Start IVF/ICSI zomer/najaar 2021

Discussie in 'MMM clubs' gestart door svlok, 3 mei 2021.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Melissert

    Melissert Bekend lid

    3 jul 2021
    762
    589
    93
    Vrouw

    Ja precies dat dacht ik al. En mijn vriend heeft geen zaadjes want voor de Tese moest die alsnog zijn sperma inleveren en dr ware dus echt 0 zaadjes. Dusja ik moet natuurlijk even kijken hoe ik me tege me die tijd voel. Maar ik heb hem tege die tijd iets van 3 maanden niet gezien... Dusja voor zoals het nu voelt wil ik natuurlijk wel haha.

    Ik snap wel dat het de sfeer een beetje kan verpesten.. Ik wil na de punctie en hopelijk een terug plaatsing ook wel gewoon wachten ermee tot het echt goed voelt.. Over dat voorzichtig zijn na de terug plaatsing.. Ik denk dat dat dus niets uit zou moeten maken maar mijn vriend is er ook wel wat onzeker over van: is dat wel een goed idee?? In ieder geval bedankt voor je reactie het is wel een stuk duidelijker nu.

    Ik zit nu dus op me ongesteldheid te wachten zodat ik met gonal f kan beginnen de 12e.. Ik moet voor de 12e ongesteld worden en ben heel bang dat ik te laat ga zijn.... Ik heb 2 augustus de laatste pil genomen. Dit is dus de 4e dag dat ik geen pil inneem.. Als dat allemaal te laat is moet die eerste echo waarschijnlijk ook verplaatst worden. Dusja ik word er gek van haha. Ik ben ook bang dat decapeptyl het nu onderdrukt.. Maarja waarom zegge ze dan dat ik het door moet gebruiken en ongesteld moet worden. Maarja hopen dat het opschiet!
     
  2. Wondertje2020

    Wondertje2020 Fanatiek lid

    6 aug 2020
    4.890
    5.127
    113
    Vrouw
    Gisterenavond bijna geen last van de hormoonstimulatie gelukkig! Wel heel vroeg wakker.
     
    Jojo2021 en Yvonne94 vinden dit leuk.
  3. Yvonne94

    Yvonne94 Lid

    1 aug 2021
    6
    1
    3
    Vrouw
    @Maaikevds voor jullie ook super spannend! Nog 1 weekend en dan hoop ik zo dat je goed nieuws hebt! Ik zal voor je duimen! Wij worden tussen half 2 en half 4 gebeld voor de uitslag.

    @Wondertje2020 jaa je moet helaas toch bloedprikken want wie weet zullen zij toch mig het hormoon in de bloed vinden. Al heb ik er geen hoop meer in.
     
  4. Wondertje2020

    Wondertje2020 Fanatiek lid

    6 aug 2020
    4.890
    5.127
    113
    Vrouw
    succes vandaag, ook al weet je de uitslag eigenlijk al.
     
    Yvonne94 vindt dit leuk.
  5. Jojo2021

    Jojo2021 Actief lid

    12 jul 2021
    402
    295
    63
    Vrouw
    @Yvonne94.. He gets...Maar wie weet toch nog wel iets goeds uit het bloedonderzoek? Al is de kans natuurlijk heel klein.

    @Melissert : ik zal voor je duimen dat je menstruatie snel eraan komt. Zodat jullie echt kunnen beginnen

    @Maaikevds : Voor jouw schiet het testen al op.. Idd nog even dit lange weekend overleven.
    5 cryos is voor ons ook echt mega goed. Nooit eerder gehad. Na een ellendig 1, 5 jaar hoop ik dat ik nu weer in de goede zone zit. En dat het nu gewoon weer raak is.
     
    Melissert, Maaikevds en Yvonne94 vinden dit leuk.
  6. Mimi89

    Mimi89 Actief lid

    9 nov 2020
    135
    123
    43
    Vrouw
    @Jojo2021 wat fijn zeg 5 cryos. Spannend hoor nu wachten tot je mag testen.

    @Yvonne94 wie weet komt er nog positief nieuws uit het bloedonderzoek.

    @Maaikevds spannend nog even volhouden tot je mag testen.

    @Melissert wij lopen bijna gelijk dan want ik heb mijn laatste pil ook 2 augustus genomen. Ik ben gisteren ongesteld geworden en gelijk een echo gehad en gister ook meteen mijn 1e gonal-f spuit gezet. Hopen dat je menstruatie snel komt.
     
