Dames ik vroeg mij eigenlijk af. Stel dat je eisprong een paar uurtjes voor de IUI springt. Heeft IUI nog wel nut ?
Dacht dat je gister moest hihi, succes!!! Net echo gehad en bms was nu 6,5 en dat was prima zei ze. Nog even nagevraagd hoeveel zaadcellen er vorige week zijn geteld en het waren er 45 miljoen en na opwerking 13 miljoen! Dot was erg goed zei ze
Mooi dat je het gehad hebt en dat het goed is gegaan, baby! En super mooie scores baby en chantal! Ik kon me niet inhouden vanmorgen en heb toch getest. Negatief. Kan ik nog hoop hebben? Nod is vrijdag. Test was van kv, de twee voor 5 euro met pipetje. Er zijn wel meer die pas op hun nod of er na positief testen, toch?
Groningse. Het kan ook zijn dat je weinig hcg aanmaak in het begin. Dus zit zeker nog een kans in. Baby. Aangezien de zaadjes niet het heleweg moeten afleggen is het juist goed. Nu 2 weken de wachtweek in. Zucht. Zooo lang
Hoi dames, @chanel: mijn IUI was 10 uur na mijn eisprong en dat kon nog. In ons ziekenhuis willen ze het liefst dat de zaadjes al klaarliggenvoordat je ei springt. Zaadjes leven 3-7 dagen eicel maar 24-36 uur.. maar juist daarom willen ze controle over de eisprong..al liet mijn lijf zich niet dwingen en sprongen mijn twee eitjes al 20 uur na de ovitrelle.. Wachtweken zijn de hel!! Gelukkig heel druk maar op vrije momenten toch veel mee bezig. @groningse: vaker na NOD dan ervoor positieve test. Innesteling kan tot een dag of 12 na eisprong ik ben dan meestal al ongesteld...! Had vanmiddag toch een dun streepje op een test, maar ander merk dus straks nog maar een keer met vaste merk...die was vanmorgen negatief meen ik.. tuurstreepje niet eens roze meer... afwachten maar weer..
@lentekind. Pff ik denk nog steeds dat mijn eisprong woensdag is geweest voor de pregnyl spuit. Maar het ziekenhuis vondt het niet nodig om te checken. Wachten is zeker een hell. Ondanks dat ik ook bezig ben denk ik er wel vaak aan. Aangezien mijn bm pijn doet constant. Is het een herinnering de hele tijd. 😖😖😖zoo geen geduld meer. Je hebt me helemaal nieuwsgierig gemaakt. Dun streepje, tuurstreepje. Ik duim nog steeds!!!
Zo, weer even bijgelezen Baby2017: fijn dat het goed gegaan is! Nu maar afwachten Ik ben benieuwd wat het resultaat van de MRI is Jolijn83! 1986Chantal: ik hoor vaak dat ik 'mooi dik bms' heb. Dat zeggen ze bij mij bij zon 11 mm. Wat een compliment trouwens Groningse83: ik heb niet meer getest, ga ik morgen wel weer doen. Hopelijk is het dan weer omo-wit. Lentekind2016: herkenbaar van dat haar! Bij mij heeft het ook altijd een eigen willetje met momenten En mijn gezicht wordt weer vetter en ik heb het weer met vlagen warm... Spannend van je testen! Ga je nog een keer een testje wagen? Mijn borsten doen nog steeds zeer. Vind het maar vreemd. Dit kan toch niet meer van de Ovitrelle komen? Moet ik hiermee naar de huisarts? Ik heb een paar maanden geleden een beginnende borstontsteking gehad. Voor mijn andere borst moet ik ieder jaar op controle ivm een cyste. Ik word er een beetje zenuwachtig van maar nog een keer naar het ziekenhuis, liever niet. Vandaag heeft mijn man zijn donatie mogen doen. Heel fijne laborante gesproken, dus dat was wel prettig. Nu moeten we wachten tot morgen na 16 uur. Dat duurt lang! Zeker omdat we allebei weten dat de uitslag er nu al is, want ze doen hetzelfde als met de IUI en dat is na twee uur al klaar. Geduld hebben is zooooo moeilijk !