Ohh das geen slechte meting hoor voor de eerste meting! Bij mij zaten er bij de eerste meting 23 van onder de 10 en ik had uiteindelijk 29 eitjes bij de oogst
Dat klinkt hoopvol. Had de eerst meeting na 5 dagen al begreep dat dat erg vroeg was.. Morgen weer een meting. En de zenuwen beginnen al.
@Mickey20 Aah, verdorie! Ik had nog zoveel hoop voor je. Hopelijk is de wachtlijst niet te lang en kunnen jullie snel weer verder! Hoe voel je je nu? @Krv Dank je wel. Ik test eigenlijk nooit zo veel, maar nu toch nog 1 extra test gedaan, 4 dagen na de positieve test. Gelukkig is de streep een stuk donkerder geworden! Ik snap dat het ineens allemaal te veel kan worden. Ik had dat soms ook. Dan dacht ik dat ik alles wel weer aan kon, stond ik ineens te janken bij een collega die niet eens zo dicht bij mij stond. Het verwerken kost soms toch wat meer tijd dan je zou willen. Ik hoop voor je dat je cyclus snel weer herstelt en jullie verder kunnen! @Mimi89 Wat ontzettend k*t zeg! Ik weet weinig van overstimulatie, maar als ik het zo lees is het denk ik een hele verstandige keuze geweest. Ik begrijp dat je even een paar maanden nodig hebt om te herstellen. Het is ook echt wel heftig, alleen de hormonen al, laat staan ook nog eens overstimulatie. Heel veel succes! Ik hoop van harte dat het de volgende keer, met een aangepaste dosis, goed gaat! Sterkte voor nu. @lavendelmeid Welkom! Het begin lijkt altijd langzaam te gaan, maar het kan ineens snel gaan. Veel succes!
Net terug van folikel meting. Heb nu 9 beginnende actieve folikels. 6 van 12mm en 3 van 10mm Woensdag weer teug voor een meting. Ik heb nu al pijnlijke uitstraling naar mijn rug van de eierstokken als ze groter worden wordt dat natuurlijk ook erger Er zaten trouwens wel een hoop folikels onder de 10 mm.
Wat fijn!!!! @Chayammy ❤️ en zo herkenbaar inderdaad haha. @lavendelmeid oh maar dat is toch helemaal niet slecht?! Ik had bij mijn eerste follikelmeting van de afgelopen poging 5 follikels die meededen en een stuk of 9 bij de uitgangsecho. Uiteindelijk zijn er 7 of 8 mee gaan groeien en toch 9 eicellen gevonden. Ik ken ook de andere kant, een keer 10 en een keer 12 follikels waar respectievelijk 5 en 6 eicellen uit zijn gekomen. Het blijft spannend!
@Krv er was egen mij gezegd verwacht woensdag de punctie toen ik begon vorige week maandag. Daar had ik me dus op ingesteld. Hadden ze nooit moeten zeggen. Heb nu al meer folikels dan bij mijn vorige kindje Dat wat dat betreft is 't wel goed. Maar schijnbaar hadden ze toch meer verwacht niet in hoeveelheid maar wel in grootte. Is niets aan te doen dan woensdag en vrijdag aan zien en 't volgende week maar bekijken. Kan me van orige keer niet goed herinneren hoelang ik gonal f heb gespoten. Had toen lang traject met decapeptyl Nu een korte met cetrotide denk dat dat ook beetje mee speelt ach ja. Eerste gesprek gewoon vergeten en deze eitje lekker opbroeden