  7. Mimi89

    Mimi89 Actief lid

    9 nov 2020
    135
    123
    43
    Vrouw
    IVF/ICSI/CRYO
    svlok
    - 31 jaar - 2de kindje
    AKeizer - 35 jaar - 2de kindje
    Lampje007 - 34 jaar - 2de kindje
    Maaikevds - 30 jaar - 1ste kindje
    Korey - 37 jaar - 2e kindje
    Mimi89 - 31 jaar - 3e kindje
    Jeanettie - 40 jaar - 1e kindje
    Coco17 - 37 jaar - 1e kindje
    Laura95 - 26 jaar - 1e kindje
    Kimm17 - 28 jaar - 3e kindje
    Luna87 - 34 jaar - 2de kindje
    Rosievvl - 26 jaar - 1e kindje
    Jojo2021 - 33 jaar - 2e kindje
    Wondertje - 37 jaar - 1e kindje
    Dotje89 - 31 jaar - 1e kindje
    Dvk1990 - 31 jaar - 2e kindje
    Droomwens79 - 42 jaar - 2e kindje
    Melissert - 30 jaar - 1e kindje


    Afspraken
    Lampje007 -
    week 6 augustus: start medicatie pickup
    Korey - 26 juli intake IVF
    Mimi89 - 5 augustus begonnen met gonal-f.
    12 augustus echo follikelmeting.
    Luna87 - rond 3 augustus menstruatie en dan starten met decapeptyl en dag later Menopur
    Maaikevds - ICSI 1. Terugplaatsing 26 juli
    Jojo2021 - ICSI 1. Terugplaatsing 3 augustus
    Dotje89 - ICSI 1 punctie op 19 juli
    Dvk1990 - telefonisch intake IVF op 28 juli
    Droomwens79 - gesprek met arts voor icsi 3 augustus
    Melissert - 12 augustus starten Gonal F & 21 augustus follikelmeting
    Wondertje - 8 augustus follikelmeting

    Testdatum
    Jojo2021 : 14 augustus 2021
    Maaikevds 9 augustus 2021

    Zwanger!!
    AKeizer
     
  8. Luna87

    Luna87 Fanatiek lid

    28 aug 2018
    1.060
    1.297
    113
    Vrouw
    Hier vanmorgen uitgangsecho gehad. Er zit een hele kleine cyste links, maar we kunnen toch beginnen. Er lijken aan beide kanten 3 follikels te zitten. Vanmorgen dus de 2e deca en 1e 300eh Menopur gezet. Volgende week vrijdag terug.

    Hopen dat de cyste niet verder gegroeid is. Nu maar hopen dat ze allemaal een beetje gaan groeien... ik zou zelf al blij zijn als er 4 mee gaan doen... afwachten maar.

    Helaas is mijn hoofdpijn ook gelijk weer aanwezig :(
     
  9. Wondertje2020

    Wondertje2020 Fanatiek lid

    6 aug 2020
    4.890
    5.127
    113
    Vrouw
    heb ik ook meid! Ook koppijn met de decapeptyl. Ik neem gewoon paracetamol. Nu op dag 7 stimuleren is t weg. Naar van die cyste, hoe klein was die?
     
  10. Melissert

    Melissert Bekend lid

    3 jul 2021
    762
    589
    93
    Vrouw
    Thanks. Ik werd rond 2 uur wakker en ben eindelijk dan ongesteld! Opgelucht.. Ja we lopen dan wel gelijk.. Wel iets ander schema.. Want ik moet de 12e pas beginnen met gonal f.. Krijg tussendoor niet eens een echo. Vraag me af waarom dat is. Succes. Hoe voel je je van de gonal f? Heb je nog last van bijwerkingen?
     
  11. Luna87

    Luna87 Fanatiek lid

    28 aug 2018
    1.060
    1.297
    113
    Vrouw
    Hier vanmorgen om 6uur ook alweer de eerste twee paracetemol gehad. Gelukkig helpt dat wel inderdaad.

    Fijn dat het bij jou nu weg is! Wanneer ga je weer voor een fm?

    De cyste was 2/2.5cm. Vanaf 5cm willen ze überhaupt niet doorgaan met behandelen. Onze arts gaf aan dat omdat ik toch niet heel veel eitjes maak en ze er nu 3 aan de linkerkant ziet, ze niet bang is dat hij echt in de weg zit qua ruimte. Daarbij komt dat mijn linker eierstok erg gedraaid naar achteren ligt, de hoop was altijd dat wanneer daar meer eitjes groeien het meer gewicht krijgt en wat naar onderen zakt zodat het makkelijker te prikken is. Een cyste heeft ook gewicht natuurlijk....

