Wauw ja maga duidelijk! Je mag gerust heel blij zijn nu!! Heb je ook last van kwaaltjes? Ik durf echt nog niet te testen ben opk bang dat het een beetje te vroeg is. 't is nu precies een week na de tp van een 3 daagse. Ik voel echt weinig. Af en toe denk ik wat te voelen, maar of het echt iets is?♀️
Wat spannend alle testers en wachtweken! Onze laatste cryo is definitief niet blijven plakken. Begin december evaluatie en vervolggesprek. Ik zal even iets minder aanwezig zijn vermoed ik, maar spiek wel mee.
Wel spannend weer meid! Ik hoop dat alles deze rond voorspoedig gaa Hi Melissert, Hoe ver ben je nu met je traject? Ik zag dat je 10 nov een echo hebt gehad. Hoe staat het ervoor, al een cryo tp gehad?
Hmm veel steekjes en gerommel in baarmoeder al vanaf het begin! En wat lage rugpijn. Verder wel wat andere dingetjes die ws door de progesteron komen zoals gevoelige borsten en 2 grote puisten op mn kin. Maar vooral wat me meteen opviel was dat alles rond baarmoeder zo bezig was. Ik heb geloof ik de innesteling wel gevoeld. Had ook af en toe een steek.
Vanochtend getest en toch wel wat oploop te zien, helaas net met plassen toch wat bruin roze verlies dus ik denk einde oefening. Wat een mindf*ck weer deze ronde was ook m’n laatste kans dit jaar ben ik bang
Ik heb toch ook ineens heel impulsief getest. Precies een week na de tp van een 3 daagse. Hartstikke wit... Wat denken jullie? De hoop opgeven of is er nog een kansje dat ik te vroeg ben?
Hey lief dat je t vraagt ben nog aant wachten. Heb de 17e een cryo tp. De echo zag er goed uit en ze wou me gelijk inplannen. ik lees nog wel een beetje mee. Heb volgens mij wel wat dingen gemist.. maar hou me beetje op de achtergrond laatste tijd. Probeer meer te relaxen en niet zo veel er mee bezig te zijn. Als ik me tp heb gehad ben ik weer meer actief. Het is erg spannend! Heb er zin in maar ben ook bang dat t weer een teleurstelling word. Hoe is het met jou? In je handtekening net begonnen met IVF 2 zie ik?
@Esthar789 ontzettend klote @sophia89 weet je zeker dat het over is? @Famke93 ik denk dat je vroeg bent hoor. Je bent eigenlijk net zo ver als ik. Ik wil woensdag gaan testen, dan is het voor mij 7 dagen erna. Je begint pas net HCG aan te maken toch?
Ik weet het niet heb het ziekenhuis gemaild en die zeiden geen paniek je bent gewoon zwanger. Blijf heel licht bloed verlies/ bruin verlies houden maar aanzienlijk minder dan bij m’n menstruatie. Word hier zo onzeker en verdrietig van….
Jeetje @sophia89 ik hoop echt dat morgen je test nog meer opgelopen is, dat hij vanochtend ook opgelopen was zegt ook wel veel toch? Hou hoop! Spotting kan erbij horen heb ik gelezen. @Famke93 je bent nu nog 4 dagen te vroeg, zou nog zomaar kunnen. Maar ik snap jou ook wel hoor. Ik duim voor je! Spannend @Melissert ! Duim duim duim!
Lieve meiden, Maakt het uit dat je de huidplooi niet los laat tijdens injecteren? Wie heeft er ook wel eens jeuk gehad na de Cetrotide injectie? Gister niet zoveel last van als nu en krijg ook wat rode uitslag eromheen...
ik heb vrijdag een terugplaatsing gehad (3-daags) en vandaag een paar keer staan kokhalzen. Is dat de duphaston? Spannend he pfff!
Goeie mindset meid! Ontspan Hier idd begonnen met de 2e IVF ronde. Woensdag weer follikelmeting. Punctie denk ik volgende week. Als we genoeg follikels hebben uiteraard! Hier ook meer zen noodzakelijk. Ik weer alleen niet hoe.. heb je nog tips voor me? Nog 2 dgn tot je tp, heel spannend weer!!
1ste follikelmeting is geweest. Produceer veel eitjes, ziet er goed uit. Nu groeien groeien groeien.. de grootste was 12mm. Pfoe de buikpijn is niet voor niks.. en word natuurlijk alleen maar erger. Donderdag of vrijdag 2e echo dat hoor ik vanmiddag. Moet gewoon dezelfde eenheden blijven spuiten.
Ja heel spannend!! Zou kunnen.. ik had utrogestan. Ik had geen een bijwerking daarvan terwijl ik overal las dat de meesten veel last hebben. Denk dat ik morgenvroeg ga testen. Als mijn sensitesten hopelijk vandaag binnenkomen Ik lig op de gekste tijden wakker, heb vaak vlagen hoofdpijn, gisteren ineen super erge rugpijn en vandaag is dat weer weg. Weet niet wat ik ervan moet denken. Buikpijn is vandaag wel minder..
ja ik kreeg ook na eerste keren cetrocide rode vlek en jeuk. Maar na een paar keer spuiten niet echt meer.
Ook ervaring na drupje bloed met prikken? Pff ik vind die naalden vervelender met uit mijn huid halen als die van de andere prik.
Hier net een spierwitte test Zit nu 7 dagen na terugplaatsing blastocyst. Is dit te vroeg denken jullie? Vorige maand testte ik op dag 6 heel licht positief. Maar toen was ik weer aant twijfelen of het nog van de pregnyl was. Streepje is toen ook nooit heel donker geworden en uiteindelijk miskraam gehad. Ik heb zó het gevoel dat het gelukt is, echt heel raar
Balen Lieke, zo frustrerend dat vroeg testen... ik zou gewoon over een dag of 2/3 nogmaals testen. Succes met de wachtdagen!