo ver weg als de waarden zouden verdubbelen dan zou ik donderdag tussen de 456 en 920 moeten zitten... Finkers crossed maar zeker Zo onzeker
Bij mij worden er 2 embryo's terug geplaatst omdat ik 39 ben. We hebben al 2x eerder 2 embryo's terug geplaatst gekregen en geen succes...dus we hebben ook niet echt het idee dat de kansen veel hoger liggen hoor... Ik weet ook niet precies of er echt voor of nadelen zijn, het is voor ons een gevoelskwestie...
Oke ja ik snap het. Het is helaas sowieso gewoon afwachten. Hopelijk is het gewoon allemaal goed donderdag. Wel jammer dat het op deze stressvolle manier moet hoop wel dat t iig goedkomt. Heel veel succes meis. Ik duim nog ff door.
Er is natuurlijk ook nog wel is weerstand tegen omdat je natuurlijk een tweeling kan krijgen ermee en dat zou dan weer risico geven. Maarja ik heb zelf ook van ik heb nu 2 behandelingen gehad (5 embryo transfers.. ook van betere kwaliteit embryo's) maar een zwangerschap ho maar.. dus waarom zouden ze dan nu in 1x allebei blijven plakken. Maar als t gebeurt is het ook ontzettend welkom trouwens! ♥️ Maarja ik denk dat ik het ook ga doen. Hopelijk heb ik er meer dan 1 deze keer... Ik hoop voor je dat het nu lukt trouwens deze keer. bedankt voor je antwoord idd gewoon je gevoel volgen..
Interessante discussie. Ik zou met mijn leeftijd (31) altijd gaan voor 1 terugplaatsing, als je er dan 2 hebt voelt het toch als 2 pogingen , en als ik er dan in 1x 2 laat terugplaatsen voelt het voor mij als 1 poging. Als mijn lichaam er dan net die keer niet klaar voor is ofzo dan ben ik er niet meteen 2 kwijt. Klinkt dat enigszins logisch of denk je nu Fruity je praat echt onzin Aan de andere kant lijkt een tweeling mij wel lekker, mijn wens was altijd 2 kinderen maar toen ging er een beetje vanuit dat ik nu wel aan de 2e zou zijn begonnen. Nu weet ik niet of ik er nog de pogingen voor over ga hebben (als in, hoeveel IVF is er nog over, of mag ik dan eerst weer 9xIUI) .
Nee hoor klinkt echt niet als onzin. Ik heb daar zeker ook over nagedacht. Want ja wat als je lichaam echt niet klaar er voor is? 2 embryos weg... Maar ik heb nu 2 behandelingen achter de rug (ik ben trouwens ook 31 voor mij is het echt omdat het me 3e behandeling is..) en ik heb gewoon ook heel erg sterk het gevoel dat ik iets anders moet proberen. En toen kreeg ik in 1x deze optie en toen dacht ik van wow ja... ook idd dat er kans is op een tweeling is maakt het wel aantrekkelijk. Of die kans groot is weet ik niet maarja.. groter dan met 1 embryo denk ik dan maar. als jij een kindje krijgt krijg je weer opnieuw 3x ivf. Ik weet niet hoe dat zit met iui trouwens. Wel jammer dat het leven soms niet loopt zoals je wil he... Vooral met dit onderwerp. Het is voor mij soms nog heel onwerkelijk dat dit mijn realiteit is. Hoop wel dat je droom van 2 kindjes ooit uit mag komen...
Oh joh, ik dacht dat het gewoon 3x (of 4x of 5x afhankelijk van verzekering) was in je hele leven. Die IUI zou bij ons wel kunnen omdat het met een donor is, ik denk dat we de keuze dan gaan krijgen. Dus weer 9x IUI en als het niet lukt weer over op IVF, of meteen naar IVF. Geen idee eigenlijk maar zo ver zijn we nog lang niet haha.
Je zou ook altijd de keuze pas kunnen maken wanneer je weet hoeveel embryo’s je hebt. Stel, je hebt er 2… dat je dan voor 2x een tp van 1 embryo gaat. Heb je veel embryo’s , kun je altijd de ‘gok’ nemen. Moeilijke keuze!