Ach meis wat een verschrikkelijk gesprek heb je dan ineens moeten voeren. Het is nu ineens heel definitief. Het klinkt wel alsof ze heel goed met jullie meedenken. Ik hoop zo zo zo erg dat dit de oplossing is voor jullie kinderwens maar het is een heel pad en dat zal ook met pieken en dalen zijn. Hele dikke knuffel voor jullie.
Ach lieve Kiki woorden schieten soms tekort, vind het heel naar voor jou/jullie, echt k*t dat je dit doormaakt en ook hoe het is gegaan met de vorige arts. Ik hoop dat jullie met deze keuze een wondertje krijgen en dat het allemaal gaat lukken, het gaat met vallen en opstaan. Fijn dat ze allemaal meedenken en dat er toch nog voor een IUI gekozen kan worden. Een hele grote digitale knuffel naar jou toe ❤️
Een tweeling hoeft van mij niet per se, maar als ik nu geen echo's had gehad en het was gebeurd dan deal je er ook mee. Ze zijn welkom, maar ik zou me heel veel andere zorgen maken dan een eenling. Ben benieuwd wat ze over de oi zeggen.
haha snap ik, en dat is ook zo wat je zegt. En ja hoe groot is de kans dat je beide eitjes weet te bevruchten. Dus eigenlijk heb je gewoon dubbele kans deze maand! Ben ik ook benieuwd naar. Kan me voorstellen dat elke keer die inwendige echo’s zonder dat je actief iets doet als nutteloos aanvoelen. Hopelijk mag je gewoon snel starten, wanneer krijg je dat te horen?
Inmiddels flinke krampen nog geen bloedverlies maar ik ga zo even langs om letrozol weer op te halen.. op naar de volgende ronde
nou wat balen, heb je nog wel een test gedaan? Sterkte en hopelijk is volgende ronde eindelijk eens raak. Zou mooi zijn tijdens de vakantie!
ja wel getest en negatief.. hoop het ook maar ben bang voor het volgende traject als ik klaar ben met letrozol..
Wat ontzettend jammer en dat snap ik heel goed. Hoeveel rondes heb je nog te gaan met Letrozol. Hopelijk wordt het gewoon een vakantie baby’tje!!
Ik heb zojuist mijn telefonische afspraak gehad. Het verloop van de miskraam klinkt “goed”, hoe het zou moeten zijn, ook dat het bloedverlies afneemt en nu al vrij weinig meer is. Zodra ik niet meer bloed mag ik 3 weken later starten met Provera om een menstruatie op te wekken, die 3 weken om mijn lichaam even rust te geven. Daarna mag ik weer starten met Letrozole, ik heb gevraagd of ik gelijk door mag met 5mg in verband met de mega late eisprong vorige keer, en dat mocht gelukkig gezien mijn situatie en hoe alles is gelopen, dus daar ben ik heel blij mee. Wel moet ik in de gaten houden of ik tussentijds toch weer ga bloeden, want dan willen ze wel een echo maken om te kijken of alles schoon is. Ik ben wel tevreden met dit plan. Eind mei gaan we onverwachts ook nog een weekje op vakantie, en daarna kan ik dan starten met de Provera. Dus we gaan maar voor een Maart/April 2026 baby dan ◡̈
nog 3 rondes en heb vandaag bij de apotheek 30 pillen gekregen ipv elke maand terug gaan opzich ook wel fijn
wat fijn dat ze meegaan met 5mg letrozol en ook dat het voor jou goed voelt. Hopelijk gaat alles zoals gepland en ben je snel weer zwanger. En een vakantie is ook heel fijn even helemaal niks en lekker tot rust komen
Gisteren bij de echo geen dominant follikel meer te zien. Dus eisprong geweest! Weten dus niet of het 1 of 2 eitjes waren. We hebben gedaan wat we konden, nu afwachten. Maar ik heb nu alweer spanning omdat m'n temperatuur niet zo hoog steeg als ik had gehoopt dus ik ga deze wachtweken in met gemengde gevoelens. Ik moet woensdag nog bloedprikken progesteron en dan weten we meer over de eisprong. Dan zou ze overleggen met de gyn of oi volgende ronde echt nodig is. En anders doen we nog 1 ronde echo's, daarna zijn we een ronde op vakantie en wil ik aansturen dat er na de vakantieronde met IUI starten. Dus hopelijk lukt het daarvoor zelf.
[ ah fijn dat je dat alvast binnen hebt! Gaat het een beetje? Wel rot voor je dat het niet gelukt is en je hiermee ook in de vakantie moet dealen.
Aah zagen ze geen corpus luteums? Toen ik die meerdere eiblaasjes had zagen we 2 keer een corpus luteum nadat het gesprongen was, hierdoor wisten we dat er 2 eiblaasjes gesprongen waren. zou het kunnen dat je eisprong misschien toen net voorbij was? En dat je temp nog verder moet stijgen? Ik heb ook wel eens gehad dat het echt pas 2/3 dagen later is. Hopelijk lukt het gewoon snel en anders snap ik dat je na de vakantie direct door wilt naar IUI. Spannend allemaal hè!
Mwah weet het eigenlijk niet ben best emotioneel en super chagrijnig menstruatie zet nog niet goed door en vind het allemaal vervelend dat ik me zo k*t voel.. zit mezelf in de weg, vandaag wel vitamines binnen dus daar start ik vandaag mee en probeer er structuur in te brengen, hoe gaat het bij jou?
hè bah. Tis ook allemaal gewoon k*t en super zwaar. Hopelijk ga je je het weekend weer iets rustiger voelen. Ik ben 12DPO, negatieve test. En ergens weet ik het al, deze ronde is niet gelukt. En dat zeg ik niet alleen door de negatieve test, ik voel het gewoon echt niet deze maand. Dus we gaan deze maand beginnen met ivf, eerst met Letrozol, niet voor bevruchting, want aankomende maand mag ik niks doen. Letrozol is enkel zodat me luteale fase timebaar is. Ik moet namelijk 10 dagen voor mijn menstruatie beginnen met de spuiten. En zonder Letrozol is mijn luteale fase te wisselend, dus kan ik dit niet timen. En dan in de nieuwe cyclus gaat ook het stimuleren beginnen en komt hopelijk komt dan ook de punctie. Ik weet eigenlijk ook niet zo goed hoe ik me voel, ja behalve bang. Heb met name continu angstgedachtes, angst dat er helemaal geen embryo’s gaan zijn. En dat ik al die ellende voor niks moet gaan doormaken.
ik hoop het ook, heel begrijpelijk en normaal dat je je angstig voelt. En weetje je hebt het ZO goed gedaan, ik denk oprecht dat iemand anders in jouw situatie heel anders had gehandeld, jij kent je lichaam zo goed en houd alles zo goed bij dat je niet bij de oude arts bent gebleven en bent overgestapt. Niemand weet wat het gaat brengen, maar voel het niet als ‘voor niks’ want als je dit niet doet kan je later spijt krijgen. Pak alles aan dat een bijdrage kan hebben en laat de gevoelens er ook zijn het is echt niet niks wat je meemaakt. Ik geloof erin dat het hopelijk gaat lukken omdat je met letrozol ook goed groeiende eiblaasjes had. Ik duim heel hard voor je! Je doet het super goed en dat meen ik echt. ❤️
Ahw wat een lieve woorden, dankjewel! Ontroerd me echt! Zo lief van je! ❤️ En inderdaad je hebt gelijk, we gaan het gewoon helemaal aan! hoe gaat het nu met jou? Alweer begonnen met Letrozol?