Ja heel fijn! Heb het ook al met de arts die de echo deed besproken en deze poging probeer ik nog zonder ondersteuning en eventueel daarna met. Omdat ik wel vaak zwanger word van de terugplaatsingen dus daar lijkt het probleem niet te zitten. Ik heb er heel veel zin in! Hoe gaat het met jou?
Ja ik zag het in je handtekening. Extra spannend allemaal... Goed wel. Merk nog niet zo veel eigenlijk hihi. Maar het nog steeds goed ofzo?! Heel gek...en het voelt ook anders dan de 1e terugplaatsing...achja...gevoel heeft me al eens vaker in de steek gelaten
@Krv O spannend, je hebt een dag na mij de TP lopen we gelijk op, kunnen we elkaar een beetje steunen! Ik zag dat jij een dag eerder mag testen (#jaloers haha). Ik ben nu met zwangerschapstesten de Pregnyl eruit aan het testen, denk dat ik namelijk niet zo lang kan wachten haha. @deentjepeentje welkom! Ik heb nog steeds last van een opgezette buik na de punctie van zaterdag, als ik actief dingen ga doen, lijkt het wel alsof mijn buik gaat springen zo strak staat ie dan... Ik vermoed geen overstimulatie gewoon nog pijn zeg maar. Super spannend morgen TP kan niet wachten, denk dat ik om 7 uur naar bed ga vanavond haha. Update; net nog even gebeld met Nij Geertgen, de twee eicellen waar ze nog niet zeker van waren of die mee gingen doen, zijn netjes doodgedeeld! 5 van top kwaliteit en 1 iets minder maar nog steeds in de race #happydance.
Wat goed!! Heb je wel aangegeven van je opgezette buik? Zou zonde zijn als je na de TP alsnog overstimulatie krijgt
@Preitjuh90 ja daar zijn ze van op de hoogte en ze houden het in de gaten! Tijdens dit traject leef je echt van moment naar moment, heel bijzonder en zenuwslopend haha
@catwomen1985 wat vervelend dat je buik nog zo gespannen is! Wel heel fijn dat er nog 6 in de race zijn zeg. Hopelijk is je buik snel weer rustig. Ik mag officieel pas 12 dagen na de terugplaatsing testen van het ziekenhuis, dus dat zou 21 april zijn maar ik weet nu al dat ik het zeker niet red tot dan. Ik heb gisteren ook al een zwangerschapstest gedaan, heb echt mega veel testen besteld en ik ga de ovitrelle eruit testen en ik weet dat ik bij 5 dagen na de terugplaatsing al iets zou moeten zien. Dus die datum heb ik gewoon zelf verzonnen haha. Ik zou 16 of 17 april waarschijnlijk ongesteld worden (hoop het niet natuurlijk!)
Je bedoeld @catwomen1985 denk ik Hihi ja dat testen...vreselijk! Ik heb er net een gedaan. Binnen af leestijd zag ik niks. Na 20 min nog eens gekeken en ja hoor..ik zie wat. Waarom doe ik mezelf dit aan?! Geen idee of t nu n indroger is of echt wat is...
Ja alles is eruit. Heb met de early van Kruidvat gedaan. Maar hoe lang blijf je nog kwaaltjes houden die van pregnyl af komen? Weet iemand dat? Mijn borsten staan in brand! Mijn buikpijn is iets minder sterk maar wel 24/7 aanwezig. heb jij nergens last van? Jij gaat morgen testen toch?
@korenbloem geen idee eigenlijk. Ik heb toen geen kwaaltjes gehad en heb het ook niet eruit getest (omdat ik toch geen verse tp kreeg). Spannend! Hopelijk zie je komende week weer een lijntje verschijnen... @Krv ja super irritant hoor dit haha. De eerste foto heb ik bewerkt met n filter. De 2e heb ik zojuist (dus 2u na test) gemaakt en dan zie je een hele gekke brede streep ofzo? Volgens mij dus echt een indroger mindfuck
Vanmorgen met ander merk (action) en was blanco. Denk een fabrieksfoutje oid? Nog nooit eerder gezien in ieder geval..
het is ook heel vroeg ... ja ik ben net zo’n vroeg terster. Vanmorgen ook blanco. Maar dat kan ook niet anders. Ik zit 5 dagen na tp van 3 dgs embryo. Maar toch testen
@Preitjuh90 Misschien ligt het aan mijn ogen en wil ik het graag voor je zien. Maar het lijkt erop dat ik op je zwart/wit foto iets meen te zien. (Ben een zware tuurspotter)
@Winderig80 jaa ik zie ook wat hoor. En erna nog meer. Maar tis een indroger helaas. Vanmorgen blanco getest (en na 15min ook meteen weg gegooid haha!) @korenbloem ja vreselijk je dat vroege testen maar ergens verzacht het ook? De hoge verwachting neemt wel af en houd meer rekening mee met dat het niet raak is. Dus voor mij werkt het uiteindelijk wel om vroeg te testen. Morgen weer een dag Welke testen gebruik jij? Ik ben nu 10dpo, 5dgn na blasto tp.