Vraagje dames... ik denk dat ik morgen maar niet moet werken en langs de dokter moet. Een groep pubers in het gareel houden met een keelontsteking lijkt mij niet zo heel bevordelijk. Stel hij schrijft mij een AB kuur voor, maar het lukt vanavond (met een beetje tegenzin) toch om het gezellig te maken, kan de kuur dan het bevruchten negatief beïnvloeden?
Nou dames... ik kan wel janken. Hebben we het er net over, zegt man ‘Ja maar ik hoest als een zeehond, ik krijg dan echt te weinig lucht’.. Dus ik probeer nog te hinten ‘Nou ja, dan weet ik nu al 100% dan ik ongesteld ga worden’.. kwam niet binnen dat ik daar erg teleurgesteld over ben. Ik probeer straks over een uurtje nog maar even de opmerking of hij het echt zeker weet, omdat ik dat anders echt heel jammer zou vinden. Ik heb een aparte vriend wat dat betreft, dus ik denk dat hij voet bij stuk houdt.
Dikke knuffel meis, maar laat het geen moetje worden. Ik snap dat je graag wilt, maar plezier is ook belangrijk.
Dikke knuffel @LaQueen ik heb ook zo'n man, dus weet wat het is. Maar laat het idd geen moetje worden! Plezier is ook belangrijk he!
Probeer er vooral geen dingetje van te maken denk ik... Hoe moeilijk ook, het is inderdaad dan misschien een verloren ronde maar dit is echt overmacht! Doet je vriend ook niet expres
Ik heb vanochtend een ovulatie test gedaan.. omdat ik toch even wil weten wanneer ik nou ga ovuleren, om het in kaart te brengen.. en ging nu ff terug kijken en zag een vaag streepje.. vanochtend was het nog niet echt duidelijk.. waarschijnlijk is die pijn wat ik voel een ei sprong wat er aan gaat komen, want het komt en het gaat , vandaag ook weer..
dit ene streepje zegt helaas niet. sommigen krijgen de hele cyclus door zulk streepje. kan zijn dat hij eraan komt, maar hoeft niet per se. best is blijven doortesten en kijken of t donkerder word
Ja dat ga ik nu ook ff doen.. heb namelijk een gratis doosje ovulatie testen gister mee mogen nemen van het werk
Zo'n streepje had ik de hele cyclus.. beste is om echt een maand vol te houden en dagelijks rond dezelfde tijd(beste tussen 10 en 6 geloof ik) te testen.. dan zie je echt goed verschil! Ik heb 1 maand met de testen gedaan maar was wel meteen de maand waarin het raak was zeg maar!
Ik weet hoe ik ovulatie testen moet gebruiken, ik ben van onze zoon (4 jaar) ook zwanger geworden door ovulatie testen (1e ronde)
Lieve dames, ik begrijp jullie woorden. Man kreeg net toch nog een opleving, dus het is gelukkig toch gelukt. Nu hopen dat mijn ei nog niet is geweest en elk moment komt. Nouja en anders idd dikke pech, maar toch wel fijn dat het alsnog lukte. Dan voelt het toch minder ‘mislukt’ deze ronde.
Ja denk ik wel. Maar ik denk dat het alsnog een verloren ronde is. Heb nu 38,7 koorts.. dus die zaadjes zijn al afgestorven van de hitte denk ik.
Ha dames, ik ga vanavond alles op het gemakje terug lezen! Mijn ei is ergens deze week, ik twijfel om ovulatietesten te gebruiken... was er vorige maand zo gigantisch mee bezig. Ik droomde zelfs iedere nacht erover... Misschien om de dag het gezellig maken en geen ovulatietesten, dan moeten we toch ook ‘goed’ zitten? Vanavond ga ik alles terug lezen even reageren op anderen
Ja hoor kan toch prima... als je een beetje zeker bent van je ei sprong zou ik het lekker zo aanpakken...