@HD8489 Wat een verschrikkelijke domper weer .. Heel veel sterkte met weer de kracht vinden om door te gaan. Ik duim dat het ein-de-lijk eens mag lukken voor jullie.
Dank je wel, lief van je! Wij gaan er nog 1 achteraan doen, daarna even pauze. Volgende week vrijdag alweer de echo om het juiste moment van plaatsen te bepalen gok ik.. 10x is scheepsrecht toch?
Ik kende haar inderdaad (niet persoonlijk, uiteraard) Ze doet dat enorm mooi, het verhaal delen. Vind dat ze prachtig laat zien dat ook (of juist) sterke vrouwen worstelen met de mindere dingen des levens. Voor mij is en was zij een sterke bevestiging dat een lichaam dat faalt en falen 2 heel verschillende dingen zijn. En inderdaad, dit groepje is echt een stukje “faith in humanity restored” als je het mij vraagt. Het kan dus wél, zonder oordeel openstaan voor ieders verhaal, luisteren en steunen. Zelfs als je het zelf ook niet makkelijk hebt. We zijn mooie vrouwen, en goede mensen! ❤️
Precies helemaal mee eens! Dit is wel een mooi getal om project baby #1 mee af te ronden. Lets go for it <3
Hopelijk geen pauze nodig! En wauw 10, wat een kracht heb jij. Ga je nog iets anders doen of zelfde protocol als de vorige? Heel veel sterkte en succes, ik hoop het zó!