Groningse en lentekind. Ik ben heel erg benieuwd of jullie ons goed nieuws gaan geven. Fingerd crossed!!
Klopt dat doe ik dus ook maar er blijft een laagje in omdat het spuitje vol zit. Maar dat kan dus geen kwaad begrijp ik
ik had gisteravond (8 dagen na TP) onwijze buikpijn, rugpijn en last van misselijkheid. Hoop maar dat het de innesteling was anders word ik boos hahaha
Ik ben niet ongesteld geworden. Ik had het dan volgens mij toch gisteren moeten worden. De eerste keer iui weet ik niet meer precies maar toch ook binnen de twee weken volgens mij, de tweede keer was ik zelfs een dag te vroeg, de derde keer na precies 14 dagen (vrijdag iui en de donderdag die twee weken daarna al een beetje en die vrijdag zette het door) en nu noppes nada. Maar ik durf het niet eens te typen. Bang dat ik het dan jynx ofzo. Testen durf ik ook niet. Bang voor een negatieve test en dat ik dan toch vanavond of morgen ongesteld word. Maar..het heeft nog nooit zo lang geduurd als nu. En ik zou dan nu pas voor het eerst overtijd zijn met iui. Dat ben ik dan eigenlijk nu al. Pff..hoezo niet gekmakend dit haha
Heel spannend Groningse!!! ik duim onwijs voor je dat je positief test!! (als je durft tenminste.) Misschien voor de zekerheid nog een dagje wachten met testen?
Dank je . Ja, dat sowieso. Pas morgen. En verder maar gewoon veel afleiding enzo. Ik hoop echt zo dat ik gewoon helemaal niet ongesteld word. Dat ik morgen net zoals vanochtend wakker word zonder ongesteld te zijn. Dat zou zoooo mooi zijn! Ik las jouw een na laatste reactie ook. Spannend!!! Kan me gewoon haast niet voorstellen dat het bij jou niet gelukt is. 4 follikels!! Ik duim ook voor jou!
ik hoop het ook voor jou! en voor mezelf! en voor iedereen! Ja 4 follikels en 23 milj van die zwemmers! ik vind het ook echt spannend! succes!!
Dank je. Nog steeds niet ongesteld. Nu ben ik echt overtijd. Ik ga morgenvroeg testen. Ik hoop zoooo dat ik ook zonder ongesteldheid wakker word! Je cyclus kan niet ineens (weer, voor de iui ook wel onregelmatiger) onregelmatig worden, toch? Het was nu telkens heel netjes 27/28 dagen. En die hormonen doen dat dan. Bij jullie ook allemaal? Of zijn jullie ook wel onregelmatig met hormonen en iui?
Groningse spannend!!! Mijn cyclus is niet anders. Zit nu pas in 2e iui. Maar eerste iui na 13 dagen gewoon netje op tijd. Zelfs 1 dag te vroeg. Maar je heb pregnyl gespoten dus je ei moet zijn geweest. Spannend!! Hoop dat als ik morgen kom kijken je goed nieuws hebt.
Goedemorgen dames, Ik heb een echo (follikelmeting) gehad op cyclusdag 10 (follikel was 16 MM). en op cyclusdag 11 ovitrelle gezet. Vandaag zit ik al weer op cyclusdag 18. Nog even 10 dagen afwachten....
Dit is altijd zooo naar. Ik moet er niet aan denken.... dan doe ik nog liever geen test. Dus of je bent te vroeg, of je word nog ongesteld. onzekerheid ten top! succes meid!
Hè dames, Drukke dagen gehad. Helemaal keurig op tijd ongi geworden. Geen hint van zwangerschap. Omdat ik nu hormonen spuit krijg ik nu ook nog een uitgangsecho, gisteren gehad geen cysten gelukkig. Vandaag begonnen met 100e puregon. Vrijdag de tweede echo we hopen deze maand op meer follikels. Na de derde IUI hebben we een gesprek met de arts en daarna nemen we een maand pauze (gaan op vakantie) daarna hebben we er nog drie over. Hoop dat het ons lukt nog zwanger te raken en blijven.. maanden tikken rap weg. Ik ga nu maar weer mn banner aanpassen😟