@groningse. 3 februari is mijn nod. Maar de pregnyl is toch ongeveer een week na inspuiten uit het lichaam. Verdwijnt de symptomen dan niet ook? @lentekind. Elke dag haha. Ik hoop echt dat er een streepje komt en ook blijft. Ben benieuwd naar je testen 😀
@lentekind haha geweldig! Lekker doen als je jezelf er goed bij voelt. Ik zit te twijfelen of ik strskscal zal testen dan zit ik 7 dagen na pregnyl. Of beter woensdag eerste?
Poeh....spannende tijden hier met z'n allen! Houden jullie het allemaal nog een beetje vol? Hoewel mijn/onze kansen deze keer vrijwel nihil zijn, hou ik toch het verloop van de Ovitrelle in de gaten. Zaterdag getest en toen zag ik nog een lijntje. Vandaag weer getest en nog steeds positief. Ze worden wel lichter. Vanavond om 22:00 uur is het 10 dagen geleden dat ik de spuit heb gezet (nou ja, mijn man heeft hem bij mij gezet). Als ik niet beter wist, zou ik bijna hoop krijgen.... Succes allemaal! Ik duim voor jullie!
Heb je een foto van de testjes rots? Ben wel benieuwd! Ik heb net toch ook maar even getest en er komt een licht lijntje tevoorschijn. Hoop dat het woensdag uit mijn lijf is
Goedenmorgen dames. Nog even en de eerste nod komt eraan. Rots ben jij de eerste nu? Of is lentekind eerst?
Ik weet even niet of ik de eerste ben, kan het lijstje zo snel niet vinden. Kunnen jullie de foto zien? Zal wel niet veel van de lijntjes overblijven na uploaden. Links is de eerste van de 14de of 15de. Middelste van zaterdag. Rechts van vanmorgen.
NOD lijst: NOD: 19-01 Jeshh 28-01 Rots 29-01 Groningse1983 Lentekind 31-01 1986Chantal 01-02 Jolijn (met clomid maar zonder IUI door Cyste, wel 2 follikels gezien. 03-02 ChanelM Onbekend: Baby2017 Bloem2 Zwanger! XXNoukie: 27-1 eerste echo Nina:
@rots. Loopt mooi af ja. Ben benieuwd 😀 nog 5 dagen. Ben flink aan het duimen voor ons allemaal 😄 @chantal. Jij bent er ook al bijna 😀
Meiden beetje onsmakelijke vraag hoor maar ik was net sporten en deed net mijn ondergoed uit en er zat me toch een afscheiding in🙈🙈 Normaal heb ik dit nooit zoveel.. Echt van dat witte Kan dit nou komen door het beetje pregnyl? Herkennen jullie je hierin?
@chantal. Ja dat heb ik gisteren gehad. Ik voelde gewoon een grote prop eruit komen. Haha smakelijk. Het was wit en rook nergens naar.
Hallo dames, Ik ben een beetje opgeknapt maar nog niet helemaal. Vandaag als nog een follikelmeting gehad 19,5 MM vandaag ovitrelle zetten om 21:30 uur zetten.. woensdag IUI ben benieuwd
@chanelm Oke dan ben ik dus niet de enige Hebben jullie normaal gelijk na eisprong last van je borsten? Ik kan er de klok gelijk opzetten en heel soms na een dag of 2,3 beging de pijn. Nu helemaal nergens last van....
Dank je wel dames, Ik zal jullie op de hoogte houden woensdag even rustig aan doen vandaag en morgen...