Helaas blijven mn testen licht en begin ik nu ook te bloeden. Was een biochemische zwangerschap dus. Hoewel ik er rekening mee hield voelt t wel weet als een klap in mn gezicht. Ben er kapot van
Hé wat kut meid. Heb precies hetzelfde gehad vorige terugplaatsing… waarom krijgen we nou niet allemaal een positieve test meteen.. veel sterkte met het een plekje geven xxxx ❤️
Wat klote Romy!! Kan mij heel goed voorstellen dat het een super klap is!! Alle mogelijke emoties komen langs in dit traject. Dat kost zoveel energie en verdriet! Heel veel sterkte gewenst.
Mijn eerste tp was ook in een natuurlijke cyclus dat monitorren ze gewoon en ze houden in het oog wanneer het het moment is, heb dan idd ook Ovitrelle moeten zetten. Mijn cyclus is na de pick-up altijd een beetje overstuur.
Ik weet dat je er gewoon heel erg bezig mee bent, maar dat zorgt er soms ook gewoon voor dat ze uitblijven, in had begin februari verse tp, die is niet gelukt, had toen gewoon bloedverlies, nu in de volgende maand, een week te laat maar wel ongesteld geworden. Ons lijf houd ons heel graag voor de gek. Dat heb ik uit dit alles ook wel geleerd.
Dankjewel! Ja het is echt zo’n rollercoaster niet normaal. Mijn testen van net laten dan wel weer een beetje oploop zien, maar het is veel te licht voor wat het zou moeten zijn en bovendien is het bloeden ook al begonnen. Ik heb nu ook zoiets van laat maar komen, dan hebben we tenminste 100 procent duidelijkheid, zolang er nog die paar procentpunten kans is begin je toch nog niet helemaal aan de verwerking, ben je wel al verdrietig en er alleen maar mee bezig. Onderste zijn mijn middagtesten van net
Meid! Ik wil je geen valse hoop geven.. maar ik zie wel echt een oploop. Nog iemand die dit ziet? De een ontwikkelt hcg sneller dan de ander. Het bloedverlies is inderdaad vervelend (heel herkenbaar).. is het al echt helder rood? Probeer rustig te blijven, en misschien vrijdag pas weer te testen. Denk aan je!
Ik hoop enorm dat ook jouw bloedverlies niets te betekenen heeft .. maar ik snap je twijfels heel goed . Ook al houd je er rekening mee, natuurlijk komt dit als een klap. De grond wordt weer even onder je voeten vandaan getrokken. Sterkte Meis
Wat een rollercoaster voor je idd! Hoe moeilijk dan ook: misschien even een dagje er tussen laten zitten om te kijken of het echt een menstruatie is of een korte bloeding? En dan is een eventuele oploop in hcg ook makkelijker te zien. Ik duim voor je! Veel sterkte, liefs!
@Sass25 @xTamx @Sooff30 hoe gaat t na de terugplaatsing in de “oh zo fijne ww”? Al wat last van krampjes steekjes of juist helemaal niets? Spannend weer hoor..!!! @Kaaat fijn dat bms dik genoeg is en er een tp kan worden in gepland. Gaat lekker vlot! Dit was je eerste meting toch ? @Natascha33 klote dat je zo ziek ervan geweest bent .. en dat je baarmoeder nog onrustig is. Mentaal en lichamelijk heel zwaar . Kan je het een beetje een plekje geven ? @Delacour succes morgen bij het evaluatiegesprek. Hopelijk kun je snel door @123isa123 succes morgen met de punctie!
Yes I know, best een mindfuck omdat ik graag door wil en dat zal zeker een uitwerking hebben op mijn lijf. Als ik donderdag nog niet ongesteld ben, dan mag ik bellen voor een echo. Dat is wel een fijn idee zodat ze op die manier kunnen kijken hoe ver ik ben. Inmiddels cd36 … de komende dagen wel lekkere werk afleiding dan gaat de tijd wat sneller.
@Delacour succes met het gesprek morgen! @123isa123 succes met de punctie! Ik duim voor een goede opbrengst!