Nou we zijn vanmorgen gebeld en van de 16 eicellen zijn er nu 10 bevrucht!. Aangezien we freeze all doen. Horen we zondag hoeveel er de vriezer in gaan. ❤️ Met mij gaat het gelukkig beter. Het voelt nog wel beurs maar de pijn is niet zo heel extreem meer.
Deze getallen zijn echt precies hetzelfde als bij mij!! Wat fijn dat er 10 bevrucht zijn!! Op naar een mooie hoeveelheid in de vriezer!
Nou dames mijn mond is open gevallen. We zijn teruggebeld door de kliniek. Waar ze me eerst stempel ohss geven zijn ze aan het twijfelen. Mijn bloedwaarde zat ver onder de grens voor overstimulatie en willen ze toch gaan terugplaatsen.. donderdag wel een extra echo om te kijken hoe het is met bloed/vocht in mijn buik. En hoe de eierstokken er uit zien. Totale verassing dus.
Het bloeden is gestart, helaas ook met veel stolsels dus ik verwacht dat het straks wel weer helemaal schoon is. Ik heb gister al het ziekenhuis gebeld om de situatie uit te leggen. Donderdagmiddag heb ik een telefonische evaluatie. Waarschijnlijk kunnen wij pas in februari starten omdat zij volgens mij twee weken pauze hebben met de kerst en wij vanaf half januari nog even lekker twee weken naar de zon gaan. Dus dat is nog even geduld hebben.
Gek om te zeggen 'wat fijn'. Maar als het toch niet goed zit, wil je het ook 'kwijt' denk ik... En wat een heerlijke reden om pas in februari te starten, nog even lekker een vakantie tussendoor. Tijdens de feestdagen geen polonaise aan je lijf, ook wel lekker! Wees lief voor jezelf en geniet extra van je meisje komende tijd!
Wat een onverwacht goed nieuws zeg! Hopelijk voel jij je inmiddels ook al weer wat beter en kun je vol vertrouwen die terugplaatsing tegemoet gaan!
Wat fijn is inderdaad niet helemaal gepast, maar ik ben wel blij voor je dat je lichaam het zelf heeft opgepakt. Nu maar even goed uitrusten en bekomen van alle stress ♥️
Hahaha dit is ZO herkenbaar. Ik heb de hele tijd geroepen dat ik nergens last van had maar mijn vriend liep bijna met een grote boog om mij heen En als ik nu achteraf terug kijk op dit maand schaam ik mij bijna voor hoeveel ik heb gejankt Gelukkig is het allemaal voor het goede doel en heb je nu uitzicht op een goede oogst van 20 eitjes!!
Ik heb vanmorgen weer een echo gehad. Maandag telde ze 20 follikels, nu zijn het er 25 a 30. De grootste was al 24 mm. Met dit aantal willen ze geen risico nemen en krijg ik geen verse TP. Dat vind ik stiekem wel een tegenvaller. Vrijdag heb ik de punctie, ben nu wel erg benieuwd naar de opbrengst!
Ik kan mij wel voorstelen dat dat een beetje een domper is.. Nu maar hopen op een mooi aantal bevruchtingen en een vriezer vol cryos!
Hoi dames, Ik ben vandaag weer in de kliniek geweest. Eierstokken zijn wat vergroot maarja niet te vergroot en er zit wel wat vocht maar niet extreem veel. Dus wat de gyn betreft ging de terugplaatsing door. Moest alleen nog bloedprikken om te kijken of het stroperig is of niet.. en keken ze naar aantal rode en witte bloedcellen verplicht . Dus daar krijg ik uitslag van morgen om 16:15. Hoe hou je het spannend ahhaa. Maar we houden hoop!
Ik voel me prima hoor. Heb eigenlijk nergens last meer van Voor jou ook spannend morgen! ❤️ Lief dat je het vraagt
Hoi dames, We hebben morgen terugplaatsing. De bloedwaarde was binnen en was uitstekend er is dan ook geen enkele aanwijzing voor dat ik overstimulatie had of ga krijgen. Ik heb gewoon veel eicellen. Blij dat de gyn die ons terugbelde door heeft gepakt ❤️ nu hopen op een plakker Liefs