    We gaan het zien. Ik weet dat we vrijdag het risico hebben dat het weer gestaakt gaat worden.. ik wil er nog niet aan denken.
     
  12. Wondertje2020

    Wondertje2020 Fanatiek lid

    6 aug 2020
    4.890
    5.127
    113
    Vrouw
    @Luna87 ik duim met je mee voor mooie opbrengst en dat de cyste weinig invloed heeft. Ik heb morgen follikelmeting op cyclusdag 10.
     
  13. Melissert

    Melissert Bekend lid

    3 jul 2021
    762
    589
    93
    Vrouw
    Hey iedereen.. Ik heb weer een vraag. Sorry hiervoor ik merk dat alles me herl onzeker maakt. Nu heb ik vanacht dus een bloeding gehad. Echt was echt wel zo van oke ik ben ongesteld. Gewoon in 1x veel helder rood bloed. Maar het nu alweer aan het weggaan.. Alsof me o gesteldheid over is.. Dat betekent dat ik echt een super korte ongesteldheid heb gehad ofzo. Is dit normaal na pil gebruik dat het zo kort is? Heeft iemand enig idee of dit überhaupt telt als ongesteld zijn? Ik bedoel ik ben nooit echt lang ongesteld.. 2/3 dagen dan wel echt bloed.. Maar dit was dan een paar uur. Of er moet later nog meer loskomen maar de buikpijn begint ok al weg te trekken.. Het is trouwens na 4 dagen stoppen met pil.
     
  14. Mimi89

    Mimi89 Actief lid

    9 nov 2020
    135
    123
    43
    Vrouw
    Ja het schema is idd wat anders. Ik werd gebelt of ik meteen voor echo wilde komen dan kon ik namelijk meteen beginnen met gonal-f. Als dat niet kon zou ik pas dinsdag de 10e kunnen komen voor echo en starten. Dus wel fijn dat ik meteen kon. Heb tot nu toe geen last van de gonal-f. Soms wat gevoelige borsten maar daar blijft het ook bij. Vind de gonal-f veel minder pijnlijk om te zetten dan de decapeptyl.
    Voor jou nu dus nog even een paar dagen wachten... succes alvast
     
  15. Luna87

    Luna87 Fanatiek lid

    28 aug 2018
    1.060
    1.297
    113
    Vrouw
    Ben benieuwd wat ze morgen zeggen!

    Ik zie aan je onderschrift dat je helaas ervaring hebt met een cyste :(
     
  16. Luna87

    Luna87 Fanatiek lid

    28 aug 2018
    1.060
    1.297
    113
    Vrouw
    Ik was wel lang ongesteld, 5 a 6 dagen maar echt heel weinig. Zelfs een mini tampon zat niet fijn omdat het zo weinig was. Nou, normaal is het de eerste 2 dagen zoveel dat het niet leuk is. Dus het kan zeker wel dat het door het traject ineens heel anders is hoor. Denk dat dat voor iedereen anders is?
     
  17. Wondertje2020

    Wondertje2020 Fanatiek lid

    6 aug 2020
    4.890
    5.127
    113
    Vrouw
    de decapeptyl kun je t beste op 45 graden zetten en dan erin prikken kort en krachtig als een dartpijltje zeg maar. Dan is het minder pijnlijk.
     
  18. Wondertje2020

    Wondertje2020 Fanatiek lid

    6 aug 2020
    4.890
    5.127
    113
    Vrouw
    bij mij ging het helemaal fout toen, maar hoeft niet zo te zijn hoor. Dat gebeurt echt maar heel weinig zei de arts.
     
  19. Mimi89

    Mimi89 Actief lid

    9 nov 2020
    135
    123
    43
    Vrouw
    Bedankt voor de tip. Ga dat morgen even proberen.
     
  20. Mimi89

    Mimi89 Actief lid

    9 nov 2020
    135
    123
    43
    Vrouw
    Ik heb bij mijn 1e traject in februari ook op het begin een cyste gehad, dit was bij de 2e echo alweer weg dus het kan ook goed gaan. Helaas had ik ernstige overstimulatie dus zijn we uiteindelijk alsnog gestopt met deze poging.
     

Deel Deze Pagina