Hey meiden heb weer een hoop terug mogen lezen, leuk! @lavendelmeid welkom, hoop dat je hier steun van iedereen kunt vinden @Mickey20 o wat balen zeg! Laten we hopen dat er geen lange wachtlijst is. @Winderig80 ga je ook echt op TIKTOK filmpjes maken? Ik ben benieuwd, wat is je naam dan kan ik je volgen als je dat niet erg vindt hihi. Hier doen we ook echt alles stap voor stap, je moet wel bijna dat wachten steeds is echt vreselijk! Wij filmen ook ons hele traject; wel voor ons zelf zodat we dit terug kunnen kijken en er later een compilatie van kunnen maken. @Mim89 O wat heftig, ik weet niet of je het nog leest maar ik wens je veel sterkte toe! @Milkyway7 de afgelopen week veel in de kliniek geweest; gister laatste echo gehad nu was mijn follikel eindelijk gesprongen. Mijn BSM was op zijn dikst 4,12 mm dat is dus eigenlijk te dun voor een innesteling. Mijn eigen arts had een notitie gezet dat ze dat graag wilde bespreken in het team... dat was wel even en tegenvaller. Echter heb ik verschillende artsen gehad met het maken van de echo; deze zeiden tegen mij dat, dat niet per se een probleem hoeft te zijn. Ik heb reeds een zwangerschap achter de rug, wellicht met deze maat bms bij een "normale" zwangerschap meten ze dat niet. Deze artsen dachten dat het dus wel mogelijk was en wellicht met het toevoegen van hormonen dat het nog iets dikker wordt. Ik blijf ook vocht houden in mijn baarmoeder, al met al dus geen chille plek voor een ei om te groeien. Ik ben dan ook mega benieuwd wat ze gaan zeggen tijdens het gesprek op 1 maart! Nou het is al een heel verhaal geworden hihi. Voor nu blijft het voor ons allemaal nog erg spannend; vrijdag en maandag nog een keer bloedprikken. Gelukkig een positieve zaad test van vriend lief, daar waren we ook wel even bang voor. Gister kreeg hij de uitslag tijdens zijn verjaardag dus hij was helemaal in de wolken met zijn kado haha. We zijn echt aan het aftellen naar 1 maart; kunnen we beginnen? Houd het hier voor ons op? Kort of lang traject, ect. ect.
@lavendelmeid Wees welkom en schrijf lekker erop los. laten we hopen dat je eieren de goede kant op gaan en je bij de volgende meting al knallers begint te zien. (wellicht stelt dat je iets meer gerust?). @Krv En.......nog steeds wachtende of is er al iets van een wijziging. Het traject heeft ook echt een aanslag op ons gemoedsrust, dus begrijpelijk dat het er even uit komt. We houden ons soms groter dan eigenlijk nodig is. @catwomen1985 Ik lach je niet uit.................. maar moest toch echt even lachen bij je reactie. Tik Tok en ik zijn geen vrienden. Ik bedoelde meer de tijd waar ik op wacht, een tikkend klokje. Gefeliciteerd met je hubby met zijn jaardag en zijn goede resultaat natuurlijk. Dat is altijd fijn te horen. Ik hoop echt dat je positief nieuws krijgt en dat ze toch verder willen gaan, of in ieder geval iets willen doen. en al helemaal niet dat je traject start. Even een echo berichtje.......... ik had nooit geweten dat ik zo graag wilde dat mijn periode startte. ik ben ook zo een testgek helaas, dus heb voor mezelf al besloten dat als alles goed gaat en de punctie en terugplaatsing is goedgegaan, dan heb ik een test liggen voor elke dag 16 dagen lang. Gewoon om te zien hoe het gaat en hoe ik me voel op het moment van de test. Is voor mij een mooie manier om te registreren en erop terug te kijken.
@lavendelmeid welkom in de groep! Wat heb je al een mooi aantal follikels. Nog even wachten en dan de punctie, spannend allemaal hè. Het is soms ook lastig te voorspellen hoe het gaat lopen. @Chayammy wat fijn dat je test weer een stuk donkerder is. Ben blij voor je @catwomen1985 wat fijn dat de uitslag goed was. In ieder geval een zorg minder. Gelukkig zijn er mogelijkheden om eventueel met hormonen het slijmvlies te stimuleren en inderdaad misschien is dit wel heel normaal voor je. Dat het maar snel maart mag zijn @Winderig80 oehh dat je dat doet iedere dag testen haha. Zou er zelf gek van worden maar als dit jou manier is wat voor je helpt hartstikke goed toch! Ik snap ook wel dat wachten echt killing is en je het zo snel mogelijk wil weten mocht je zwanger zijn .
ivf & icsi traject Januari - Februari - Maart 2021 ❤️Leden: ❤️Winderig80 - 40jr - 1e Ivf - 1e kind ❤️Chayammy - 33jr - 3e ivf - 1e kind ❤️Asil - 38jr - 3e ICSI - 1e kind ❤️Milkyway7 - 34jr - 1e IVF - 2e kind ❤️Kimibi - 30jr - 2e icsi - 2e kind ❤️Vogelindeboom- 30jr - 4e ICSI - 2e kind ❤️Mickey20 - 41jr - 1e IVF - 2e kind ❤️Believe89 - 31jr - 1e IVF - 1e kind ❤️Ritoy - 32jr - 1e ICSI - 4e kind ❤️Catwomen - 35jr - 1e IVF - 2e kind ❤️ Krv - 30jr - 3e IVF - 2e kind Afsprakenlijst: Ritoy - 11 feb 1e bmsv controle Milkyway7- 12 februari - echo Vogelindeboom - half februari starten en met prikken (kort protocol) Catwomen - 1 maart beleidgesprek Krv - controle + uitgangsecho eind feb/mrt Kimibu - 15 maart intake nieuwe behandeling plus bloedonderzoek Testdatum: Ritoy - 28 februari Punctie resultaat: Ritoy punctie 25-01: 10 top eskimo's Zwanger!!! Chayammy
ivf & icsi traject Januari - Februari - Maart 2021 ❤️Leden: ❤️Winderig80 - 40jr - 1e Ivf - 1e kind ❤️Chayammy - 33jr - 3e ivf - 1e kind zwanger! ❤️Asil - 38jr - 3e ICSI - 1e kind ❤️Milkyway7 - 34jr - 1e IVF - 2e kind ❤️Kimibi - 30jr - 2e icsi - 2e kind ❤️Vogelindeboom- 30jr - 4e ICSI - 2e kind ❤️Mickey20 - 41jr - 1e IVF - 2e kind ❤️Believe89 - 31jr - 1e IVF - 1e kind ❤️Ritoy - 32jr - 1e ICSI - 4e kind ❤️Catwomen - 35jr - 1e IVF - 2e kind ❤️ Krv - 30jr - 3e IVF - 2e kind Afsprakenlijst: Ritoy - 11 feb 1e bmsv controle Milkyway7- 12 februari - echo Vogelindeboom - half februari starten en met prikken (kort protocol) Catwomen - 1 maart beleidgesprek Krv - controle + uitgangsecho eind feb/mrt Kimibu - 15 maart intake nieuwe behandeling plus bloedonderzoek Testdatum: Ritoy - 28 februari Punctie resultaat: Ritoy punctie 25-01: 10 top eskimo's Afsprakenlijst Zwanger!!!
Goedemorgrn dames, Het is rustig hier. Hoe gaat het met een ieder. @lavendelmeid Als het goed is heb jij een echo vandaag. @Chayammy Hoe gaat het met je Hier aan deze kant alles rustig.... tijd uitzitten.
Hi meiden, ik reageer nu even niet op iedereen, maar ik lees en leef wel mee! Merk dat ik even wat meer rust nodig heb. Vandaag is mijn menstruatie doorgebroken, dus we kunnen weer verder. Allemaal heel veel geluk! Ik blijf meelezen.
@Winderig80 Ja klopt om 9.00 vanmorgen had in de echo. Recht zijn er niet heel veel maar zijn rond de 17mm dus erg goed gegroeid in 2 dagen. Links zijn er heel veel maar blijven rond de 12mm. Ze willen dat links nog even door gaat want dan zou t een mooi aantal worden. Vrijdag weer terug voor een echo om te kijken of er links nog wat gebeurd. Zo ja dan maandag nog een controle echo. T gaat dus wat langzamer dan de eerste arts verwachtte. Maar de arts van vandaag gaf ook nu toe dat de eerste controle echo toch echt wel heel vroeg was. Heb er nu gelukkig wel een goed gevoel weer bij. Volgende week komt toch wel de punctie. Zijn ook meteen gevraagt of we aan t tof onderzoek willen mee werken. Dus daar ga ik me vandaag even over inlezen. Iemand hier een voorkeur? 3 of 5 dagese terugplaatsing? @Mickey20 rust is af en toe echt nodig. Diep ademhalen dan kan je dingen erna weer oppakken.
Hier geen keus, in UZGent doen ze standaard een 5-daags embryo terugplaatsen omdat de kans dan groter is op een doorgaande zwangerschap (zeggen ze)
Ik zag dat ik nog geen bericht heb gedaan over de bloedwaardes. Ik heb maandag ziekenhuis gesproken en moest deze maand stoppen Heb bloedverlies vanaf donderdag tot gisteravond en dat is geen goede cyclus om de cryo terug te plaatsen Nu een maand aan de pil Als menstruatie komt moet ik bellen en dag 14 van de cyclus gaan we weer kijken hoe het er voor staat Nu staat week 12 de terugplaatsing Baalde enorm dat ik moest stoppen maar aan de andere kant denk ik dit is geen goede cyclus
We gaan wel meedoen aan het onderzoek maar dan kan t nog dat er een 3 daagse wordt terug geplaatst en Ingevroren. Maar dan hebben we kans dat er een 5 daagse wordt terug geplaats. Heb idd vaker gehoord dat t in België standaard is. Ach mijn zoontje was ook een 3 daagse dus t kan allemaal wel. We shall see.
Lief, dank je wel! Ik heb weinig kwaaltjes, wat natuurlijk fijn is, maar dat maakt mij ook wel onzeker. Ik probeer nu alles in mijn lichaam te analyseren, maar het is nog zo minimaal dat het soms lijkt alsof ik het mij verbeeld. En ik zit nog steeds ergens tussen hoop en vrees of het deze keer wel goed gaat. Tot nu toe lees en reageer ik hier nog gewoon, omdat ik graag wil weten hoe het jullie vergaat. Maar ik kan mij ook voorstellen dat het voor sommige lastig kan zijn dat ik (deze keer zonder traject) nu al zwanger ben? Als dat zo is, vind ik het ook geen probleem om me even op de achtergrond te houden. @catwomen1985 Aah, balen dat het nog steeds zo onduidelijk is hoe het zit rondom je bms. Is er niet één of ander hormoon/pilletje om de opbouw van het bms te bevorderen? Dat zou zo fijn zijn! Goed om te lezen dat het zaad van je man in orde is, dat is al een hele geruststelling. Hopelijk heb je meer duidelijkheid en kunnen jullie snel beginnen. @Mickey20 Fijn dat jullie direct verder kunnen, hopelijk deze keer meer geluk. @lavendelmeid Wat zou het mooi zijn als die linkerkant een sprintje gaat trekken! Ik heb 2x een 3-daagse terugplaatsing gehad. Dat is volgens mij in Nederland standaard. We konden meedoen aan een onderzoek voor een 5-daagse terugplaatsing. Maar uiteindelijk zijn we daar beide keren niet voor in aanmerking gekomen, omdat je dan geloof ik minimaal 4 goede embryo's moet hebben. De eerste keer hadden we er 3, de laatste keer maar 1. @cdokter Balen zeg, sterkte! @Ritoy en @Milkyway7 Hoe gaat het bij jullie? Inmiddels toch ook begonnen aan het traject?